Papildināts – Divas loģiskas sagrāves

22.10.2006 08:45

0

“Liepājas metalurga” hokejisti nedēļas nogalē aizvadīja divas spēles pret Latvijas atklātā čempionāta pastarīšiem – Elektrēnu “Energija” un abos mačos izcīnīja pārliecinošas uzvaras – 9:1 (6:0, 2:1, 1:0) un 12:2 (3:1, 4:1, 5:0).

“Liepājas metalurgs”: vārtsargi – Dmitrijs Žabotinskis, Igors Birjukovs (no 40.minūtes); pirmā maiņa – Valērijs Fiļimonovs, Pavlo Borisenko, Aleksandrs Jermakovs (uzbrucēji), Eduards Ivanovs, Mihails Bogdanovs (aizsargi); Oļegs Koreškovs, Valentīns Feoktistovs, Darjus Lelens, Edmunds Kniksts, Sergejs Ļouškins; Raitis Pujāts, Donats Kumeļausks, Sergejs Daņilovs Georgijs Čirkovs, Ruslans Borisenko; Tads Kumeļausks, Povils Verenis, Viktors Lobačovs, Kristaps Bužāts, Krišs Kupčus.

Lietuvieši šosezon atsevišķās spēlēs ir spējuši nodemonstrēt rezultatīvu spēli, tai skaitā arī pret metalurgiem viņu nesenajā izbraukuma mačā. Mūsēji toreiz izcīnīja panākumu tikai ar 6:4, tiesa, šaubu par uzvarētāju toreiz tā arī neradās.

Mačiem nebija pieteikti uzbrucēji Kuļibaba un Golohvastovs, kuri metalurgu lazaretē ir aizstājuši aizsardzības līnijas spēlētājus – tiek prognozēts, ka viņi vēl krietnu laiku nevarēs palīdzēt komandai. Pozitīvais aspekts šajā gadījumā ir tāds, ka pie spēlēšanas pirmajā mačā tika jaunieši.

Īpaši cītīgi pret saviem tautiešiem cīnījās metalurga lietuvieši – bez rezultativitātes punktiem palika tikai Verenis, bet abi brāļi Kumeļauski un Lelens savus individuālos punktus paņēma.

Pirmajā periodā iesākto neizdevās tikpat veiksmīgi turpināt, tomēr mačs tika aizvadīts līdz galam bez mazākajām šaubām par uzvarētāju.

Otro cīņu, kurā liepājniekiem nācās iztikt vien ar trim maiņām (ceturtā virknējuma puiši piedalījās Latvijas jaunatnes čempionāta spēlē), mūsējie sāka palēni, it kā uz tablo joprojām degtu iepriekšējās dienas rezultāts 9:1. Tomēr stabils pamats uzvarai tika ielikts, savukārt otrajā trešdaļā, nepilnas minūtes laikā enerģētiķu vārtos ielidoja vēl trīs ripas un apgriezieni netika samazināti arī mača pēdējās divdesmit minūtēs.

Otrajā spēlē uzreiz diviem mūsējiem izdevās gūt pa trijiem vārtiem – šādi atzīmējās Pujāts un Lelens.

Trešdien pulksten 18 “Liepājas metalurgs” savā laukumā tiksies ar “Latgali”.

“Liepājas metalurga” galvenais treneris Vladimirs Golubovičs:
– Šajās spēlēs galvenais uzdevums bija panākt, lai hokejisti maksimāli izpildītu spēles plānu. Ja pirmajā cīņā tas izdevās tikai pirmajā trešdaļā, tad otrajā mačā jau visu 60 minūšu garumā.