Ceturtdiena, 1. oktobris Lāsma, Zanda, Zandis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Papildināts – “Liepājas Metalurgs” hokejisti pārspēj “ASK/Ogre”

Papildināts – “Liepājas Metalurgs” hokejisti pārspēj “ASK/Ogre”
02.12.2006 20:28

0

Atslēgvārdi

Sestdien Latvijas atklātā hokeja čempionāta spēlē “Liepājas metalurga” hokejisti savā laukumā ar 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) pieveica pārliecinošo turnīra līdervienību “ASK/Ogre”. Jau par ierastu parādību šajā sezonā ir kļuvusi regulārā veselo un traumēto spēlētāju rokāde metalurgu rindās, tā mačā pret bebriem malā atstāja Kuļibabu (uzbrucējam ir nepieciešama operācija), savukārt laukumā devās komandas kapteinis Ivanovs. Liepājnieku rindās ir atgriezies arī Fiļimonovs, kuram neizdevās iekļūt “Neman” sastāvā.

Būtisku sastāva zaudējumu piedzīvoja arī liepājnieku pretinieki, kuru rindas pameta kādreizējais Latvijas izlases līderis Vjačeslavs Fanduļs.

Neskatoties uz “Liepājas metalurga” veiksmīgo sniegumu pēdējās cīņās, aizvadītās kārtas centrālā spēle pulcēja nedaudz mazāku skatītāju skaitu nekā parasti – acīmredzot tam par iemeslu bija mača norises diena, kas iekrita negaidīti par darbadienu pārtapušajā sestdienā, kā arī tiešā translācija kanālā “LTV 7”.

Vienības maču iesāka visai piesardzīgi – tikai spēles ceturtajā minūtē tika veikts pirmais bīstamais metiens pa kādas vienības vārtiem. Tie bija viesi, kas bīstami apdraudēja Žabotinska sargāto cietoksni, bet šī situācija tomēr veiksmīgāk beidzās metalurgiem, jo ogrēnieši pārkāpa noteikumus un pirmo reizi nonāca mazākumā. Pēc neilga laika sekoja viņu otrais pārkāpums, kas robežojās ar rupjību, un, lai arī divu vīru pārsvaru metalurgi neizmantoja, spēlējot piecatā pret četriem, vārtu priekšā izveicīgākais bija Ruslans Borisenko. Šis aizsargs varēja arī dubultot mūsējo pārsvaru, tomēr otro reizi vārtu priekšā viņam vairs tik labi neveicās.

Nonākuši zaudētājos, viesi centās pārņemt iniciatīvu un presingoja metalurgus teju pa visu laukumu, tomēr spēles pavediens palika liepājnieku rokās. Šādā situācijā bebri sāka attaisnot līgas nedisciplinētākās komandas reputāciju (43 soda minūtes jau pirmajā trešdaļā!). Vienā no šādām epizodēm kādreizējais metalurgs Aleksandrs Terjohins asi uzgrūda uz vārtu konstrukcijas Daņilovu, kurš ir izsaukts uz Latvijas U–20 izlases treniņnometni. Vairākas minūtes Sergejs palika guļam uz ledus, bet laukumu atstāja uz nestuvēm. Par laimi, mediķi nopietnus savainojumus spēlētājam nekonstatēja.

Šķiet, ka Terjohina noraidījums līdz spēles beigām ogrēniešus nenomierināja, jo jau dažas sekundes pēc Daņilova nonešanas no laukuma apmalē tika iegrūsts Jermakovs, bet šoreiz arbitra svilpe klusēja. Savukārt mūsējie gan pirmā perioda beigās, gan otrajā trešdaļā, sāka doties uz sodīto soliņa cits pēc cita.

Otros vārtus metalurgi guva, vienībām spēlējot vienādos sastāvos, jo uz sodīto soliņa atradās arī “ASK/Ogre” spēlētājs. Asistenta lomu atkal uzņēmās Bogdanovs, kurš šajā mačā savāca trīs rezultativitātes punktus (0+3), bet no vārtu priekšas precīzs bija Lobačovs.

Pirmajā periodā “Liepājas metalurgam” izdevās precīzāka saspēle, labāk ieiet pretinieku zonā, bet galvenais – mūsējie atradās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, tomēr satrauca daudzie noraidījumi pirmās trešdaļas izskaņā. Otrajā periodā situācija šajā ziņā kļuva pavisam kritiska. 22 soda minūtes liepājniekiem, bet tikai divas ogrēniešiem lika mūsējiem nodemonstrēt visu, ko protam, spēlējot aizsardzībā. Visa vienība darbojās ļoti pašaizliedzīgi, vairāk nekā puse no komandas atkal bija Žabotinskis. Taču ir grūti domāt par uzbrukumu, ja nepārtraukti jāspēlē aizsardzībā.

Liepājniekiem spēle aizsardzībā gan sagādāja mazāk problēmu nekā viesiem uzbrukumu noslēgšana, un vienīgi trešā perioda ievadā vēl viens kādreizējais metalurgs – Jānis Vegners realizēja vairākumu, bet mūsējo rindās Jermakova un Pavlo Borisenko aktivitāte noslēdzās ar divu vārtu pārsvara atjaunošanu.

Mača galotni abas komandas aizvadīja disciplinēti, neļaujot pretiniekam iegūt skaitlisko vairākumu. Viesi viena vīra pārsvaru ieguva, vienīgi nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet liepājnieki, kas turpināja veiksmīgi aizsargāties, ripu no savas zonas raidīja ārā nevis uz dullo, bet mērķtiecīgi, un punktu spēlei 32 sekundes līdz beigu signālam pielika Feoktistovs – 4:1.

Savā laukumā “Liepājas metalurgs” šogad spēlēs vienīgi 20.decembrī, bet nākošais mačs mūsējiem būs jau trešdien viesos pret vienību “Rīga 2000”.

“Liepājas metalurga” galvenais treneris Vladimirs Golubovičs:
– Uzvarējām, pateicoties spēlētāju pašatdevei, kas ļāva mums izskatīties labāk. Problēmas gan radās otrajā trešdaļā, kurā sapelnījām daudz nevajadzīgu noraidījumu, bet vārtos lielisks atkal bija Žabotinskis.

“Liepājas metalurgs”: vārtsargs – Dmitrijs Žabotinskis; pirmā maiņa – Valērijs Fiļimonovs, Pavlo Borisenko, Aleksandrs Jermakovs (uzbrucēji), Mihails Bogdanovs, Ruslans Borisenko (aizsargi); otrā maiņa – Darjus Lelens, Valentīns Feoktistovs, Oļegs Koreškovs, Sergejs Ļouškins, Edmunds Kniksts; Sergejs Daņilovs, Viktors Lobačovs, Raitis Pujāts, Georgijs Čirkovs, Kristaps Bužāts; Povils Verenis, Toms Tiļļa, Gunārs Skvorcovs, Eduards Ivanovs, Aleksandrs Gravšins.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz