Pirmdiena, 28. septembris Sergejs, Svetlana, Lana
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Papildināts – “Rīga 2000” hokejisti spēles pēdējā sekundē izrauj uzvaru pār “Liepājas metalurgu”

Papildināts – “Rīga 2000” hokejisti spēles pēdējā sekundē izrauj uzvaru pār “Liepājas metalurgu”
19.11.2006 09:23

0

Atslēgvārdi

Divas reizes pagājušonedēļ savā starpā tikās iepriekšējās sezonas Latvijas atklātā hokeja čempionāta finālistes – komandas “Liepājas metalurgs” un “Rīga 2000”. Ja pirmajā mačā pārāki bija metalurgi, tad sestdienas cīņā minimālu uzvaru svinēja rīdzinieki – 3:2 (1:2, 1:0, 1:0).


“Liepājas metalurgs”:
vārtsargs – Dmitrijs Žabotinskis; pirmā maiņa – Raitis Pujāts, Konstantīns Golohvastovs, Donats Kumeļausks (uzbrucēji), Mihails Bogdanovs, Rūdolfs Virga; Oļegs Koreškovs, Valentīns Feoktistovs, Darjus Lelens, Sergejs Ļouškins, Pavlo Borisenko; Povils Verenis, Aleksejs Propošins, Viktors Lobačovs, Georgijs Čirkovs, Kristaps Bužāts; Gunārs Skvorcovs, Toms Tiļļa, Kārlis Ozols, Ruslans Borisenko, Krišs Kupčus.

Salīdzinot ar trešdienas spēli, liepājnieki valsts svētku dienā notikušo maču sāka nedaudz spēcīgākā sastāvā – ierindā atkal bija Darjus Lelens un Kristaps Bužāts. Divu pamatsastāva spēlētāju atgriešanās ļāva Vladimiram Golubovičam atstāt ārpus pieteikuma divus jaunos spēlētājus – Andreju Ozoliņu un Aleksandru Gravšinu, bet Pavlo Borisenko jau tradicionāli tika pārkvalificēts par aizsargu.
Savukārt viesu rindās Normunds Sējējs bija veicis tikai dažas spēlētāju rokādes un pieteica mačam pirmo spēli izlaidušo vārtsargu Mārtiņu Raitumu, tiesa, rīdzinieku vārtos atkal stājās Uģis Avotiņš.
Piedzīvojuši Liepājā neveiksmi trešdienas spēlē, valsts čempioni negribēja ļaut laukuma saimniekiem atkārtot panākumu un cīņu iesāka aktīvi. Pirmajās minūtēs gan viņu aktivitāte biežāk beidzās ar noraidījumiem, un pirmos vārtus spēlē aizturētā soda laikā guva liepājnieki, bet cīņas galvenais tiesnesis tos neieskaitīja. Vairāki viesu noraidījumi īsā laikā metalurgiem jau spēles ievadā deva iespēju uzspēlēt piecatā pret trim viesiem. Mūsējiem vairākuma realizācija atkal sagādāja problēmas, savukārt vienības “Rīga 2000” hokejisti savu pirmo vairākumu izmantoja – Artim Ābolam, atrodoties Žabotinska vārtu priekšā, pēc partneru piespēles no laukuma malas atlika tikai pielikt nūju, un rīdzinieki izvirzījās vadībā.
Tiesa, tikai uz nepilnām trim minūtēm, jo metalurgi, otro reizi mačā iegūstot divu spēlētāju pārsvaru, savu iespēju izmantoja – Golohvastovs ar patālu raidījumu ielika ripu tālajā apakšējā vārtu stūrī.
Vēl pēc nepilnām trīs minūtēm metalurgi jau izvirzījās vadībā – Lelens saņēma Ļouškina piespēli, ielauzās pretinieku zonā, un ar raidījumu gandrīz no zilās līnijas pārspēja ne labākajā veidā nospēlējušo Avotiņu.
Visai atklātā un interesantā cīņa starp abiem senajiem pretiniekiem dāvāja skatītājiem Latvijas čempionāta līmenim diezgan skatāmu maču ar daudzām vārtu gūšanas iespējām. Kārtējo spēli teicami aizvadīja Žabotinskis, kurš brīžiem glāba metalurgus no droša vārtu zaudējuma. “Žabotinski uz izlasi!” pēc šādām epizodēm varēja dzirdēt tribīnēs. Bīstami momenti veidojās arī pie otrajiem vārtiem, vienā epizodē ripa lēnām noslīdēja gar rīdzinieku vārtu līniju, bet tuvumā nebija neviena no mūsējiem, lai palielinātu rezultāta starpību.
Metalurgi varēja izcelties arī otrās trešdaļas pašās beigās, kad spēlēja mazākumā, tomēr vārtus guva viesi, kas pie panākuma tika pusotru sekundi līdz perioda beigām – izlauzies līdz vārtu priekšai, izlīdzinājumu panāca Andrejs Ignatovičs.
Trešais periods pagāja zem komandas “Rīga 2000” zīmes, tomēr neizšķirts rezultāts saglabājās līdz pat trešā perioda beigām. Pamatlaika pēdējā minūtē pēc viesu izrāviena uz mūsu vārtiem Bogdanovs tos izgrūda un nopelnīja divu minūšu sodu. Šķita, ka kārtējā spēlē liepājnieki nopelnīs vismaz punktu un bez pagarinājuma neiztikt, taču tā nedomāja viesi, kas izmisīgā uzbrukumā spēles pamatlaika pēdējā sekundē tomēr iestūma ripu vārtos.
Daudzi līdzjutēji vēl kādu brīdi nepameta tribīnes, cerot, ka vārtu guvums netiks ieskaitīts, jo spēles pamatlaiks vārtu gūšanas brīdī varēja jau būt beidzies. Tomēr vārti tika ieskaitīti, un “Rīga 2000” piektajā šīs sezonas savstarpējā spēlē svinēja trešo uzvaru ar 3:2.
Nākošo maču liepājnieki trešdien aizvadīs izbraukumā pret Elektrēnu komandu “Energija”. 

“Liepājas metalurga” galvenais treneris Vladimirs Golubovičs:
– Nemēdzu soģu lēmumus apspriest, kad pārkāpums tiešām ir bijis, taču šoreiz tiesnesis salauza spēli, mača galotnē divreiz noraidot Bogdanovu. Diemžēl mums atkal radās problēmas ar savainojumiem – šī iemesla dēļ spēli nevarēja pabeigt Golohvastovs.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz