Ceturtdiena, 29. februāris

Pārliecinoša uzvara

22.11.2006 21:02

0

Trešdien Latvijas atklātā hokeja čempionāta mačā “Liepājas metalurgs” izbraukumā ar 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) pieveica “Energiju”. Pēc savainojumu izārstēšanas bija atgriezušies divi metalurgu uzbrucēji – Valērijs Kuļibaba un Tads Kumeļausks, kuri tādējādi aizstāja mačā pret “Rīga 2000” vienību traumētos Konstantīnu Golohvastovu un Donatu Kumeļausku. Divās mūsējo maiņās bija tikai jaunie spēlētāji. Cīņā, kurā mūsējiem piederēja neapstrīdams pārsvars, rezultātu liepājniekiem izdevās atklāt vienīgi pirmā perioda otrajā pusē, kad vairākumu izmantoja Pujāts.

Atlikušajā laikā līdz pārtraukumam mūsējie atzīmējās vienīgi ar noraidījumiem, taču jau otrās trešdaļas pirmajās minūtēs pārsvars tika nostiprināts pēc Lobačova un Lelena raidījumiem, tādējādi faktiski iznīcinot lietuviešu cerības tikt pie otrā punkta čempionātā, – pirmo viņi pirms trīs nedēļām izcīnīja pret “Rīga 2000” vienību.

Tiesa, rezultātu enerģētiķi varēja samazināt, bet nespēja realizēt uz Žabotinska vārtiem piešķirto bullīti, savukārt līdzšinējās sezonas rezultatīvākais “Liepājas metalurga” spēlētājs Koreškovs perioda vidū panāca jau 4:0.

Diemžēl palikt sausā liepājniekiem neizdevās, jo pēdējā trešdaļā abas komandas apmainījās ar precīziem raidījumiem (mūsējo labā vēlreiz atzīmējās Lelens), un mačs beidzās ar metalurgu likumsakarīgu uzvaru – 5:1.

Pēdējā periodā laukumā tika sūtīts vārtsargs Repšs, kurš arī ielaida vienīgos vārtus, tomēr komandas treneris Vladimirs Golubovičs puisi nevaino, uzskatot, ka glābējs nebūtu bijis arī Žabotinskis. Vērtējot spēli kopumā, treneris atzina, ka komanda nospēlēja ļoti pārliecinoši.

Sestdien “Liepājas metalurgs” viesos mērosies spēkiem ar “Latgales” hokejistiem.