Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

Pret bebriem argumentu neatradās

11.10.2006 21:15

0

Latvijas atklātajā hokeja čempionātā “Liepājas metalurgs” savā laukumā ar 2:4 (0:0, 2:4, 0:0) piekāpās turnīra līderiem – “ASK/Ogre” hokejistiem.

“Liepājas metalurgs”: pirmā maiņa – Raitis Pujāts, Konstantīns Golohvastovs, Donats Kumeļausks (uzbrucēji), Mihails Bogdanovs, Pavlo Borisenko (aizsargi); otrā maiņa – Valērijs Fiļimonovs, Valērijs Kuļibaba, Aleksandrs Jermakovs, Sergejs Ļouškins, Edmunds Kniksts; trešā maiņa – Oļegs Koreškovs, Valentīns Feoktistovs, Darjus Lelens, Georgijs Čirkovs, Kristaps Bužāts; Povils Verenis, Sergejs Daņilovs.

Mača sākumā kādai no vienībām neizdevās pilnībā pārņemt iniciatīvu, laukumā darbojās divas spēkos līdzīgas komandas. Nevienu patiešām simtprocentīgu vārtu gūšanas iespēju gan vakardienas oponenti mača sākumā neizveidoja, tomēr vairākas iespējas atklāt rezultātu bija gan vieniem, gan otriem. Nedaudz bīstamāk darbojās mājinieki, kas perioda vidū radīja pamatīgu sajukumu ogrēniešu aizsardzības rindās, tomēr viesi metalurgu ofensīvu izturēja, savukārt liepājniekus no vārtu zaudējuma pēc dažām minūtēm glāba tikai vārtu stabs.

Spēles liktenis izšķīrās otrajā periodā. Laukuma saimnieku kļūdu aizsardzībā izmantoja Vjačeslavs Fanduļs, uz ko ar individuālu darbību atbildēja Lelens, no vārtu priekšas panākot 1:1. Izšķirošo divu vārtu pārsvaru viesi ieguva izmantojot mūsējo noraidījumus, tomēr arī metalurgiem bija teicamas iespējas gūt vārtus spēlējot skaitliskajā vairākumā. Trīs reizes mača laikā mūsējie, lai arī uz neilgu brīdi, bet tomēr spēlēja piecatā pret trijiem, tomēr palika bešā.

Vienus vārtus gan atguva Kuļibaba, pietuvojoties līdz 2:3, taču pieredzējušie viesi atbildēja ar teicamu Kerča izgājienu vienatnē pret Žabotinski, pēc kura rezultāts mačā vairs nemainījās – 2:4.

Pēdējās 20 minūtes, kuru laikā mūsējiem vajadzēja censties atspēlēties, diemžēl pārvērtās par formalitāti. Metalurgu darbībā nebija vērojama pārliecība par to, ka rezultātu izdosies izlīdzināt.

Liepājniekiem gan joprojām ir problēmas ar vārtu drošību, jo komandas galvenā trenera rīcībā ir tikai četri puslīdz pieredzējuši aizsargi – Bogdanovs, Ļouškins, Kniksts un Čirkovs, bet pārējās divas vietas aizpilda uzbrucējs Pavlo Borisenko un jaunais Bužāts.

Nākamo spēli “Liepājas metalurgs” sestdien pulksten 18.30 aizvadīs izbraukumā pret vienību “Rīga 20”.

“Liepājas metalurga” galvenais treneris Vladimirs Golubovičs:

– Uzskatu, ka spēle kopumā bija laba. Zaudējuma iemesli galvenokārt meklējami vājajā realizācijā – izveidojām pietiekami daudz momentus, bet vārtus gūt neizdevās. Iegāza arī rupjas kļūdas aizsardzībā, kuru dēļ zaudējām vārtus.