Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

Sāk ar panākumu

21.08.2009 07:01

SK “Liepājas metalurgs” hokejisti ar uzvaru sākuši līdzdalību Sosnovecas pilsētas mēra kausa izcīņā Polijā.

Pirmajā mačā mūsējie ar 5:2 (0:0, 3:2, 2:0) pārspēja Zviedrijas “Allsvenskan” līgas komandu “IF Troja/Ljungby”.

Pirmā trešdaļa pagājusi ar zviedru nelielu teritoriālo pārsvaru, tomēr bez ļoti reālām iespējām gūt vārtus. Metalurgi gan pārbaudīja skandināvu vārtsarga modrību, bet pirmajā periodā vārti tā arī netika gūti. Savukārt pēc pirmā pārtraukuma abas komandas atdzīvojās. Līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem gan bija jāgaida līdz mača otrajai pusei, kad 31. minūtē Niklass Enbergs pretuzbrukumā izvirzīja vadībā Zviedrijas klubu. Metalurgi nepalika atbildi parādā, un pēc 16 sekundēm Arturs Mickevičs panāca izlīdzinājumu. Pēc divām minūtēm Markus Nilsons atjaunoja savējiem vienu vārtu pārsvaru, bet 35. minūtē, spēlējot vairākumā, savus pirmos vārtus spēlē guva Gunārs Skvorcovs. Līdz otrās trešdaļas beigām bija palikušas tikai desmit sekundes, kad metalurgi vēlreiz realizēja skaitlisko vairākumu – precīzs bija Aldis Āboliņš.

Pēdējā periodā bija nospēlētas 47 sekundes, kad Skvorcovs pretuzbrukumā izvirzīja liepājniekus vadībā ar 4:2, bet nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām Sergejs Tjoluškins pielika mačam punktu – uzvara ar 5:2.

Otrajā metalurgu apakšgrupas spēlē “MsHK Žylina” ar 6:2 pārspēja Vācijas Elites līgas komandu “Pinguine” no Krēfeldes.