Spiediens tukšgaitā

29.01.2011 07:32

Latvijas hokeja čempionāta spēlē komanda “Liepājas metalurgs 2” savā laukumā dominēja cīņā pret Jelgavas “Zemgali”, tomēr zemās realizācijas dēļ guva tikai vienus vārtus un piekāpās ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:2).

Precīzas statistikas metalurgu dublieru galvenā trenera Valērija Kuļibabas rīcībā nav, tomēr viņš pieļauj, ka metienu attiecība varētu būt aptuveni 60 pret 10 mūsējo labā. Pēc vairākiem rezultatīviem mačiem trenerim atkal nācās sūkstīties par vājo realizāciju.

Pēc sausā pirmā perioda otrajā trešdaļā Pauls Hodzko izvirzīja mājiniekus vadībā, tomēr jau trīs minūtes pēc otrā pārtraukuma bijušais metalurgs Aldis Āboliņš panāca 1:1, bet trīs minūtes līdz pamatlaika beigām viesi izvirzījās vadībā. Neilgi pēc tam Jelgavas vienība palika mazākumā, mūsējie nomainīja vārtsargu pret laukuma sesto spēlētāju, tomēr rezultāts vairs nemainījās. “Diemžēl gados vecākie spēlētāji neveda kaujā jaunākos komandas biedrus,” kā vēl vienu mūsējo zaudējuma iemeslu V. Kuļibaba min līdera trūkumu kolektīvā.

Šodien, 29. janvārī, pulksten 13 “Liepājas metalurgs 2” savā laukumā tiksies ar HS “Rīga/Prizma”.

Andris Sudmalis

Metalurgu spiediens uz jelgavnieku vārtiem bija pamatīgs, tomēr trešo reizi sezonā savstarpējās spēlēs ar vienas ripas pārsvaru uzvarēja “Zemgale/JLSS”.