Piektdiena, 10. maijs Maija, Paija

Trešajā spēlē “metalurgi” piedzīvo bezierunu zaudējumu

09.03.2012 18:10

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta izslēgšanas spēļu turnīrā piektdienas vakarā “Liepājas metalurga” hokejisti savā laukumā ar 1:6 zaudēja Kaspara Saulieša un Sergeja Pečuras pārstāvētajam Grodņas “Neman”.

Spēles ievads liepājniekiem izvērtās gaužām nepatīkams. Pirmajās piecās minūtēs divas reizes tika nopelnīts noraidījums, un abos gadījumos “Neman” hokejisti lika mājinieku vārtsargam Jānim Kalniņam meklēt ripu vārtos.

3. minūtē pēc uzvarēta iemetiena un ātras saspēles no vārtu priekšas izcēlās Aleksandrs Jerjomins. Pēc divām minūtēm viņam piebalsoja Artjoms Kislijs – viesi uzvarēja divcīņas, kas noveda līdz netraucētam metienam iepretim vārtiem.

Diemžēl pirmajā trešdaļā tas vēl nebija viss. “Liepājas Metalurgu” izglāba Kalniņš, taču epizode turpinājās un viņš ielaida metienu no zilās līnijas – pēc pirmās trešdaļas 0:3.

Otrā perioda sākumā “Neman” izcēlās vēl ātrāk, jo šoreiz vajadzēja tikai 157 sekundes. Maksims Osipovs no stūra labi ieraudzīja Alekseju Baranovu, kurš ieraudzīja brīvu ledu un pieslēdzās uzbrukumam. Iznākums bija uz tablo – graujošs 4:0.

Noslēdzošās 20 minūtes atkal sākās ar “Neman” vārtiem jau trešajā minūtē, turklāt atkal tika labots “personīgais rekords”. Pēc ātras kombinācijas mazākumā izcēlās Kislijs, kurš guva savus otros vārtus spēlē un turpināja liepājnieku sakaušanu – 5:0.

Turpinājumā labas iespējas gūt vārtus bija Gunāram Skvorcovam un Bruno Zabim, taču viesus izglāba vārtsargs. Tas noveda pie kārtējiem vārtiem Grodņas hokejistu izpildījumā, un 58. minūtē rezultāts kļuva pagalam nepieklājīgs – 6:0…

Par laimi 51 sekundi pirms spēles beigām goda vārtus iemeta Artūrs Mickevičs – 1:6.

“Neman” rindās ar pozitīvu lietderības koeficientu +1 atzīmējās Kaspars Saulietis.

Sērijā vadībā atkal izvirzījušies grodņieši – 2-1. Tādējādi liepājnieki atrodas tikai vienas neveiksmes attālumā no sezonas beigām. Vai tās pienāks jau rīt?

BAČ “play-off”, 9. marts, Liepāja
“Liepājas Metalurgs” – Grodņas “Neman” 1:6 (0:3, 0:1, 1:2)

Vārti: 2:44 Jerjomins (Rjadinskis, Baranovs, vair.) 0:1, 4:52 Kislijs (Osipovs, vair.) 0:2, 18:12 Antonovs 0:3, 22:37 Baranovs (Osipovs) 0:4, 42:09 Kislijs (Baranovs, Osipovs, maz.) 0:5, 57:09 Polušins (Lisičkins, Kuzņecovs) 0:6, 59:09 Mickevičs 1:6