Labākais minigolfa duets Latvijas kausā – liepājnieki

Valmieras minigolfa laukumos norisinājās Latvijas kausa izcīņas otrais posms, kur vienlaicīgi tika noskaidroti Latvijas čempioni pāros. Par tādiem 2021. gadā kļuva liepājnieki Kristiāna Kirša un Rūdolfs Lagzda.

22.07.2021 06:00

Latvijas minigolfa pāru čempionāts šogad norisinājās jau 11. reizi, un līdz šim visvairāk titulu bija Verneram Kiršam – 8 un Jānim Medveckim – 5.

Viltīgajos Valmieras laukumos valdīja ārkārtīgi liela svelme, kas sacensības spēlētājiem padarīja vēl sarežģītākas.

Līderpozīcijās jau no pirmā apļa izvirzījās liepājnieki K. Kirša un R. Lagzda, kuri šo statusu neatdeva līdz ceturtā apļa beigām, izcīnot pirmo kopīgo Latvijas pāru čempionu titulu (266 punkti). Arī sudraba pozīcijas mūspuses minigolferiem – 2. vietu ar 279 punktiem ieņēma grobiņnieks Reinis Mārtiņš Miķelsons kopā ar liepājnieku Emīlu Šimanski.

Individuālajā vērtējumā par uzvarētāju pirmo reizi Valmierā kļuva K. Kirša (165 punkti 5 apļos). Pēdējā aplī 2. vietu spraigā sacīkstē ar savu mūžseno konkurentu R. Lagzdu izcīnīja E. Šimanskis (168 punkti). R. Lagzdam 170 punkti un 3. vieta.

Nākamais Latvijas kausa posms, kurš vienlaicīgi būs arī Latvijas čempionāts, notiks 25. jūlijā Liepājā, Jūrmalas parka laukumos.