Latvijas čempionātā Liepājas bokseriem zelts un bronza

Latvijas čempionātā U15 un U17 vecuma grupā Liepājas Kompleksās sporta skolas bokseri Olainē izcīnīja zelta un bronzas medaļas, informē sporta skolas pārstāve Simona Laiveniece.

11.04.2023 15:32

liepājniekiem.lv

Treneris Raitis Mičulis stāsta: ”Markuss Reke finālā ar redzamu pārsvaru pārspēja Daugavpils bokseri un otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas čempionu. Bronzas medaļu izcīnīja Ilja Jegorovs, kurš pusfinālā trešā raunda izskaņā zaudēja Eiropas vicečempionam no Rīgas.

Jāuzteic Bogdana Proņina starts – 2022. gada Latvijas čempionāta uzvarētājs, šogad jau ceturtdaļfinālā Bogdanam pretim izlozēja Eiropas čempionāta bronzas medaļnieku, kur līdzvērtīgā cīņā piekāpās ar rezultātu 1:2, kas nozīmē, ka viens tiesnesis uzvaru atdeva liepājniekam, savukārt divi – Daugavpils bokserim. Bogdans Proņins paliek šogad bez medaļas, turpināsim strādāt, lai nākamajā gadā atgūtu Latvijas čempiona titulu.”

Bokserus sacensībām sagatavoja Raitis Mičulis un Ņikita Androščuks. Latvijas čempionātā Olainē Kompleksās sporta skolas bokserus sekundēja Ņikita Androščuks.

Savukārt 19. un 20. maijā Liepājas Olimpiskajā centrā notiks starptautisks turnīrs “Liepājas atklātais čempionāts boksā”.