Liepājā norisinājās Latvijas čempionāts cīkstoņiem

11.09.2020 09:31

5. septembrī Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas čempionāts grieķu – romiešu, brīvajā un sieviešu cīņā kadetiem jeb U-17 vecuma grupā, kur kopā piedalījās 144 sportisti no visas Latvijas, portālu informē Liepājas Kompleksās Sporta Skolas lietvede Sandija Pētersone.

Lielākajai daļai sportistu šīs bija pirmās sacensības kopš marta, tāpēc īpašs prieks par sasniegtajiem rezultātiem un sacensību atmosfēru kopumā. Tāpat jāatzīmē, ka šis čempionāts sākotnēji tika plānots kā atlases sacensības Eiropas čempionātam, kuram bija jāsākas 6.oktobrī Polijā, taču šīs sacensības ir atceltas un mūsu labākajiem cīkstoņiem diemžēl šogad nebūs iespēja sevi pierādīt starptautiskajā līmenī.

Par čempioniem grieķu – romiešu cīņā kļuva Maksims Miļus (48kg), Kaspars Bondarenko (55kg), Edgars Laugalis (71kg) un Andrejs Ušakovs (80kg). Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Antons Kozubs (60kg), Vsevolods Nastjuks (65kg), Artjoms Mūrnieks (71kg) un Andris Grīnbergs (110kg), savukārt trešās vietas izcīnīja Marks Koļesņiks (60kg) un Vladimirs Butkus (110kg). Komandu vērtējumā grieķu – romiešu cīņā Liepājas Kompleksās sporta skolas komandai – 1.vieta.

Brīvajā cīņā starp meitenēm par čempioni kļuva Aleksandra Kuzņecova (57kg), bet Lāsma Jarute (49kg) ierindojās trešajā vietā. Komandu vērtējumā mūsu meitenēm otrā vieta.