Ceturtdiena, 1. oktobris Lāsma, Zanda, Zandis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Liepājas BMX race braucējs demonstrē labu sniegumu ”SMScredit.lv BMX čempionāta” 3. posmā

Liepājas BMX race braucējs demonstrē labu sniegumu ”SMScredit.lv BMX čempionāta” 3. posmā
Foto: Sanda Tūtere
04.08.2020 16:32

Atslēgvārdi

Lieliskos laika apstākļos un ar skaļu līdzjutēju atbalstu, nedēļas nogalē Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra trasē notika šosezon jau trešais ”SMScredit.lv BMX čempionāta” posms, kurā lielisku sniegumu sniedza arī Liepāju pārstāvošais Markuss Ozolnieks no Rave Team komandas. Kvalitatīvo sacensību organizēšanu novērtēja arī dalībnieki. 20 dažādās vecuma un meistarības grupās startēja kopumā 370 sportisti. Tas ir jauns astoņus gadus ilgā čempionāta dalībnieku rekords. Kupli bija pārstāvēta arī M.Ozolnieka – B12 grupa, tajā startēja 28 sportisti.

Sacensību diena iesākās, kā ierasts, ar trijiem priekšbraucieniem. Kopā ar M.Ozolnieku pie starta barjeras stājās Igaunijas spēcīgākais un ceturtās vietas ieguvējs Eiropā, 12. gadīgo sportistu grupā, Sten Tristian Raid, Rīgas braucēji Gustavs Puriņš un Tomass Zeics, Lietuvas pārstāvis Gabrielis Ruškus, ventspilnieks Justs Jēkabs Berks kā arī sportists no Preiļiem Vadims Lavrenovs. Krītot starta barjerai, puiši, jau pirmās taisnes galā, bija sadalījuši spēka pozīcijas un tādas lielā mērā saglabāja arī turpmākajos braucienos. Visos trijos priekšbraucienos pirmais finišēja pērnā gada Eiropas čempionāta ceturtās vietas ieguvējs no Igaunijas, aiz sevis atstājot G.Puriņu un M.Ozolnieku.

Pusfinālā, kurš ir dienas emocionāli grūtākais brauciens, jo tikai no astoņiem pie starta barjeras stāvošiem sportistiem, četri labākie kvalificēsies lielajam finālām, M.Ozolnieks tika ielozēts vienā braucienā jau ar zināmo Raid un astotās vietas ieguvēju pērnā gada Pasaules čempionātā Ralfu Spilu (BMX Riga/RRS), kā arī braucējiem no Mārupes, Tukuma un Jelgavas.

Vadoties no rezultāta priekšbraucienos, M. Ozolniekam bija piektā celiņa izvēle, ko viņš arī paņēma. Šoreiz šāda starta vietas izvēlē deva labu rezultātu, jo krītot starta barjerai, liepājniekam izdevās ielauzties starp ātrākajiem un jau izejā no pirmās virāžas būt pārliecinoši otrajam, un šajā pozīcijā arī finišēt, aiz sevis atstājot vairākus sīvus konkurentus.

Dienas lielajā finālā pie starta stājās pieci spēcīgākie Rīgas braucēji 12. gadīgo zēnu grupā, labākais Igaunijas braucējs, kā arī pašlaik septītais spēcīgākais puisis Pasaulē, soms Kasper Hickman un Liepājas pārstāvis M.Ozolnieks. Vēl pirms starta sacensību komentētāji atzina, ka šī grupa spēj nest pārsteigumus un uzvarētāju prognozēt ir neiespējami, jo katrs no puikām ir rādījuši lielisku sniegumu.

Lielajā finālā M. Ozolniekam ceturtā izvēle un atkal tiek paņemts piektais celiņš. Šoreiz jau stratēģiski, lai neveiksmīga starta gadījumā, konkurenti ”nesaspiestu”, tādējādi neizslēdzot no cīņas. Tas attaisnojās. Krītot starta barjerai, uz pirmās ”pumpas” kā pirmais uziet BMX Rīga braucējs R.Spila, kam seko igaunijas sportists, bet trešais ir M.Ozolnieks. Iegūto startā noturēt neizdodas un jau ieejot pirmās taisnes virāžā M.Ozolnieks ir atkāpies par trijām pozīcijām, palaižot priekšā Somijas spēcīgāko braucēju un braucējus no Rīgas M. Dubinski un R.Černovu, tomēr, jau izejā no virāžas, liepājnieks spēja atgūt pozīciju un otrajā taisnē jau būt piektais.

Otrās taisnes laikā minot pedāļus plecu pie pleca augstāk pakāpties neizdodas, taču jau trešās taisnes sākumā kāpinātais temps un tehniski labi izstrādātā trases daļa ļāva M.Ozolniekam apdzīt rīdzinieku un pakāpties jau uz ceturto vietu un šādi arī finišēt, lai gan vēl ceturtās taisnes sākumā pieļautā kļūda uz mirkli atsvieda liepājnieku atpakaļ uz piekto vietu.

Pēc finiša M.Ozolnieks atzina, ka emocionāli vissmagākais ir bijis pusfināla brauciens, tomēr labais starts tajā esot devis motivāciju un spēku cīnīties lielajā finālā par pjedestālu, līdz kuram šoreiz pietrūcis pavisam maz.

Jau pēc divām nedēļām, 15.augustā, Ventspilī norisināsies BMX Latvijas čempionāts, kuru noteikti var uzskatīt par šīs sezonas vienām no svarīgākajām sacensībām.

Foto galerija

7 komentāri

2020-08-04 18:20

Liepājnieks: Cik mamma šoreiz samaksāja par rakstu?

2020-08-04 19:48

PartyŽanis: Atpisies pret sienu, tu dalbajob 🖕

2020-08-04 19:50

Vai tas: ir tas puikiņš ar tiem šķībi greizi apgriezties matiem.Jeb mammai pietrūka nauda frizierim.

2020-08-04 21:20

PartyŽanis: Tavam tēvam pietrūka prāta izvilkt

2020-08-05 11:01

Bāc!: Vai tad vienreiz pietiktu ļautiņiem prāta likt bērniem mieru??? Tā vietā, lai priecātos par jaunās paaudzes darboties gribu un mērķtiecību kāds nenobriedis prāts kritizē bērna ārējo veidolu, laikam jau pats smagi cietis no mobinga un tagad atspēlējas uz citiem, bet nevajag tā darīt. Lai dziedētu dvēseles rētas, ir speciālisti, pie kuriem vērsties, un tas ir pavisam nopietni, jo neizreaģētas dusmas un naids neizgaist, bet pārtop vēlmē tādā vai citādā veidā likt ciest līdzcilvēkiem.... Nevairosim ļaunumu pasaulē!

2020-08-05 19:38

Liepājnieks: Pēc dažiem gadiem šis talants pazudīs... kapēc? ...to saprot tikai retais.

2020-08-05 20:19

PartyŽanis: Bet to ka tu esi dalbajobs saprot jau tagad. Un pilnīgi visi🖕

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz