Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Liepājas čempionāts turpinās ar favorītu uzvarām

Iepriekšējā nedēļā norisinājās sešas spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Visinteresantākā no tām bija cīņa starp ‘’Grobiņas Vikingiem’’ un ‘’Vērgali’’. Toties Dainis Ābele no ‘’Liepājas Papīrs’’ turpina demonstrēt fantastisku sniegumu statistikas ailītēs, palīdzot komandai izcīnīt vēl vienu uzvaru.

06.11.2023 09:39

Trešdien, 1. novembrī, laukumā devās ‘’LSSS U17’’ un ‘’Nīca/Bli’’ komandas. Līdz pat 3. ceturtdaļai jaunie basketbolisti turējās līdzi pieredzējušajiem Nīcas spēlētājiem, taču beigās nācās samierināties ar zaudējumu 77:93. Nīciniekiem labākais laukumā bija Roberts Krastiņš ar 28 punktiem un 19 atl. bumbām, toties zaudētājus neglāba Reda Martinsona 26 punkti.

Piektdien ‘’LSSS U19’’ komanda spēlēja pret ‘’Liepājas Papīrs’’. Vāja spēles 2. ceturtdaļa ļāva ‘’Liepājas Papīram’’ puslaikā doties ar +22. Otrajā puslaikā sporta skolnieki pietuvojās pretiniekam, taču laika bija par maz, lai sagādātu šīs sezonas lielāko atspēlēšanos, kā rezultātā zaudējums ar rezultātu 76:82. Uzvarētāju komandā fantastisku sniegumu turpināja demonstrēt Dainis Ābele, kuram 31 punkts un 25 atl. bumbas. Zaudētāju komandā Emīlam Vizulim 21 punkts un 15 atl. bumbas.

Sestdien tika aizvadītas četras spēles. Pirmajā dienas spēlē ‘’Gavieze spēlēja pret ‘’Promenade Hotel’’, kuri jau 1. puslaikā iekrāja drošu pārsvaru, lai novestu spēli līdz uzvarai, kā rezultātā drošs panākums 81:60. Mārtiņam Kravčenko 30 punkti. Turpinājumā laukumā devās ‘’Līvas Kapi’’ un SK ‘’Jumts’’ komandas. ‘’Līvas Kapi’’ pārliecinoši sagrāva savu pretinieku ar +57, izcīnot pirmo uzvaru šajā sezonā – 94:37. Uvim Vārnam daudzpusīgs sniegums – 17 punkti, 7 atl.b., 8 rez.p. un 6 pārtvertas bumbas.

Dienas trešajā spēlē BK ‘’ODS’’ uzvarēja ‘’Lesjofors’’ ar rezultātu 72:56. ‘’Lesjofors’’ spēli aizvadīja tikai sešu spēlētāju sastāvā, tāpēc arī likumsakarīgs zaudējums. ‘’ODS’’ sastāvā Sandim Milleram 20pt + 13 atl.b, toties ‘’Lesjoforam’’ rezultatīvākais Artis Zvirbulis ar 15 punktiem. Pēdējā dienas spēlē ‘’Grobiņas Vikingi’’ piekāpās ‘’Vērgalei’’ 68:79. Spēle ritēja līdzīgi, spēles gaitā vadībai mainoties 16 reizes, taču pēdējā ceturtdaļā ‘’Vērgale’’ veica izrāvienu, svinot svarīgu uzvaru. Rezultatīvākais bija Raivo Cālītis ar 21 punktu, kā arī Grobiņas komandā Rihardam Ozolniekam 21 punkts.

Spēļu rezultāti iepriekšējā nedēļā:

3. kārta: ‘’LSSS U17’’ 77:93 ‘’Nīca/Bli’’ (23:20, 14:16, 23:29, 17:28)

‘’LSSS U17’’: Martinsons 26, Biļenkis 13, Freimanis 11, Mustaps 8, Čilipāns 8, Roga 6, Klievēns 5.

‘’Nīca/Bli’’: Krastiņš 28 + 19 atl.b., Korps 16, Liepa 12, Kalējs 11, Ate 10, Kaspars 8, Pusaudzis 5, Otto 3.

‘’Liepājas Papīrs’’ 82:76 ‘’LSSS U19’’ (27:22, 21:4, 16:21, 18:29)

‘’Liepājas Papīrs’’: Ābele 31 + 25 atl.b., Fromanis 18, Krauja 8, Horna 7, Tomašs 7, Kravcovs 4, Vīva 3, R. Vilnītis 3, Mazais 1, Vilnītis.

‘’LSSS U19’’: Vizulis 21 + 15 atl.b., 15 G. Cetrovskis 15, Ramons 13 + 10 rez.p., Cālītis 10, K. Cetrovskis 6, V. Cetrovskis 5, Otrups 3, Daubars 3, Ašmanis.

4. kārta: ‘’Gavieze’’ 60:81 ‘’Promenade Hotel’’ (20:25, 13:26, 10:19, 17:11)

‘’Gavieze’’: Āboliņš 15, Krūmiņš 15, Pričins 9, Dūčis 8, Mackars 8, Sviķkalns 5, Dinvietis, Jankavs.

‘’Promenade Hotel’’: Kravčenko 30, Malkevičs 15, Jansons 12, Kočetkovs 8, Gaļkints 8, Ulpis 3, Dzērvēns 3, Liniņš 2, Sprūde.

SK ‘’Jumts’’ 37:94 ‘’Līvas Kapi’’ (14:20, 5:19, 13:26, 5:29)

SK ‘’Jumts’’: Jurevičus 15, Ābele 10, S. Saldenieks 5, Minčionoks 3, Ceplenieks 2, Eglītis 2, Kļimenko, Zemgalis, A. Saldenieks.

‘’Līvas Kapi’’: Vārna 17 + 8 rez.p., Frāms 13, Herings 11, L. Katlaps 10, Ozols 9, T. Dzērvēns 7, K. Dzērvēns 7, Jurkevics 6, M. Katlaps 6, Rusmanis 5, Kuļijevs 3, Fūrmanis.

‘’Lesjofors’’ 56:72 BK ‘’ODS’’ (14:20, 13:15, 16:22, 13:15)

‘’Lesjofors’’: Artis Zvirbulis 15, Stončaitis 13, Andris Zvirbulis 9, Eihvalds 8, Račis 7, Bauze 4.

BK ‘’ODS’’: Silenieks 29, Millers 20 + 13 atl.b., Jansons 7, Rodovičs 5, Čukna 4, Polis 3, Fomins 2, Biters 2, Gailītis.

‘’Grobiņas Vikingi’’ 68:79 ‘’Vērgale’’ (17:21, 25:19, 13:18, 13:21)

‘’Grobiņas Vikingi’’: Ozolnieks 21, Bumbulis 12, Birsāns 11, Jagmins 9, E. Silnieks 8, R. Silnieks 5, Šēlis 2, Freimanis.

‘’Vērgale’’: Cālītis 21, Sviklis 13, Jančauskis 12, Steda 10, Lagzdiņš 7, Lūsis 5, Muskats 5, Pirktiņš 4, Splīte 2, R. Kabiņeckis, Sils, A. Semenkovs.

Spēles šajā nedēļā:

Trešdien, 8. novembrī, pulksten 19:30 ‘’LSSS U17’’ – ‘’Līvas Kapi’’ (3. zāle)

Piektdien, 10. novembrī, pulksten 19:30 ‘’LSSS U19’’ – ‘’Lesjofors’’ (4. zāle)

Svētdien, 12. novembrī, notiks piecas 5. kārtas spēles, sākot no pulksten 10:00. (4. zāle)

10:00 ‘’Vērgale’’ – SK ‘’Jumts’’

11:30 ‘’Nīca/Bli’’ – ‘’Promenade Hotel’’

13:00 ‘’Fēnikss/Grobiņa’’ – ‘’Grobiņas Vikingi’’

14:30 ‘’Līvas Kapi’’ – ‘’Liepājas Papīrs’’

16:00 ‘’BK ‘’ODS’’ – ‘’Gavieze’’