Piektdiena, 10. maijs Maija, Paija

Trīs tituli mūsu džudistiem Siguldā

Divas dienas Siguldas Sporta centrā norisinājās 14. starptautiskais džudo turnīrs “Sigulda 2023”. Sacensībās piedalījās arī “Liepājas KSS” cīkstoņi un izcīnīja piecas godalgas, no kurām trīs bija augstākā kaluma.

21.02.2023 15:41

Turnīrs norisinājās sešās vecuma grupās, un uz tatami devās 699 džudisti no 42 klubiem. Kopumā tika aizvadītas 999 cīņas, no kurām 909 beidzās ar Ippon.

Sacensību galvenais tiesnesis bija 5. dana īpašnieks Vilnis Mīlenbergs.

“Liepājas KSS” trenera Vladimira Ševkova vadībā pārstāvēja desmit džudisti, no kuriem pieci ieguva godalgas.

Vecākajā U18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem par uzvarētāju kļuva liepājniece Olga Hasnaša, aiz sevis atstājot Jūliju Kuzņecovu (“Alūksnes BJSS”) un Anastasiju Isajevu (“Jelgavas BJSS”).

U14 vecuma grupā svarā līdz 46 kilogramiem nepārspēts palika mūsējais Aleksandrs Išutkins, bet U12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 34 kilogramiem 1. vietu ieguva vēl viens liepājnieks Marko Juzefofičs.

Marko kategorijā bija visvairāk pretendentu uz uzvaru šajā turnīrā – 42 sportisti.

No “Liepājas KSS” pie godalgām Siguldā vēl tika Miroslavs Kļačkovskis, kurš finišēja 3. vietā U14 vecuma grupā, svarā līdz 50 kilogramiem, un Sergejs Kaštaļjanovs, kurš sacensības noslēdza 2. vietā (U12, līdz 50 kg.).

Viskuplāk šajā turnīrā bija pārstāvēti kluba “Kyodai” sportisti (80), un viņi arī izcīnīja visvairāk uzvaru (14).

4. martā Rīgā norisināsies Latvijas atklātās meistarsacīkstes U16 un U14 vecuma grupās.