Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Liepājas džudistiem divi tituli

07.09.2020 18:54

Gandrīz pēc pusgada pārtraukuma Latvijas Džudo federācija sadarbībā ar Saldus džudo klubu rīkoja Latvijas čempionātu U14 un U16 vecuma grupās. Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkņi šajās sacensībās ieguva sešas godalgotas vietas.

Kopumā uz Saldus tatami cīnījās 277 dalībnieki no 32 klubiem. Čempionāts bija atklāts, jo uz to ieradās arī džudisti no Lietuvas un Igaunijas. Viskuplāk, ar 36 dalībniekiem, tika pārstāvēta Vsevoloda Zeļonija sporta skola, bet liepājnieki uz mačiem ieradās 18 cīkstoņu sastāvā.

Mūsējie ieguva divus titulus un kopumā izcīnīja sešas medaļas. U16 grupā par Latvijas čempionu svara kategorijā līdz 55 kilogramiem kļuva Kirils Golubevs, kurš fināla cīņā pārspēja savu komandas biedru Niku Lomonosovu. Vēl vecākajā grupā pie godalgām tika Iļja Spicins un Daniils Miščuks. Iļja ieguva 3. vietu svarā līdz 46 kilogramiem, bet Daniils uz pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa svarā virs 81 kilograma.

U14 grupā par Latvijas čempioni svara kategorijā līdz 52 kilogramiem kļuva Olga Hasnaša, bet Genādijs Zvirgzds ieguva 2. vietu svarā līdz 35 kilogramiem.

Komandu vērtējumā vissekmīgāk cīnījās klubs “Kyudai”, kas ieguva sešus titulus un kopumā izcīnīja 16 medaļas, bet Liepājas Kompleksā sporta skola ar diviem tituliem un sešām medaļām ierindojās 3. vietā.