Liepājas džudistiem medaļas turnīrā “Zelta rudens 2022”

Oktobra ievadā Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolā aizvadīts 10. starptautiskais džudo turnīrs “Zelta rudens 2022” kurā ar labiem rezultātiem piedalījās Liepājas Kompleksās sporta skolas pārstāvji.

Ilustratīvs (Foto: Publicitātes)
04.10.2022 13:57

Sacensībās Ādažos uz tatami izgāja trenera Vaclava Jaževiča trenētie džudisti Kirils Golubevs, Roberts Starčaks-Jankausks, Dāvis Liepiņš, Tihons Lomaņnikovs, Genādijs Zvirgzds un Ņikita Kaļodkins.

Par godalgām cīnījās 38 klubu sportisti no četrām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas, un turnīra cīņas notika vecuma grupās no U10 līdz U21.

Liepājnieki startēja U16 un U21 vecuma grupās, un abās nominācijās mūsējie ieguva 1. vietas.

Vecākajā vecuma grupā svara kategorijā virs 90 kilogramiem par uzvarētāju kļuva Roberts Starčaks-Jankausks, bet svarā līdz 60 kilogramiem 2. vietu ieguva Kirils Golubevs.

U16 vecuma grupā 1. vietu izcīnīja Genādijs Zvirgzds (46kg), bet 3. vietu ieguva Dāvis Liepiņš (81kg). Viskuplākā pārstāvniecība šajos mačos bija no kluba “Kyodai”, un viņi arī izcīnīja visvairāk godalgu (35).