Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Liepājas komandai “Libava Powerlifting” 4. vieta Latvijas Kausā spiešanā guļus

11. novembrī Lēdurgas Kultūras namā norisinājās noslēdzošais Latvijas Kausa 2023 izcīņas XI posms spiešanā guļus IPF, ziņo Liepājas spēka sporta komandas un biedrības “Libava Powerlifting” pārstāve Karina Grigorjeva.

15.11.2023 13:21

Gada garumā 35 komandas sacentās spiešanā guļus un pēdējie punkti tika izcīnīti Lāčplēša Kausā spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu, kurā piedalījās vairāk nekā 100 sportisti no 19 sporta klubiem, tajā skaitā pārstāvji no Lietuvas.

Šis ir dalībnieku skaita rekords Latvijas Kausa posmā uz atkārtojumu skaitu.

Posma vingrinājuma izpildes noteikumi: dalībniekam uz stieņa tiek uzlikts svēršanās laikā uzrādītais personīgais svars (sievietēm – puse no personīgā svara).

Organizatori negaidīja tik lielu dalībnieku skaitu, tāpēc šajā posmā svara kategorijas tika saīsinātās un apvienotas, kas deva priekšroku vieglākiem atlētiem.

Lāčplēša Kausa dalībnieku rezultāti

Santa Mickus sieviešu konkurencē kategorijā līdz 63 kg izcīnīja 2.vietu ar rezultātu: 31kg x 47 atkārtojumi.

Lāsma Gūtmane sieviešu konkurencē kategorijā 63+kg izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 41kg x 40 atkārtojumi.

Karina Grigorjeva sieviešu konkurencē kategorijā 63+kg izcīnīja 4.vietu ar rezultātu: 47kg x 36 atkārtojumi.

Dainars Djablovs senioru 1 (40-49 gadi) konkurencē kategorijā 105+kg izcīnīja 5.vietu ar rezultātu: 106kg x 14 atkārtojumi.

Mareks Pūķins senioru 2 (50-59 gadi) konkurencē kategorijā līdz 105 kg izcīnīja 3.vietu ar rezultātu: 97kg x 12 atkārtojumi.

Zigurds Ģībietis senioru 3 (60+ gadi) konkurencē kategorijā līdz 83 kg izcīnīja 4.vietu ar rezultātu: 81kg x 15 atkārtojumi.

Daniels Stūre jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 74 kg izcīnīja 2.vietu ar rezultātu: 73kg x 15 atkartojumi. Danielam atkārtojumu skaits bija vienāds ar 1.vietu, bet pēc čempionāta noteikumiem, ja dalībniekiem kategorijas ietvaros tiek fiksēts vienāds atkārtojumu skaits, uzvara tiek piešķirta sportistam, kurš vingrinājumu ir izpildījis pirmais.

Ģirts Zabors jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 74 kg izcīnīja 7.vietu ar rezultātu: 70kg x 10 atkartojumi.

Jurģis Mickus vīru konkurencē vecuma grupā open (24-39gadi) kategorijā līdz 66 kg izcīnīja 3.vietu ar rezultātu: 65kg x 16 atkārtojumi.

Ginters Knīss vīru konkurencē vecuma grupā open (24-39gadi) kategorijā līdz 93 kg izcīnīja 5.vietu ar rezultātu: 92kg x 20 atkārtojumi.

Emīls Pūķis vīru konkurencē vecuma grupā open (24-39gadi) kategorijā līdz 105 kg izcīnīja 3.vietu ar rezultātu: 95kg x 14 atkārtojumi.