Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Liepājas SSS audzēkņiem barjeras atnes vairākas godalgas

Aizvadītajās brīvdienās Saldū norisinājās “LVS/Sportland” kausa 5. posma izcīņa vieglatlētikā. Pie divām godalgām pieaugušo vērtējumā tika Liepājas SSS audzēknis Dmitrijs Ļašenko.

13.06.2022 06:00

400 metru barjerotajā distancē Liepājai dubultuzvara: Dmitrijs Ļašenko ar rezultātu 52,16 sekundes uzrādīja sacensību ceturto augstvērtīgāko rezultātu un nopelnīja 1027 punktus. Savukārt 2. vietu šajā distancē ieguva vēl viens liepājnieks Aleks Pelcmanis, kurš finišēja pēc 53,71 sekundes.

Arī sieviešu 400 metru distancē ar barjerām pjedestāla augstākos pakāpienus ieguva Liepājas SSS pārstāves. Par sacensību uzvarētāju ar laiku 1 minūte 02,92 sekundes kļuva Amanda Radava, bet 2. vietu ar rezultātu 1 minūte 03,70 sekundes ieguva Amina Askarova.

Pieaugušo vērtējumā mūsējie ieguva vēl divas godalgas. D. Ļašenko ieņēma 2. vietu arī 400 metru skrējienā (48,09), bet 3. pozīciju 1500 metru skrējienā ieguva Mērija Megija Zabe (5:28,00).

Vairākus pjedestālus mūspuses sportisti ieguva arī U18 vecuma grupā. 100 metru skrējienā uzvarēja Dienvidkurzemes novada Sporta skolas vieglatlēte Elizabete Kociņa (12,46), bet 2. vietu izcīnīja Liepājas SSS sportiste Laura Osipenko (12,50).

Pie uzvaras 400 metru barjerskrējienā tika Ģirts Šenkevics (57,95), bet 3. vietu šajā pašā distancē ieguva Arina Krasotenko (1:10,83). Savukārt pjedestāla otro pakāpienu tāllēkšanā ar rezultātu 5,24 metri izcīnīja Rēzija Kriķe.

Pjedestāla ieguvējus sagatavojuši treneri Diāna Brence, Vjačeslavs Goļinskis, Daiga Stumbre un Agnese Kļava.

18. un 19. jūnijā Jelgavā norisināsies “LVS/Sportland” kausa 6. posms, bet 25. un 26. jūnijā Valmierā notiks Latvijas čempionāts.