Liepājnieces izgāž pirmo puslaiku un zaudē Slovākijas vicečempionei “Pieštanske Čajky”

11.01.2020 20:54

“Liepājas/LSSS” komanda Liepājā cieta zaudējumu Eiropas Sieviešu basketbola līgas (EWBL) spēlē.

Liepājnieces savā laukumā ar rezultātu 48:82 (8:25, 14:24, 13:11, 13:22) kapitulēja “Pieštanske Čajky” no Slovākijas.

Mājiniecēm “double-double” – 11 punkti un desmit atlēkušās bumbas – Meganai Rozenbomai.

Uzvarētājām 22 punkti un astoņas atlēkušās bumbas bija Denielai Kārterei, 20 punkti Džesikai Lubinai un 14 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles Mateai Tadičai.

“Liepājas”/LSSS komanda EWBL septiņās spēlēs izcīnījusi vienu uzvaru, kas A grupā dod septīto vietu starp astoņām vienībām. Vēju pilsētas basketbolistes jau pirms sestdienas spēles bija zaudējušas cerības iekļūt izslēgšanas turnīrā.

Izslēgšanas turnīrā iekļūst katras grupas četras labākās komandas, un “play-off” cīņas paredzētas no 20.janvāra līdz 1.martam. Savukārt finālčetrinieka turnīrs iecerēts 21. un 22.martā.

Iepriekšējā sezonā “TTT Rīga” finālā ar 73:63 pārspēja Baltkrievijas klubu Minskas “Cmoki”. Rīdzinieces šajā sezonā koncentrēsies Eirolīgas turnīram, tādējādi EWBL nestartējot.

Šis turnīrs agrāk bija pazīstams kā Austrumeiropas sieviešu basketbola līga, bet ar iepriekšējo sezonu tam dots globālāks nosaukums. Iepriekšējās divas sezonas “TTT Rīga” zaudēja šī turnīra finālā, bet 2016.gadā kļuva par tā uzvarētājām.