Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Liepājnieki Jānis Preiss un Ernests Jēkabsons Igaunijā uzvar Baltic Cup 2020

20.07.2020 09:30

Sestdien, 18.jūlijā Tallinā (Piritā) noslēdzās Baltic Cup 2020, Igaunijas posms vindsērfingā, kurā labus rezultātus uzrādīja liepājnieki. Jānis Preiss izcīnīja 1. vietu un Baltijas čempiona godu jaunajā Formula Foil klasē. Savukārt mazie liepājnieki Ernests Jēkabsons izcīnīja uzvaru jauniešu vindsērfinga klasē Techno293 U13 zēnu grupā, Ksenija Polovenko ieņēma 3.vietu 3,5 grupā un Klāvs Kaupa ieņēma 3.vietu U17 divīzijā.

Nākošās regates kurās startēs liepājnieki norisināsies 14.-16. augustā Rīgā, Ķīšezerā. un 28.-30.augustā jau Liepājā notiks Latvijas čempionāts burāšanā.