Liepājnieks badmintonā jauniešiem sasniedz pjedestālu

Latvijas Badmintona federācija pagājušajā nedēļas nogalē sarīkoja pirmo atjaunoto jauniešu kausu badmintonā, kur līdzšinējo vecuma grupu vietā medaļas tika sadalītas meistarības grupās. Divu dienu sacensībās ”FZ Forza” Latvijas kausā jauniešiem sacentās 120 dalībnieki, spēlējot jaunajā kausa formātā.

26.01.2023 06:00

Medaļas tika sadalītas U9/U11 Iespēju līgā, Bronzas, Zelta un Dimanta līgās, kur spēlētāji tika sadalīti kategorijās pēc meistarības līmeņa.

Liepāju turnīrā pārstāvēja Leonardo Golovčenko, kurš Dimanta jeb spēcīgākās līgas dubultspēlēs pārī ar Prohoru Dobrovaļski no Valkas izcīnīja 3. vietu.

Liepājas un Valkas duets mazajā finālā ar 21-17, 21-14 pārspēja galvaspilsētas kluba ”RSP/RBS” pārstāvjus Regnāru Bajāru un Tomu Salu.

Dimanta līgas jauktajās dubultspēlēs Golovčenko kopā ar talsenieci Evelīnu Freiju sasniedza 5. vietu.

Vienspēļu turnīrā Leonardo vispirms sacentās grupu turnīrā, kur ieguva 1. vietu un iekļuva astotdaļfinālā. Līdz godalgām mūsējais šoreiz neaizsniedzās un finišēja 7. pozīcijā.