Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Liepājas basketbola čempionātā “LSSS U17” komandai pirmā uzvara šosezon

Iepriekšējā nedēļā norisinājās piecas spēles, un vairākās spēlēs intriga bija līdz pat pēdējām spēles minūtēm, kā arī uzvaru vēl neguvušo komandu duelī ‘’LSSS U17’’ pārspēja SK ‘’Jumts’’, izcīnot pirmo uzvaru šajā sezonā.

18.12.2023 11:20

Trešdien ‘’LSSS U19’’ spēlēja ar ‘’Līvas Kapiem’’. Spēle bija līdzīga, taču beigās pārāki bija sporta skolnieki un guva svarīgu uzvaru ar rezultātu 70:67. Kristaps Ramons, Gabriels Cetrovskis un Rūdolfs Čakstiņš katrs guva pa 19 punktiem. Piektdien divas tabulas lejasgala komandas SK ‘’Jumts’’ un ‘’LSSS U17’’ tikās savā starpā, lai gūtu pirmo uzvaru šajā sezonā. Līdz puslaika pārtraukumam spēle ritēja spraigi, toties otrajā puslaikā jaunie basketbolisti veica apjomīgu izrāvienu, beigās svinot pārliecinošu uzvaru 90:55. Kārlis Šīmanis guva 29 punktus.

Sestdien tika aizvadītas trīs spēles. Pirmajā mačā ‘’Fēnikss/Grobiņa’’ izrādīja nopietnu pretestību ‘’Nīca/Bli’’ basketbolistiem, puslaikā dodoties atrodoties vadībā. Otrajā puslaikā meistarīgāki izrādījās Nīcas basketbolisti, svinot uzvaru ar rezultātu 79:67. Arnis Ate izcēlās ar 30 punktiem. Arī otrajā spēlē starp ‘’Promenade Hotel’’ un ‘’Vērgales’’ komandām nelielos iedzinējos visu spēli bija ‘’Promenade Hotel’’ basketbolisti, taču vērgalnieki spēja novadīt spēli līdz uzvarai 100:86. ‘’Vērgales’’ komandā 31 punktu guva Niks Lagzdiņš, turpretī ‘’Promenade Hotel’’ rindās Edgars Kreiders izcēlās ar 20 punktiem un 19 bumbām zem groziem. Pēdējā spēle bija visspraigākā starp ‘’Liepājas Papīru’’ un ‘’Gaviezi’’. ‘’Liepājas Papīrs’’ praktiski visu spēli stradās vadībā, taču izšķirošie notikumi norisinājās pēdējās minūtēs, jo ‘’Gavieze’’ veica 14:0(!) izrāvienu, saglabājot savas cerības cīnīties par 1. divīzijas fināla četrinieku – 69:63. Uzvaru ar 27 punktiem kaldināja Eduards Smiltnieks.

Spēļu rezultāti iepriekšējā nedēļā:

‘’LSSS U19’’ 70:67 ‘’Līvas Kapi’’ (16:24, 18:9, 20:25, 16:9)

‘’LSSS U19’’: Ramons 19, Čakstiņš 19, G. Cetrovskis 19, V. Cetrovskis 7, Otrups 4, K. Cetrovskis 2, Ašmanis, Daubars

‘’Līvas Kapi’’: Herings 22, Rusmanis 21, Dzērvēns 13, Šulcs 8, Kuļijevs 3, Fūrmanis, Šliseris, Ludans

SK ‘’Jumts’’ 55:90 ‘’LSSS U17’’ (16:23, 16:19, 6:25, 17:23)

SK ‘’Jumts’’: Ābele 20, Ceplenieks 9, Embutnieks 8, Auznieks 5, E. Prokners 5, Minčionoks 3, Zemgalis 3, P. Prokners 2, Bergs, Kļimenko

‘’LSSS U17’’: Šīmanis 29, Martinsons 15, Klievēns 13, Mustaps 12, Freimanis 9, Čilipāns 5, Kļeščovs 4, Biļenkis 3

‘’Nīca/Bli’’ 79:67 ‘’Fēnikss/Grobiņa’’ (15:25, 19:12, 23:14, 22:16)

‘’Nīca/Bli’’: Ate 30, Kalējs 20, Korps 15, Jurevičus 9, Liepa 3, Kaspars 2

‘’Fēnikss/Grobiņa’’:  D. Plūme 16, Sudmalis 15, Galdiks 11, Ločmelis 9, Indriekus 8, R. Plūme 8, Viče

‘’Promenade Hotel’’ 86:100 ‘’Vērgale’’ (17:31, 23:14, 24:28, 22:27)

‘’Promenade Hotel’’: Kalendra 26, Kreiders 20, Jansons 15, Liniņš 14, Sprūde 8, Dzērvēns 3

‘’Vērgale’’: Lagzdiņš 31, Sviklis 21, Pirktiņš 17, Semenkovs 11, R. Kabiņeckis 10, Lūsis 6, K. Kabiņeckis 4

‘’Gavieze’’ 69:63 ‘’Liepājas Papīrs’’ (14:12, 15:22, 15:16, 25:13)

‘’Gavieze’’: Smiltnieks 27, Mizēns 16, Āboliņš 9, Līnis 7, Mackars 6, Erpe 4, Sviķkalns

‘’Liepājas Papīrs’’: Ābele 22, Fromanis 13, R. Vilnītis 10, Olbačevskis 8, Kravcovs 5, J. Vilnītis 5, Krauja, Vīva, Tomašs, D. Vilnītis

Spēles šajā nedēļā: Trešdien, 20. decembrī, pulksten 19:30 ‘’LSSS U19’’ – ‘’Nīca/Bli’’