Maļuka Tokijā ieņem 37.vietu 100 metru brīvā stila peldējumā

Ieva Maļuka trešdien Tokijas olimpisko spēļu peldēšanas sacensībās 100 metru distancē brīvajā stilā savā priekšpeldējumā bija sestā, sasniedzot 37.vietu un pusfinālā neiekļūstot.

28.07.2021 13:39

Trešajā priekšpeldējumā Maļuka astoņu sportistu konkurencē ierindojās sestajā vietā, sasniedzot rezultātu 56,39 sekundes, kas ir sliktāk, nekā sportistes piederošais Latvijas rekords 55,57 sekundes.

Tāpat kā pirmajā startā 200 metros brīvajā stilā, arī šoreiz pievīla izturība, jo pēc pirmajiem 50 metriem Latvijas peldētāja ieņēma ceturto vietu.

Lai iekļūtu pusfinālā, bija jābūt 16 ātrāko peldētāju skaitā.

No 16.vietas, ko ar līdzīgu rezultātu dalīja divas sportistes, Maļuka atpalika par 2,68 sekundēm.

Labāko rezultātu 51 sportistes konkurencē sasniedza austrāliete Emma Makkīena, kura sasniedza jaunu olimpisko rekordu – 52,13 sekundes.

Latvijas peldētāja pirmdien jau piedalījās 200 metru brīvā stila peldējumā, ieņemot 24.vietu 29 peldētāju konkurencē.

Līdz ar to Latvijas peldētājiem starti Tokijā ir noslēgušies. Otrs Latvijas pārstāvis Daniils Bobrovs otrdien izcīnīja 31.vietu 200 metros brasā.