Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Noslēgusies 2022. gada pludmales tenisa līga

Noslēgusies 2022. gada Liepājas pludmales tenisa līgas sezona, kas sastāvēja no pieciem posmiem. Kopvērtējumā augstākajā līgā uzvaru izcīnīja Paula Anna Vuciņa un Artis Zombergs, bet vidējā līmenī triumfēja Sanita Eihmane un Guntars Kikučs.

08.08.2022 15:51

No jūnija līdz augustam laukumos pie Liepājas Olimpiskā centra tenisa halles tika aizvadīti pieci posmi, lai noskaidrotu Liepājas labākos pludmales tenisistus 2022. gada sezonā.

Trīs posmi bija vīriešu un sieviešu pāriem, bet divos posmos tika noskaidroti laureāti jauktajiem pāriem.

Noslēdzošajā posmā, kas norisinājās vīriešu un sieviešu pāriem, uz starta līnijas devās 45 dueti.

Augstākā līmeņa vīriešu konkurencē uzvaru piektajā posmā izcīnīja Artis Zombergs un Ģirts Antonovs, bet sieviešu konkurencē Paula Anna Vuciņa un Ilze Sermole.

Vidējā līmenī vīriešu duetiem uzvarēja Guntars Kikučs ar Miku Jaunzemi, savukārt sieviešu konkurencē triumfēja Madara Berga ar Lauru Egli.

Pēc piektā posma tika noskaidroti arī šīs sezonas kopvērtējuma laureāti.

Vīriešu augstākajā līmenī, kopvērtējumā uzvaru izcīnīja A. Zombergs, 2. vietu ieguva Ģ. Antonovs, bet bronzas pozīcijā finišēja Kaspars Klamers.

Tikmēr sievietēm augstākajā līmenī vislabāko sniegumu piecu posmu garumā demonstrēja un uzvaru kopvērtējumā izcīnīja P. A. Vuciņa, 2. vietu izcīnīja Zane Vilnīte, bet 3. vietu ieguva Laila Beiere.

Vidējā līmenī vīriešiem triumfēja G. Kikučs, aiz sevis atstājot Andi Čerņecovu un Mihailu Kostusevu. Sievietēm šajā vērtējumā nepārspēta palika Sanita Eihmane, bet pjedestāla tālākās vietas ieguva Sanita Punga un Aija Kalnīte.

27. un 28. augustā vēl norisināsies Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā.