Sestdiena, 20. aprīlis Mirta, Ziedīte

Par spīti nepilnam sastāvam

16.07.2014 14:49

Liepājas futbola čempionātā nelielu varoņdabu ir paveikusi Grobiņa, kas spēles lielāko daļu aizvadīja nepilnā sastāvā, tomēr pārspēja komandu UPTK.
Lattelecom – Nīca 1:5. Telekomieši spēlei nenokomplektēja pilnu sastāvu, tomēr vismaz cīņas sākumā viņu sniegums izskatījās interesanti un daudzsološi, bet visam mačam spēka tomēr pietrūka.Grobiņa – UPTK 4:2. Arī grobiņnieki saskārās ar sastāva problēmām, kādēļ pusotru puslaiku viņiem nācās izjust viena futbolista deficītu. Rezultātu atklāja UPTK, tomēr Grobiņa drīz vien ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī izvirzījās vadībā. Otrā puslaika beigu daļā grobiņniekiem atsteidzās palīgā divi spēlētāji, palīdzot nosargāt uzvaru pret UPTK, kam pagalam neveicās ar savu momentu realizēšanu.SLV PLuss – Classic 0:2. Pēc vēl vienas interesantas cīņas plusu vārtsargs Igors Tagijevs atzinis, ka viņu psiholoģiski nedaudz sagrāva caur padusi ielaisti muļķīgi vārti. Citādi spēle kopumā bija visai līdzīga.Virāža A – AE Partner 4:0. Mača sākumā partneru uzbrukumi šķita daudzsološi, tomēr virāžisti pamazām pārņēma iniciatīvu un kontrolēja spēli.
Citi rezultāti: Medze – Grobiņas pagasts 2:1, RK Metāls – Kompānija A.B.A. 2:1.