Piektdiena, 10. jūlijs Lija, Olīvija, Olivers
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Aizritējušas pirmās cīņas Liepājas pilsētas čempionātā basketbolā

Aizritējušas pirmās cīņas Liepājas pilsētas čempionātā basketbolā
Foto: Ģirts Gertsons
04.11.2019 15:42

liepajniekiem.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 2. un 3.novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika nospēlētas pirmās kārtas spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem. Kopumā norisinājās visas sešas pirmās kārtas spēles gan pirmās, gan otrās divīzijas ietvaros, no kurām divās cīņās uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēdējās sekundēs.

Šis ir jau ceturtais gads pēc kārtas, kad pilsētas basketbola čempionāts norisinās divās divīzijās. Pēc spēka augstākajā līgā jeb 1.divīzijā startē sešas komandas – iepriekšējā gada čempioni ”LPPP/Nīca”, vicečempioni ”Oskara Transports”, bronzas godalgas ieguvēji ”Ģeodēzists”, ”Promenade Hotel”, ”Grobiņa”, kā arī iepriekšējās sezonas 2.divīzijas čempioni ”Kempings ODS”. Savukārt 2.divīzija tiek pārstāvēta ar septiņām komandām – ”Fēnikss”, ”Gavieze”, ”LSSS” jeb sporta spēļu skolas audzēkņu komanda, SK ”Jumts”, ”Liepājas Universitāte”, ”Kraukļi” un ”Lesjofors”.

Šā gada čempionāta pirmā spēļu diena sākās sestdien, 2. novembrī, ar vienu 1.divīzijas spēli un divām 2.divīzijas cīņām. Pirmajā mačā laukumā izgāja iepriekšējā gada bronzas medaļnieki ”Ģeodēzists”, kuriem pretim stājās 1.divīzijas debitanti ”Grobiņa”. Mačs ritēja punkts punktā visas 40 minūtes un uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēdējās sekundēs, kur nedaudz veiksmīgāki izrādījās čempionāta debitanti ”Grobiņa”, pilsētas basketbola čempionātā atgriežoties ar uzvaru 51:48. Uzvarētājiem rezultatīvu sniegumu nodemonstrēja Rihards Ozolnieks, kura rēķinā 15 punkti. Savukārt ”Ģeodēzists” rindās ar tikpat punktiem labākais bija komandas kapteinis Gatis Jagmins.

Sestdienas turpinājumā norisinājās divas 2.divīzijas spēles un pie salīdzinoši pārliecinošām uzvarām tika potenciālie favorīti – ”Lesjofors” un ”Gavieze”. Vispirms ”Lesjofors” basketbolisti ar rezultātu 69:55 pārspēja ”LSSS” komandu, bet dienas noslēdzošajā spēlē ”Gavieze” ar 77:52 neatstāja nekādas cerības ”Liepājas Universitātes” basketbolistiem.

Svētdien, 3. novembrī, tika aizvadītas noslēdzošās trīs 1.kārtas spēles, no kurām divas notika 1.divīzijas ietvaros, bet viena 2.divīzijā. Pirmajā mačā ”Oskara Transports” neatstāja nekādas cerības 1.divīzijas debitantiem ”Kempings ODS”, triumfējot visā mačā ar rezultātu 94:48. Savukārt otrajā mačā iepriekšējā gada čempioni ”LPPP/Nīca” līdzīgā veidā sakāva ”Promenade Hotel” vienību ar rezultātu 89:59. Dienas noslēdzošajā spēlē laukumā izgāja 2.divīzijas vienības – ”Fēnikss” un SK ”Jumts”. Spēle ritēja punkts punktā un mača uzvarētāji tika noskaidroti tikai pēdējās sekundēs, kur veiksmīgāki izrādījās SK ”Jumts” basketbolisti ar rezultātu 69:65. Uzvarētājiem labākais ar 20 gūtajiem punktiem bija komandas kapteinis Nauris Galdiks. Savukārt ”Fēnikss” rindās ar 19 punktiem izcēlās Imants Mincenbergs.

Nākošās cīņas tiks aizvadītas jau šajā nedēļā. Vispirms, trešdienas vakarā pulksten 19:30 savu pirmo šīs sezonas spēli aizvadīs ”Kraukļi”, tiekoties ar sporta spēļu skolas audzēkņiem. Savukārt svētdien, 10. novembrī, no pulksten 13:00 norisināsies nākošās trīs spēles, no kurām divas notiks 2.divīzijas ietvaros, bet viena 1.divīzijas cīņa starp ”Grobiņas” un ”Promenade Hotel” komandām. Spēles svētdien norisināsies LOC sporta zālē Nr.1 un ieeja bezmaksas.

Pirmās spēļu kārtas rezultāti (2. novembris):

”Ģeodēzists” – ”Grobiņa” 48:51 (9:16, 19:15, 14:13, 6:7)
”Ģeodēzists”:
Jagmins 15, Celms 13, Tomašs 7, Jānis Ķudis 5, Auznieks 3, Muižnieks 3, Dejus 2, Veibelis, Freimanis
”Grobiņa”: Ozolnieks 15, Rolands Silnieks 10, Bumbulis 6, Dejus 6, Edijs Silnieks 5, Lasmanis 5, Grigaļūns 3, Kreiders 1, Mizēns.

”Lesjofors” – ”LSSS” 69:55 (11:12, 22:12, 15:19, 21:12)
”Lesjofors”:
Stončaitis 19, Račis 14, Lejasmeiers 13, Veršelis 9, Eihvalds 7, Melnačs 6, Artis Zvirbulis 1, Atvars, Asars
”LSSS”: Cebris 14, Kravcovs 10, Emīls Prokners 9, Briška 7, Stumbris 6, Vētra 6, Pauls Prokners 3, Ābele, Brūveris, Timbra, Rusanovs.

”Gavieze” – ”Liepājas Universitāte” 77:52 (23:11, 19:13, 18:12, 17:16)
”Gavieze”:
Pričins 25, Smiltnieks 19, Līnis 12, Sviķkalns 7, Mackars 6, Šļoža 6, Pūris 2, Kulpe
”Liepājas Universitāte”: Rāts 18, Zudavs 10, Staševskis 9, Saldenieks 5, Gindra 4, Kristvalds 4, Simaitis 2, Kārkliņš, Vikštrēms.

Pirmās spēļu kārtas rezultāti (3. novembris):

”Oskara Transports” – ”Kempings ODS” 95:48 (24:14, 21:21, 22:6, 28:7)
”Oskara Transports”:
Lagzdiņš 16, Kristaps Kabiņeckis 14, Lūsis 13, Sviklis 13, Tiškus 10, Muskats 10, Pirktiņš 10, Raivis Kabiņeckis 5, Trofimovs 4, Sils
”Kempings ODS”: Rodovičs 9, Gūža 9, Silenieks 8, Lazdenieks 6, Ozols 6, Biters 5, Lauva 3, Dreimanis 2, Rāts, Kalve, Simsons, Silakalns.

”LPPP/Nīca” – ”Promenade Hotel” 89:59 (25:22, 21:14, 20:14, 23:9)
”LPPP/Nīca”:
Štībelis 16, Herings 14, Čaupjonoks 11, Kalējs 11, Rusmanis 10, Korps 9, Fricbergs 8, Ansons 4, Petermanis 3, Otto 3
”Promenade Hotel”: Malkevičs 22, Kravčenko 9, Semenkovs 7, Kočetkovs 7, Liniņš 4, Gaļkints 4, Ziedkalns 3, Kalendra 3, Jansons, Grīnvalds, Sprūde, Dzērvēns.

”Fēnikss” – SK ”Jumts” 65:69 (21:16, 15:15, 9:19, 20:19)
”Fēnikss”:
Mincenbergs 19, Silavs 14, Egliens 8, Fedotovs 6, Sudmalis 6, Ločmelis 5, Viče 3, Gailītis 3, Būčiņš 1, Ellers
SK ”Jumts”: Nauris Galdiks 20, Kūlainis 14, Ceplenieks 9, Sveilis 8, Embutnieks 7, Zemgalis 7, Šteinbergs 3, Kristvalds 1, Tauriņš, Kampars, Bergs.

Spēļu kalendārs (6. novembris):
19:30   ”Kraukļi” – ”LSSS” (2.divīzija)

Spēļu kalendārs (10. novembris):
13:00   “Promenade Hotel” – “Grobiņa” (1.divīzija)
14:30   SK “Jumts” – “Lesjofors” (2.divīzija)
16:00   ”Liepājas Universitāte” – ”Fēnikss” (2.divīzija).

Foto galerija

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz