Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

”Autobusu Parks” regulāro čempionātu noslēdz bez neviena zaudējuma

17.04.2011 19:31

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 16. un 17. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika izspēlētas vienas no pēdējām spēlēm Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Bez neviena zaudējuma to noslēdza ”Autobusu Parks” basketbolisti, tādējādi kļūstot par regulārā čempionāta uzvarētājiem.

Sestdien lielā mērā izšķīrās ”Kraukļu” liktenis, jo vēl pirms spēles ar ”LSSS 2” basketbolistiem komandai bija teorētiskas iespējas iekļūt labāko astoņu komandu skaitā, kas piedalīsies izslēgšanas spēlēs. Taču piedzīvotais zaudējums jaunajiem sporta spēļu skolas audzēkņiem ar rezultātu 74:81 liedza to izdarīt un šo čempionātu ”Kraukļi” noslēdz 9. vietā.

Svētdien ļoti interesanta bija pirmā spēle starp ”Vērgale/Duna” un ”Autobusu Parks” komandām. Lai arī pirms spēles izteikta favorīta loma bija jau priekšlaicīgi regulārā čempionāta uzvarētājiem ”Autobusu Parks” komandai, spēle aizritēja ļoti līdzīgi. Vēl pirms pēdējām desmit minūtēm deviņu punktu pārsvars bija vērgalniekiem (54:45), taču neveiksmīgi nospēlējot pēdējo ceturtdaļu ”Autobusu Parks” spēja rezultātu izlīdzināt un pēdējās sekundēs izraut arī savu 10. uzvaru čempionātā ar rezultātu 71:70.

Otrajā spēlē ”Red Sun Buffet” ļoti pārliecinoši ar rezultātu 86:55 pārspēja ”RM Siltums” komandu, tādējādi regulāro čempionātu noslēdzot vicelīderu godā. Uzvarētājiem labākais ar 25 gūtajiem punktiem bija Intars Štālbergs, bet 17 punktus zaudētājiem guva Arturs Bauze.

Regulārā čempionāta pēdējā spēle starp ”RM Siltums” un ”LSSS 2” komandām tiks aizvadīta otrdien, 19. aprīlī, kad pilnībā izšķirsies 6. un 7. vietas liktenis. Spēle norisināsies Olimpiskā centra sporta zālē Nr. 2 un tās sākums pulksten 18:00.

Pirmās izslēgšanas spēles (ceturtdaļfināla cīņas) iespējams tiks aizvadītas jau nākošajā nedēļas nogalē, taču sīkāka informācija būs pieejama tikai pēc otrdienas spēles.

Liepājas pilsētas basketbola čempionāta rezultāti (16.aprīlis):

”LSSS 2” – ”Kraukļi/LP”   81:74 (26:19, 22:29, 16:12, 17:14) J.Bitenieks 16, G.Olbačevskis 34

Liepājas pilsētas basketbola čempionāta rezultāti (17.aprīlis):

”Vērgale” – ”Autobusu Parks”         70:71 (19:20, 17:16, 18:9, 16:26) E.Sviklis 22, H.Liniņš 18
”Red Sun Buffet” – ”RM Siltums”    86:55 (17:12, 22:9, 18:13, 29:21) I.Štālbergs 25, A.Bauze 17