Piektdiena, 14. augusts Zelma, Zemgus, Virma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Emocijām bagāti pirmie ceturtdaļfināli

Emocijām bagāti pirmie ceturtdaļfināli
24.02.2019 22:54

liepajniekiem.lv

Aizvadītajā svētdienā, 24. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika nospēlētas visas četras pirmās ceturtdaļfināla spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem. Pirmās ceturtdaļfināla spēles aizritējušas gana spraigi, jo divas no četrām spēlēm beidzās ar precīziem pēdējo sekunžu metieniem.

Visas četras pirmās ceturtdaļfināla spēles norisinājās svētdienas dienā un kā pirmie laukumā devās 1.divīzijas pārstāvji – regulārā čempionāta 4.vietas īpašnieki ”LSSS” un 5.vietā esošie ”Lesjofors”. Kā jau tas tika gaidīts, spēle aizritēja ļoti līdzīgi un praktiski visu spēles lielāko daļu vadībā atradās tieši gados pieredzējušākie ”Lesjofors” basketbolisti, kuriem divu punktu pārsvars piederēja praktiski līdz pat spēles beigām. Galavārds tomēr piederēja jaunajiem sporta spēļu skolas audzēkņiem, kuri uzvaru nesošo tālmetienu realizēja mača pēdējā sekundē, tādējādi izcīnot laimīgu un ārkārtīgi svarīgu uzvaru ar rezultātu 74:73. Uzvarētājiem labākais ar 16 gūtajiem punktiem bija Hardijs Cebris, bet 11 punkti, tajā skaitā uzvaru nesošais tālmetiens, Matīsa Katlapa rēķinā. Savukārt ”Lesjofors” rindās ar 19 punktiem glābējs nebija arī Artis Zvirbulis.

Dienas otrajā spēlē laukumā izgāja 2.divīzijas komandas – 3.vietā esošie SIA .”Parabelum” un 6.vietas īpašnieki ”Simauto”. Spēles pirmajās 20 minūtēs krietni vien labāk darbojās ”Simauto” basketbolisti, kuri dažkārt iekrāja pat 10 punktu pārsvaru, tomēr mača lūzums notika trešajā ceturtdaļā, kura laikā SIA ”Parabelum” spēja ne tikai noķert savus pretiniekus, bet aiziet arī priekšā. Nekas nemainījās atlikušajās 10 minūtēs un SIA ”Parabelum” kontrolēja notikumus laukumā, tādējādi svinot panākumu pirmajā ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 96:81. Uzvarētājiem teicamu sniegumu nodemonstrēja Mārtiņš Frīdenbergs, kura rēķinā 27 gūtie punkti. Savukārt ”Simauto” no zaudējuma neglāba arī komandas līdera Edgara Kaspara 32 gūtie punkti.

Dienas trešajā spēlē laukumā atkal izgāja 1.divīzijas komandas – regulārā čempionāta 3.spēcīgākā komanda ”Oskara Transports” un 6.vietas īpašnieki ”Promenade Hotel”. Pirmās 15 minūtes ritēja līdzīgā cīņā, taču tad ”Oskara Transports” komandai izdevās atrauties no saviem pretiniekiem un otrais puslaiks vairāk vai mazāk bija tikai formalitāte. Beigu beigās ”Oskara Transports” izcīnīja pārliecinošāko no šodienas visiem ceturtdaļfināliem ar rezultātu 94:69. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 23 gūtajiem punkteim bija Niks Lagzdiņš. Savukārt ”Promenade Hotel” rindās ar 18 gūtajiem punktiem izcēlās Krists Liniņš.

Dienas noslēguma spēlē savā starpā spēkiem mērojās 2.divīzijas regulārā čempionāta ceturtā spēcīgākā komanda ”Gavieze” un 5.vietā esošie ”Kraukļi”. Līdzīgi kā dienas pirmais mačs, arī šoreiz uzvarētāji tika noskaidroti tikai pēdējās sekundēs. Pie neizšķirta rezultāta divas sekundes pirms pamatlaika beigām uz soda metiena līnijas bija iespēja doties ”Gaviezes” komandai, kuras pirmais soda metiens bija precīzs, bet otrais lidoja grozam secen un atlikušajā laikā pretiniekiem tikt pie metiena tā arī neizdevās un spēle noslēdzās ar laimīgu ”Gaviezes” komandas uzvaru ar rezultātu 73:72. Uzvarētājiem labākais šajā spēlē bija Kristaps Pričins, kura rēķinā 23 gūtie punkti, bet uzvaras metiena autoram Reinim Līnim 7 punkti. Savukārt ”Kraukļus” no zaudējuma neglāba arī Gundara Olbačevska 33 gūtie punkti.

Nākošās un tajā pašā laikā arī atbildes ceturtdaļfināla cīņas tiks aizvadītas jau šajā nedēļā. Piektdienas vakarā pulksten 19:00 laukumā izies ”Lesjofors” un ”LSSS” komandas, bet svētdien, 3. martā, tiks aizvadītas atlikušās trīs atbildes ceturtdaļfināla spēles, kuras sāksies no pulksten 13:00. Atgādinām, ka pusfinālā iekļūs komanda, kura pirmā izcīnīs divas uzvaras, līdz ar to, neizšķirta gadījumā būs nepieciešama arī trešā izšķirošā spēle, kura norisināsies pēc nedēļas, 9. vai 10. martā.

Pirmo ceturtdaļfināla spēļu rezultāti (24. februāris):

”LSSS” – ”Lesjofors” 74:73 (17:23, 11:14, 23:20, 23:16)
”LSSS”:
Cebris 16, Matīss Katlaps 11, Herings 11, Rozdobudko 8, Ozols 7, Šulcs 7, Jurkevics 6, Lazdenieks 4, Rusmanis 4
”Lesjofors”: Artis Zvirbulis 19, Bauze 16, Stončaitis 10, Eihvalds 10, Veršelis 9, Lejasmeiers 5, Račis 4, Atvars.

SIA ”Parabelum” – ”Simauto” 96:81 (21:23, 20:21, 28:16, 27:21)
SIA ”Parabelum”:
Frīdenbergs 27, Nauris Galdiks 23, Krūmiņš 16, Mickāns 13, Ceplenieks 6, Paškus 4, Zemgalis 3, Šteinbergs 2, Bergs 2, Ķigulis, Kampars
”Simauto”: Kaspars 32, Simaitis 15, Auznieks 11, Miķelsons 9, Bružs 8, Saldenieks 6, Ašmanis.

 ”Oskara Transports” – ”Promenade Hotel” 94:69 (21:16, 27:17, 25:19, 21:17)
”Oskara Transports”:
Lagzdiņš 23, Tiškus 14, Sviklis 13, Jančauskis 11, Muskats 11, Raivis Kabiņeckis 8, Zariņš 8, Kristaps Kabiņeckis 6
”Promenade Hotel”:
Liniņš 18, Toms Dzērvēns 10, Kočetkovs 10, Kalendra 10, Gaļkints 8, Klāvs Dzērvēns 6, Kravčenko 5, Ziedkalns 2, Atis Dzērvēns, Grīnvalds.

”Gavieze” – ”Kraukļi” 73:72 (8:14, 19:19, 19:17, 27:22)
”Gavieze”:
Pričins 23, Sviķkalns 12, Mackars 9, Līnis 7, Smiltnieks 6, Krauklis 6, Šļoža 6, Kulpe 2, Edgars Dūčis 2
”Kraukļi”: Olbačevskis 33, Didzis Vilnītis 14, Zuzans 11, Dāvis Šveiduks 7, Jānis Vilnītis 5, Horna 2, Kronbergs, Krauja.

Atbildes ceturtdaļfināla spēļu kalendārs (1. marts):
19:00   ”Lesjofors” – ”LSSS” (1.divīzija)

Atbildes ceturtdaļfināla spēļu kalendārs (3. marts):
13:00   ”Promenade Hotel” – ”Oskara Transports” (1.divīzija)
14:30   ”Kraukļi” – ”Gavieze” (2.divīzija)
16:00   “Simauto” – SIA “Parabelum” (2.divīzija)

Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz