Sestdiena, 6. jūnijs Ingrīda, Ardis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

”Kempings ODS” tiek pie pirmās uzvaras čempionātā

”Kempings ODS” tiek pie pirmās uzvaras čempionātā
09.12.2019 23:44

liepajniekiem.lv

Aizvadītajā svētdienā, 5. decembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika nospēlētas 5. kārtas spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem. Kopumā norisinājās četras spēles, kur pie pirmā panākuma tika ”Kempings ODS” basketbolisti, sīvā cīņā pārspējot ”Promenade Hotel” komandu.

Kā pirmās svētdien laukumā izgāja 2.divīzijas komandas ”LSSS” un ”Liepājas Universitāte”. Spēles liktenis izšķīrās jau pirmajās 10 minūtēs, kur sporta spēļu skolas audzēkņi spēja iekrāt 10 punktu vadību un turpinājumā pārsvars tikai un vienīgi turpināja pieaugt. Pēdējā ceturtdaļā ”LSSS” spēja gūt 41 (!) punktu, uz ko ”Universitātes” basketbolisti spēja atbildēt ar 21 aci, galarezultātā gūstot graujošu uzvaru ar rezultātu 112:69. Zīmīgi, ka šis līdz šim arī ir augstākais gūto punktu skaits šajā sezonā kādai no komandām un ļoti iespējams tas paliks nemainīgs arī līdz čempionāta beigām. Uzreiz trīs ”LSSS” komandas spēlētāji šajā mačā izcēlās ar vairāk kā 20 gūtajiem punktiem – Andrejam Ābelem 29 punkti, Hardijam Cebrim 22 punkti, bet Markusam Briškam – 21 punkts.

Dienas otrajā spēlē laukumā izgāja ”Kraukļi” un ”Gaviezes” komandas. Lai arī līdz šim stipri labāk bija veicies gaviezniekiem, tomēr ”Kraukļu” basketbolisti bija apņēmības pilni tikt pie pirmās uzvaras čempionātā un jāsaka, ka daudz līdz tam arī netrūka. Kā vēlāk izrādījās, ar 40 minūtēm uzvarētāju noteikšanai šajā mačā bija par mazu un bija nepieciešams pagarinājums, kur stipri labāk tomēr nospēlēja ”Gaviezes” basketbolisti, izcīnot grūtu panākumu ar rezultātu 84:72.

Dienas trešajā spēlē spēkiem mērojās ”Fēnikss” un ”Lesjofors” komandas. Pirmās trīs ceturtdaļas ritēja līdzīgā cīņā, taču ”Fēnikss” pilnībā salūza mača pēdējās 10 minūtēs, gūstot tikai 5 punktus, uz ko pretinieki atbildēja ar 30 (!), tādējādi beigu beigās izcīnot visai maldīgi pārliecinošu panākumu ar rezultātu 85:55. Uzvarētājiem labākais ar 16 gūtajiem punktiem bija novembra mēneša 2.divīzijas vērtīgākais spēlētājs Fēliks Stončaitis. Savukārt ”Fēnikss” komandu no zaudējuma neglāba arī Sanda Vičes 14 gūtie punkti.

Dienas pēdējā spēlē laukumā izgāja 1.divīzijas komandas ”Kempings ODS” un ”Promenade Hotel”, kuras līdz šim pie uzvarām nebija tikušas. Kā jau tas bija gaidāms, laukumā ritēja līdzīga spēkošanās un mača liktenis izšķīrās tikai pēdējās minūtēs. Tajās nedaudz veiksmīgāki izrādījās ”Kempings ODS” basketbolisti, izcīnot savu pirmo panākumu čempionātā ar rezultātu 73:69. Uzvarētājiem labākais ar 22 gūtajiem punktiem bija komandas kapteinis Dāvis Silenieks. Savukārt ”Promenādes” komandu no zaudējuma neglāba arī Normunda Jansona 18 gūtie punkti.

Nākošās cīņas tiks aizvadītas jau šajā nedēļas nogalē. Svētdien, 15.decembrī, norisināsies divas spēles, kur laukumā izies ”Kempings ODS” – ”Ģeodēzists” un ”Lesjofors” – ”Gavieze” komandas. Spēles svētdien norisināsies LOC sporta zālē Nr. 4 (volejbola zālē) no pulksten 16:30 un ieeja skatītājiem bezmaksas.

Piektās spēļu kārtas rezultāti (8. decembris):

”LSSS” – ”Liepājas Universitāte” 112:69 (21:11, 25:13, 25:24, 41:21)
”LSSS”:
Ābele 29, Cebris 22, Briška 21, Emīls Prokners 14, Rusanovs 10, Šulcs 6, Kočetkovs 3, Svilis 3, Brūveris 2, Timbra 2,
”Liepājas Universitāte”: Saldenieks 18, Rāts 18, Zudavs 12, Simaitis 11, Vikštrēms 5, Staševskis 5

”Kraukļi” – ”Gavieze” 72:84 (13:17, 25:15, 14:15, 17:22, 3:15)
”Kraukļi”:
Olbačevskis 24, Krauja 16, Krugļikovs 8, Reinis Vilnītis 7, Horna 6, Kuncītis 6, Graikste 3, Glazūns 2
”Gavieze”: Smiltnieks 21, Krauklis 15, Kulpe 13, Pričins 13, Sviķkalns 11, Edgars Dūčis 6, Ralfs Dūčis 3, Šļoža 2

”Fēnikss” – ”Lesjofors” 55:85 (17:15, 12:25, 21:15, 5:30)
”Fēnikss”:
Viče 14, Silavs 12, Egliens 9, Fedotovs 6, Ločmelis 4, Zukulis 4, Gailītis 3, Būčiņš 2, Austers 1, Mincenbergs
”Lesjofors”: Stončaitis 16, Bauze 15, Artis Zvirbulis 12, Eihvalds 10, Veršelis 10, Alksnis 8, Andris Zvirbulis 8, Račis 3, Ate 3, Asars

”Kempings ODS” – ”Promenade Hotel” 73:69 (20:25, 17:15, 24:14, 12:15)
”Kempings ODS”:
Silenieks 22, Rodovičs 12, Gūža 9, Konovaļčiks 7, Dzērve 6, Kalve 6, Lauva 6, Dreimanis 4, Lazdenieks 1
”Promenade Hotel”: Jansons 18, Malkevičs 17, Semenkovs 13, Kalendra 9, Kravčenko 4, Kočetkovs 4, Ziedkalns 4, Sprūde, Liniņš

Spēļu kalendārs (15. decembris):
16:30   ”Kempings ODS” – ”Ģeodēzists” (1.divīzija)
18:00   ”Lesjofors” – ”Gavieze” (2.divīzija).

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz