Pirmdiena, 13. maijs Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Klāt pirmās ceturtdaļfināla cīņas pilsētas čempionātā basketbolā

23.02.2013 00:32

Šo svētdien, 24. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Kopumā tiks izspēlētas visas četras pirmās izslēgšanas spēles un tās sāksies no pulksten 15:00.

Šā gada pilsētas basketbola čempionātā kopumā piedalās astoņas komandas – “Ģeodēzists”, “LSSS”, “Red Sun Buffet”, “RM Siltums”, “Liepājas Papīrs”, “Liepājas Universitāte”, “Liepājas Hīts” un “Fēnikss”. Kopumā katra komanda regulārajā čempionātā aizvadīja septiņas spēles, pēc kurām noskaidrojās galējais vietu sadalījums un tas, kādas komandas krustos šķēpus izslēgšanas spēlēs.

Atgādinām, ka pusfinālam kvalificēsies komanda, kura būs pārāka divu spēļu summā, līdz ar to, šī nedēļas nogale būs tikai ievads turpmākajām kaujām. Pateicoties uzvarai regulārajā čempionātā, potenciāli visvieglākais pretinieks ceturtdaļfinālā sagaida ”Ģeodēzists” komandai, kurai būs jāmērojas ar vājāko šā brīža komandu ”Liepājas Hīts”. Šīs spēles sākums svētdien pulksten 15:00.

Uzreiz pēc šīs spēles vienlaicīgi tiks aizvadītas divas nākošās cīņas. Vienā no tām 3. vietas īpašnieki ”Liepājas Papīrs” mērosies spēkiem ar sīksto ”Liepājas Universitātes” komandu, kura regulārajā čempionātā sagādāja vienīgo zaudējumu tās uzvarētājiem ”Ģeodēzists” basketbolistiem. Turpretim blakus laukumā šķēpus krustos ceturtdaļfināla interesantākais pāris – ”RM Siltums” un ”LSSS”, kuri turnīra tabulā atradās līdzās viena otrai, attiecīgi, 4. un 5. pozīcijā. Šīs spēles sāksies pulksten 16:30.

Dienas pēdējā spēlē pulksten 18:00 regulārā turnīra vicečempioni ”Red Sun Buffet” spēkosies ar ”Fēnikss” komandu, ar kuru bufetes basketbolistiem regulārā čempionāta spēlē klājās ļoti smagi un ir pamats ticēt, ka arī šajā dueli vēl nekas nav skaidrs.