Piektdiena, 14. augusts Zelma, Zemgus, Virma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

”Lesjofors” un ”Simauto” sarūpē izšķirošo trešo spēli

”Lesjofors” un ”Simauto” sarūpē izšķirošo trešo spēli
04.03.2019 15:32

liepajniekiem.lv

Aizvadītajā nedēļā, 1. un 3. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā tika nospēlētas visas četras atbildes ceturtdaļfināla spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem. Pateicoties ”Lesjofors” un ”Simauto” komandas uzvarām, abos dueļos būs nepieciešama trešā izšķirošā cīņa, kurā noskaidrosies galējais pusfinālistu pulks.

Trīs no četrām atbildes ceturtdaļfināla spēlēm norisinājās svētdienas pēcpusdienā, bet viena no cīņām 1.divīzijas ietvaros starp ”Lesjofors” un ”LSSS” komandām notika jau piektdienas vakarā. Atgādinām, ka pirmajā savstarpējā spēlē, pateicoties pēdējo sekunžu metienam, laimīgu uzvaru izcīnīja jaunie sporta spēļu skolas audzēkņi (74:73), līdz ar to, ne mazāk intriģējoša cīņa tika gaidīta arī piektdienas vakarā. Prognozes piepildījās un līdzīgi kā pirms nedēļas, mača liktenis izšķīrās pēdējās sekundēs, kur šoreiz nedaudz veiksmīgāki izrādījās ”Lesjofors” basketbolisti, svinot minimālu panākumu ar rezultātu 82:81, tādējādi sērijā līdz divām uzvarām panākot izšķirošo trešo cīņu. Uzvarētājiem jau otro spēli pēc kārtas teicamu sniegumu nodemonstrēja Artis Zvirbulis, kurš pretinieku grozā sameta 19 punktus. Savukārt ”LSSS” rindās no zaudējuma neglāba arī komandas kapteiņa Kristena Heringa 21 gūtais punkts.

Svētdien tika aizvadītas visas atlikušās atbildes ceturtdaļfināla spēles un kā pirmie laukumā devās 1.divīzijas pārstāvji – ”Promenade Hotel” un ”Oskara Transports”. Līdzīgi kā pirms nedēļas, arī šoreiz spēka ”Promenades” basketbolistiem pietika tikai pirmajām 20 minūtēm un beigu beigās ”Oskara Transports” basketbolisti spēja salauzt savus pretiniekus un izcīnīt pārliecinošu panākumu arī otrajā mačā ar rezultātu 93:70, tādējādi bez satraukuma iekļūstot pusfināla spēlēs. Uzvarētājiem rezultatīvu sniegumu nodemonstrēja Lauris Pirktiņš, kurš uzvaru kaldināja ar 24 gūtajiem punktiem. Savukārt ”Promenades” rindās labākais ar 19 gūtajiem punktiem bija komandas līderis Mārtiņš Kravčenko.

Dienas otrajā spēlē laukumā izgāja 2.divīzijas komandas – ”Kraukļi” un ”Gavieze”, kuru pirmā savstarpējā spēle noslēdzās ar minimālu gavieznieku uzvaru – 73:72. Šoreiz no līdzīgā mača diemžēl nekas nesanāca un ”Gaviezes” basketbolisti uzvaras pamatus ielika jau otrā puslaika sākumā, kad izdevās iekrāt vairāk kā 10 punktu vadību, kuru beigu beigās izdevās palielināt līdz pat 30 punktu atstatumam – 84:54. Uzvarētājiem labākais ar 19 gūtajiem punktiem bija komandas kapteinis Toms Mackars, bet ”Kraukļu” rindās ar 15 punktiem izcēlās Gundars Olbačevskis.

Dienas noslēguma spēlē savā starpā spēkiem mērojās ”Simauto” un SIA ”Parabelum” komandas, kur pie salīdzinoši pārliecinošas uzvaras pirmajā spēlē tika ”Parabelum” komanda. Šoreiz spēle ritēja daudz līdzīgāk un ”Simauto” basketbolisti beigu beigās spēja izcņīt laimīgu uzvaru ar rezultātu 83:80, tādējādi sērijā panāko neizšķirtu un pusfināla likteni atstājot uz izšķirošo spēli pēc nedēļas. Uzvarētājiem labākais ar 29 gūtajiem punktiem bija Miks Mizēns, bet zaudētājiem glābējs nebija arī Kārlis Mickāns, kura rēķinā 23 gūtie punkti.

Nākošās un tajā pašā laikā arī izšķirošās trešās ceturtdaļfināla cīņas tiks aizvadītas jau sestdien, 9.martā, kur būs iespējams redzēt divas intrigu pilnas cīņas. Pulksten 13:00 laukumā izies ”LSSS” un ”Lesjofors” komandas, bet uzreiz pēc tam pulksten 14:30 spēkiem mērosies SIA ”Parabelum” un ”Simauto” komandas, tādējādi noskaidrojot pēdējos pusfināla dalībniekus, kas jau 17.martā uzsāks savas pirmās pusfināla kaujas.

Atbildes ceturtdaļfināla spēļu rezultāti (1. marts):

”Lesjofors” – ”LSSS” 82:81 (29:22, 20:10, 18:25, 15:24)
”Lesjofors”:
Artis Zvirbulis 19, Lejasmeiers 18, Stončaitis 15, Jansons 11, Eihvalds 9, Veršelis 8, Bauze 2, Asars, Atvars
”LSSS”: Herings 21, Rusmanis 14, Rozdobudko 13, Šulcs 12, Niedra 8, Ķuze 4, Cebris 3, Ozols 3, Jurkevics 3.

Atbildes ceturtdaļfināla spēļu rezultāti (3. marts):

”Promenade Hotel” – ”Oskara Transports” 70:93 (16:20, 20:20, 12:22, 22:31)
”Promenade Hotel”:
Kravčenko 19, Liniņš 12, Klāvs Dzērvēns 9, Kočetkovs 8, Kalendra 8, Toms Dzērvēns 6, Semenkovs 4, Gaļkints 2, Atis Dzērvēns 2, Ziedkalns, Grīnvalds
”Oskara Transports”: Pirktiņš 24, Sviklis 19, Liepiņš 16, Lagzdiņš 15, Muskats 9, Jančauskis 7, Tiškus 3.

”Kraukļi” – ”Gavieze” 54:84 (15:13, 10:18, 15:27, 14:26)
”Kraukļi”:
Olbačevskis 15, Didzis Vilnītis 14, Dāvis Šveiduks 9, Krauja 5, Atiķis 3, Zuzans 3, Horna 2, Agris Vilnītis 2, Jānis Vilnītis 1, Reinis Vilnītis, Kronbergs
”Gavieze”:
Mackars 19, Smiltnieks 14, Pričins 13, Līnis 12, Krauklis 10, Šļoža 9, Edgars Dūčis 5, Sviķkalns 2, Kulpe, Cīrulis.

”Simauto” – SIA ”Parabelum” 83:80 (22:16, 13:22, 29:21, 19:21)
”Simauto”:
Mizēns 29, Kaspars 21, Miķelsons 8, Auznieks 8, Ate 8, Bružs 6, Saldenieks 3, Simaitis
SIA ”Parabelum”: Mickāns 23, Krūmiņš 17, Frīdenbergs 16, Ceplenieks 14, Nauris Galdiks 5, Artis Galdiks 4, Šteinbergs 1, Paškus, Bergs, Kampars.

Izšķirošo trešo ceturtdaļfināla spēļu kalendārs (9. marts):
13:00   ”LSSS” – ”Lesjofors” (1.divīzija)
14:30   SIA ”Parabelum” – ”Simauto” (2.divīzija)

Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz