Piektdiena, 10. jūlijs Lija, Olīvija, Olivers
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Noskaidroti visi pilsētas čempionāta finālisti

Noskaidroti visi pilsētas čempionāta finālisti
Foto: Ģirts Gertsons
29.06.2020 13:12

liepajniekiem.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 27. un 28. jūnijā, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas izšķirošās pusfināla spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem. Trijos pāros pietika ar divām spēlēm, lai noskaidrotu nākošās nedēļas finālistus un bronzas spēles dalībniekus, taču duelī starp ”Gaviezes” un ”LSSS” komandām bija nepieciešama arī izšķirošā trešā spēle.

Pirmajās divās pusfināla spēlēs laukumā izgāja 2.divīzijas komandas. Vispirms ”Gaviezes” basketbolistiem izdevās revanšēties ”LSSS” komandai par zaudējumu pirmajā pusfinālā. Šoreiz gavieznieki izšķirošo pārsvaru ieguva jau pirmajās 20 minūtēs, kuru laikā pretinieku grozā sabēra 59 (!) punktus, bet visā mačā triumfēja ar rezultātu 97:80. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 23 gūtajiem punktiem bija Eduards Smiltnieks. Savukārt ”LSSS” rindās 24 punkti Hardija Cebra rēķinā.

Dienas otrajā spēlē starp ”Fēnikss” un ”Lesjofors” komandām atkārtoti savu pārākumu nodemonstrēja regulārā čempionāta uzvarētāji ”Lesjofors”, izcīnot uzvaru šajā mačā ar rezultātu 75:58, tādējādi nodrošinot uzvaru sērijā ar 2:0 un vietu finālā. Uzvarētāju rindās ar 21 gūto punktu izcēlās Artūrs Bauze. Savukārt ”Fēnikss” komandu no zaudējuma neglāba arī Imanta Mincenberga 19 gūtie punkti.

Turpinājumā sekoja abas pusfināla spēles 1.divīzijas ietvaros. Kā pirmās laukumā devās ”Grobiņas” un ”Oskara Transports” komandas. Pirmajā sērijas mačā bija nepieciešams pagarinājums uzvarētāju noteikšanai, kur nedaudz veiksmīgāki izrādījās ”Oskara Transports” basketbolisti, taču šoreiz spēle neaizritēja tik līdzvērtīgi un 3 mēnešu pārtraukums acīmredzami par labu bija nācis ”Oskara Transports” komandai, kura izcīnīja pārliecinošu panākumu ar rezultātu 102:81, tādējādi jau ceturto reizi pēdējo piecu gadu laikā sasniedzot 1.divīzijas fināla tiesības. Uzvarētājiem labākie ar 26 un 20 gūtajiem punktiem bija, attiecīgi, Niks Lagzdiņš un Edgars Sviklis. Savukārt ”Grobiņas” komandā 14 punkti Rolanda Silnieka un Kārļa Grigaļūna rēķinā.

Dienas noslēgumā laukumā izgāja ”Ģeodēzists” un ”LPPP/Nīca” komandas. Spēls pirmais puslaiks ritēja daudz maz līdzīgā cīņā, taču trešajā ceturksnī ”LPPP/Nīca” spēja aizmukt no saviem pretiniekiem un galarezultātā izcīnot pārliecinošu panākumu ar rezultātu 74:60, tādējādi iekļūstot finālā jau piekto gadu pēc kārtas. Uzvarētājiem labākais šajā mačā ar 24 gūtajiem punktiem bija Matīss Čaupjonoks. Savukārt ”Ģeodēzists” rindās 26 punkti komandas kapteinim Gatim Jagminam.

Līdz ar to svētdien, 28.jūnijā, bija nepieciešams nospēlēt vēl vienu izšķirošo trešo spēli starp 2.divīzijas komandām ”Gavieze” un ”LSSS”, lai noskaidrotu visus finālistus un bronzas spēļu pretiniekus. Sērijas izšķirošā trešā spēle kopumā ritēja punkts punktā un visa intriga tika atstāta uz pēdējām sekundēm. Vēl 2 minūtes pirms pamatlaika beigām ”LSSS” komandai piederēja 9 punktu pārsvars un šķita, ka spēle ir noslēgusies. Taču pretējās domās bija ”Gaviezes” komanda ar Eduardu Smiltnieku priekšgalā, veicot fantastisku atspēlēšanos un pēdējās sekundēs burtiski izplēšot uzvaru no ”LSSS” komandas rokām ar rezultātu 76:74, tādējādi pirmo reizi nodrošinot sev vietu 2.divīzijas finālā. Uzvarētājiem par galveno varoni kļuva jau pieminētais Eduards Smiltnieks, kurš ne tikai lauza mača gaitu, bet arī visā spēlē izcēlās ar 25 gūtajiem punktiem. Savukārt ”LSSS” komandu no sāpīga zaudējuma neglāba arī Andreja Ābeles 24 gūtie punkti.

Tas nozīmē, ka nākošajā nedēļas nogalē norisināsies izšķirošās pilsētas čempionāta spēles par medaļām. Jau pulksten 10:00 norisināsies 2.divīzijas bronzas spēle starp ”LSSS” un ”Fēnikss” komandām. Savukārt pulksten 12:00 norisināsies 2.divīzijas fināla spēle starp ”Lesjofors” un ”Gaviezes” basketbolistiem. Uzreiz pēc 2.divīzijas apbalvošanas kārta pienāks 1.divīzijas komandām un pulksten 14:30 notiks bronzas cīņa starp ”Grobiņas” un ”Ģeodēzists” vienībām. Savukārt pulksten 17:00 ilgi gaidītais fināls starp diviem nesamierināmiem pretiniekiem ”LPPP/Nīca” un ”Oskara Transports”. Tapat spēles starplaikos pirmo reizi norisināsies arī tālmetienu un meistarības konkurss, kuros piedalīsies visu pilsētas čempionātu komandu pārstāvji. Spēles norisināsies LOC arēnā jau no pulksten 10:00 un ieeja skatītājiem būs bezmaksas.

Atbildes pusfināla spēļu rezultāti (27. jūnijs):

LSSS” – ”Gavieze” 80:97 (23:30, 19:29, 16:14, 22:24)
”LSSS”:
Cebris 24, Ābele 21, Šisko 14, Kravcovs 8, Pauls Prokners 6, Kočetkovs 4, Briška 3, Brūveris, Svilis, Timbra
”Gavieze”: Smiltnieks 23, Šļoža 17, Pričins 15, Sviķkalns 14, Mackars 11, Edgars Dūčis 9, Līnis 7, Jankavs 1, Pūris

Fēnikss” – ”Lesjofors” 58:75 (14:18, 20:22, 8:20, 16:15)
”Fēnikss”:
Mincenbergs 19, Plūme 17, Silavs 9, Fedotovs 5, Sudmalis 3, Viče 3, Ošenieks 2, Ločmelis, Gailītis, Būčiņš, Austers, Ellers
”Lesjofors”: Bauze 21, Stončaitis 17, Veršelis 13, Alksnis 7, Eihvalds 6, Račis 6, Andris Zvirbulis 3, Asars 2

Grobiņa” – ”Oskara Transports” 81:102 (18:19, 22:32, 19:25, 22:26)
”Grobiņa”:
Rolands Silnieks 14, Grigaļūns 14, Kalvāns 12, Edijs Silnieks 12, Mizēns 8, Ozolnieks 7, Lasmanis 7, Kreiders 7
”Oskara Transports”: Lagzdiņš 26, Sviklis 20, Zariņš 17, Raivis Kabiņeckis 14, Tiškus 9, Pirktiņš 7, Kristaps Kabiņeckis 5, Trofimovs 2, Pirtnieks 2, Sils, Lūsis

Ģeodēzists” – ”LPPP/Nīca” 60:74 (12:20, 19:18, 8:23, 21:13)
”Ģeodēzists”:
Jagmins 26, Jānis Ķudis 17, Dejus 6, Artūrs Freimanis 5, Muižnieks 3, Spinga 2, Celms 1, Auznieks, Nudiens, Arturs Ķudis
”LPPP/Nīca”: Čaupjonoks 24, Korps 19, Artūrs Malakausks 11, Herings 9, Kalējs 6, Kaspars 5, Otto, Rusmanis

Izšķirošās trešās pusfināla spēles rezultāts (28. jūnijs):

Gavieze” – ”LSSS” 76:74 (17:14, 20:24, 24:26, 15:10)
”Gavieze”:
Smiltnieks 25, Šļoža 14, Līnis 12, Pričins 11, Mackars 9, Sviķkalns 3, Jankavs 2, Pūris, Edgars Dūčis
”LSSS”: Ābele 24, Cebris 20, Šisko 12, Vētra 8, Timbra 3, Kravcovs 2, Brūveris 2, Kočetkovs 2, Briška 1, Pauls Prokners

Fināla spēļu dienas kalendārs (4. jūlijs):

10:00 ”LSSS” – ”Fēnikss” (2.divīzijas spēle par 3.vietu)
11:30 Tālmetienu konkursa atlase (tiek noskaidroti 4 finālisti)
12:00 ”Lesjofors” – ”Gavieze” (2.divīzijas fināla spēle)
13:30 2.divīzijas apbalvošanas ceremonija
14:30 ”Grobiņa” – ”Ģeodēzists” (1.divīzijas spēle par 3.vietu)
16:00 Meistarības konkursa atlase + finālsacensības
17:00 ”LPPP/Nīca” – ”Oskara Transports” (1.divīzijas fināla spēle, kuras starplaikā tālmetiena konkursa fināls starp 4 finālistiem)
18:30 1.divīzijas apbalvošanas ceremonija.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz