Otrdiena, 4. augusts Romāns, Romualds, Romualda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

”Oskara Transports” un ”Lesjofors” kļūst par pilsētas čempioniem basketbolā

”Oskara Transports” un ”Lesjofors” kļūst par pilsētas čempioniem basketbolā
Foto: Ģirts Gertsons
06.07.2020 09:50

liepajniekiem.lv

Aizvadītajā sestdienā, 4.jūlijā, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās izšķirošās spēles par medaļām Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem. Par 2.divīzijas čempionu vienību kļuva ”Lesjofors” komanda, savukārt 1.divīzijā spēcīgākās komandas statuss pēc divu gadu pārtraukuma atkal ticis ”Oskara Transports” basketbolistiem.

Sestdiena tika gaidīta ar ļoti lielu interesi, jo kopumā tika aizvadītas četras noslēdzošās spēles 1. un 2.divīzijas ietvaros. Atgādinām, ka pilsētas basketbola čempionāts jau ceturto gadu pēc kārtas notika divās divīzijās un šogad tas kopumā pulcēja 13 komandas.

Kā pirmie izšķirošo fināla dienu iesāka 2.divīzijas bronzas medaļas pretendenti – ”LSSS” un ”Fēnikss”. Spēle lielā mērā izšķīrās jau pirmajā puslaikā, kuru laikā ”LSSS” basketbolisti spēja iekrāt 22 punktu pārsvaru (48:26) un nekas būtisks nemainījās arī spēles turpinājumā. Intriga šajā mačā vairs nenotika un ”LSSS” basketbolisti pārliecinoši izcīnīja bronzas godalgas, triumfējot mačā ar rezultātu 105:64. Uzvarētājiem rezultatīvu sniegumu nodemonstrēja Mārtiņš Kravcovs, kurš uzvaru kaldināja ar 27 gūtajiem punktiem, realizējot 7 tālmetienus ar 70% precizitāti! Savukārt ”Fēnikss” komandā 18 punkti Imanta Mincenberga rēķinā.

Uzreiz pēc spēles par 3.vietu laukumā devās abi 2.divīzijas finālisti – ”Lesjofors” un ”Gaviezes” basketbolisti. Abas komandas arī regulāro čempionātu noslēdza līderu godā, līdz ar to, abu vienību iekļūšana finālā nebija nekāds pārsteigums. Spēle kopumā aizritēja līdzīgi, taču praktiski visu tā laiku nelielā vadībā atradās regulārās sezonas labākā komanda ”Lesjofors”. Pēdējās 10 minūtēs rezultāta starpība tika palielināta līdz pat 10 punktiem un beigu beigās par 2.divīzijas čempioniem kļuva ”Lesjofors”, triumfējot visā mačā ar rezultātu 71:61. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 18 gūtajiem punktiem bija Uldis Veršelis. Savukārt ”Gaviezes” komandā 16 punkti Toma Mackara un Kristapa Pričina rēķinā.

Uzreiz pēc 2.divīzijas fināla spēles notika arī apbalvošanas ceremonija, kurā suminātas tika ne tikai labākās komandas, bet arī čempionāta vērtīgākie spēlētāji jeb simboliskais piecinieks. Otrās divīzijas ietvaros par tiem kļuva Gundars Olbačevskis no ”Kraukļiem”, Kārlis Mickāns no SK ”Jumts”, Eduards Smiltnieks no ”Gaviezes”, Hardijs Cebris no ”LSSS”, kā arī Fēlikss Stončatis no ”Lesjofors” vienības.

Sestdienas pēcpusdienā bija pienākusi kārta arī 1.divīzijas spēcīgākajām komandām un kā pirmie laukumā devās 1.divīzijas bronzas pretendenti – ”Grobiņas” un ”Ģeodēzists” basketbolisti. Šī spēle pagalam nepadevās mērniekiem, kuri nespēja gūt punktus arī no groza apakšas un tas ļāva ”Grobiņas” komandai ātri vien izvirzīties vadībā un turēties samērā drošā attālumā līdz pat beigu fināla svilpei. Līdz ar to savā pirmajā atgriešanās gadā pēc vairāku 10 gadu pārtraukuma Liepājas pilsētas basketbola čempionātā, komandai izdevās tikt jau pie bronzas medaļām. Galarezultātā grobiņnieki pārspēja savus pretiniekus ar rezultātu 71:56. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 16 gūtajiem punktiem bija Rihards Ozolnieks, bet ”Ģeodēzists” rindās glābējs nebija arī komandas kapteinis Gatis Jagmins, kuram šoreiz 23 gūtie punkti.

Visu beidzot kārta bija pienākusi šī čempionāta saldajam ēdienam jeb 1.divīzijas finālam, kur spēkiem mērojās regulārā čempionāta spēcīgākās komandas – ”LPPP/Nīca” un ”Oskara Transports”. Šo abu komandu spēles vienmēr ir bijušas ļoti aizraujošas, turklāt šī bija ceturtā reize pēdējos piecos gados, kad abas vienības spēkiem mērojušās finālos. Iepriekšējās trijās reizēs nedaudz labāk bija veicies ”LPPP/Nīca” komandai, kurai divas reizes bija izdevies triumfēt, piekāpjoties tikai 2017.gada finālā.

Spēles sākumu labāk iesāka ”Oskara Transports” basketbolisti, pateicoties veiksmīgajiem uzbrukumiem no tālmetienu līnijas, taču ātri vien ”LPPP/Nīca” spēja atgūties pēc sākuma šoka (5:19) un turpinājumā rezultāta starpība pamazām sāka sarukt. Lai arī pēc trijām ceturtdaļām ”Oskara Transports” komandai piederēja 14 punktu pārsvars, tomēr baltais karogs no ”LPPP/Nīca” puses netika izkārts un pēdējām 2 minūtēm sākoties rezultāta starpība tika sadeldēta jau vairs tikai līdz viena metiena atstatumam (60:63). Spēles pēdējās minūtes ritēja ļoti spraigi, taču ”Oskara Transports” vadību šajā mačā tā arī neatdeva, beigu beigās triumfējot visā mačā un čempionātā ar rezultātu 73:65, tādējādi atgūstot ceļojošā kausa trofeju uz vienu gadu savā īpašūmā. Uzvarētājiem līdera cienīgu sniegumu nodemonstrēja Niks Lagzdiņš, kurš uzvaru kaldināja ar 19 gūtajiem punktiem, bet 18 punktus pievienoja komandas kapteinis Kristaps Kabiņeckis. Savukārt ”LPPP/Nīca” komandā 20 punkti Raivja Kalēja rēķinā.

Pasākuma laikā norisinājās arī tālmetienu un meistarības konkursi. Tālmetienu finālā teicamu sniegumu nodemonstrēja ”Oskara Transports” pārstāvis Ģirts Splīte, kurš finālā spēja gūt 18 punktus, apsteidzot savu tuvāko sekotāju Vairi Pusaudzi ar 14 punktiem. Savukārt meistarības konkursa finālā spēkiem mērojās ”Liepājas Univeristātes” pārstāvis Sendijs Saldenieks un ”Grobiņas” spēlētājs Miks Mizēns. Tajā precīzākais un meistarīgākais izrādījās grobiņnieks Miks Mizēns.

Līdzīgi kā 2.divīzijas ietvaros, arī šoreiz pēc fināla spēlēm notika apbalvošanas ceremonija ne tikai komandām, bet arī individuāli spēcīgākajiem čempionāta spēlētājiem jeb simboliskajam pieciniekam. Par 1.divīzijas labākajiem šī gada spēlētājiem tika atzīti Vairis Pusaudzis no ”LPPP/Nīca”, Edgars Sviklis no ”Oskara Transports”, Toms Malkevičs no ”Promenade Hotel”, Dāvis Silenieks no ”Kempings ODS” un Gatis Jagmins no ”Ģeodēzists” komandas.

Līdz ar to 2020. gada pilsētas basketbola čempionāts ir noslēdzies un pēc tā noskaidrojās, ka 1.divīzijas saimi nākošajā gadā papildinās ”Lesjofors” basketbolisti. Protams, izmaiņas čempionāta norisē vēl var notikt līdz nākošā gada sākumam, līdz ar to spriest par nākošā gada komandu izvietojumu divīzijās būtu stipri pāragri.

Organizatori ir cerības pilni, ka komandu skaits nākošajos gados tikai un vienīgi pieaugs un čempionāts būs tik pat interesants kā šogad. Liels paldies Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldei, bez kura atbalsta šis čempionāts noteikti nebūtu tik notikumiem bagāts, turklāt jau kārtējo gadu pēc kārtas fināla spēles video translācijā tika nodrošinātas sportacentrs.com TV kanālā.

Liepājas pilsētas basketbola čempionāts (2.divīzijas spēle par 3. vietu):

LSSS” – ”Fēnikss” 105:64 (24:14, 24:12, 21:16, 36:22)
”LSSS”:
Kravcovs 27, Cebris 23, Ābele 15, Vētra 14, Emīls Prokners 7, Briška 6, Kočetkovs 5, Pauls Prokners 4, Timbra 2, Brūveris 2
”Fēnikss”: Mincenbergs 18, Būčiņš 15, Viče 9, Gailītis 6, Plūme 5, Sudmalis 5, Fedotovs 4, Austers 2, Ellers.

Liepājas pilsētas basketbola čempionāts (2.divīzijas fināla spēle par 1. vietu):

Lesjofors” – ”Gavieze” 71:61 (13:9, 25:23, 18:12, 15:17)
”Lesjofors”:
Veršelis 18, Stončaitis 17, Alksnis 15, Bauze 11, Ate 3, Eihvalds 3, Asars 2, Račis 2, Andris Zvirbulis
”Gavieze”:
Pričins 16, Mackars 16, Smiltnieks 9, Jankavs 6, Sviķkalns 4, Edgars Dūčis 4, Līnis 4, Šļoža 2, Pūris.

Liepājas pilsētas basketbola čempionāts (1.divīzijas spēle par 3. vietu):

Grobiņa” – ”Ģeodēzists” 71:56 (22:11, 13:12, 9:12, 27:21)
”Grobiņa”:
Ozolnieks 16, Rolands Silnieks 15, Edijs Silnieks 15, Grigaļūns 10, Dejus 9, Mizēns 4, Lasmanis 2, Kalvāns”Ģeodēzists”: Jagmins 23, Freimanis 10, Nudiens 5, Spinga 5, Arturs Ķudis 5, Auznieks 4, Celms 2, Dejus 2, Muižnieks.

Liepājas pilsētas basketbola čempionāts (1.divīzijas fināla spēle par 1. vietu):

LPPP/Nīca” – ”Oskara Transports” 65:73 (13:18, 20:25, 15:19, 17:11)
”LPPP/Nīca”:
Kalējs 20, Korps 11, Pusaudzis 10, Pīternieks 7, Ansons 5, Artūrs Malakausks 4, Fricbergs 3, Rusmanis 3, Leiteris 2, Herings, Petermanis, Kaspars
”Oskara Transports”:
Lagzdiņš 19, Kristaps Kabiņeckis 18, Zariņš 12, Raivis Kabiņeckis 9, Pirktiņš 7, Sviklis 4, Tiškus 4, Sils, Trofimovs, Pirtnieks, Splīte

Liepājas pilsētas basketbola čempionāta galējais vietu sadalījums (2.divīzija):
1.vieta ”Lesjofors”
2.vieta ”Gavieze”
3.vieta ”LSSS”
4.vieta ”Fēnikss”
5.vieta SK ”Jumts”
6.vieta ”Kraukļi”
7.vieta ”Liepājas Universitāte”

Liepājas pilsētas basketbola čempionāta galējais vietu sadalījums (1.divīzija):
1.vieta ”Oskara Transports”
2.vieta ”LPPP/Nīca”
3.vieta ”Grobiņa”
4.vieta ”Ģeodēzists”
5.vieta ”Kempings ODS”
6.vieta ”Promenade Hotel”

Tālmetienu konkursa uzvarētājs:
Ģirts Splīte (”Oskara Transports”)

Meistarības konkursa uzvarētājs:
Miks Mizēns (”Grobiņa”)

Simboliskais piecinieks” jeb pieci labākie čempionāta 2.divīzijas spēlētāji:
Fēlikss Stončaitis (”Lesjofors”)
Kārlis Mickāns (SK ”Jumts”)
Eduards Smiltnieks (”Gavieze”)
Hardijs Cebris (”LSSS”)
Gundars Olbačevskis (”Kraukļi”)

Simboliskais piecinieks” jeb pieci labākie čempionāta 1.divīzijas spēlētāji:
Edgars Sviklis (”Oskara Transports”)
Gatis Jagmins (”Ģeodēzists”)
Vairis Pusaudzis (”LPPP/Nīca”)
Toms Malkevičs (”Promenade Hotel”)
Dāvis Silenieks (”Kempings ODS”).

Foto galerija

1 komentāri

2020-07-06 16:44

Mans Vārds: Vai tad no pilsētas tēviem veiksme ir novērsusies?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz