Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

”Petrol Coupons” uzvar, Štālbergam jauns rekords

02.04.2011 22:04

Sestdien, 2. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās kārtējās spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Kopumā tika aizvadītas piecas spēles un jaunu rezultativitātes rekordu uzstādīja Artūrs Štālbergs, kurš komandas uzvaru pret ”Liepājas Hitu” kaldināja ar 56(!) gūtajiem punktiem.

Pirmajā dienas spēlē ”Ģeodēzists.LV” basketbolisti ļoti pārliecinoši ar rezultātu 79:45 pārspēja ”LSSS 2” komandu, tādējādi nostiprinoties turnīra tabulas 3. pozīcijā. Savukārt, otrajā spēlē starp ”Autobusu Parks” un ”LSSS 1” komandām uzvarētājs tika noskaidrots tikai mača pēdējās minūtēs. Nedaudz veiksmīgāki bija pašreizējie līderi ”Autobusu Parks”, kuri arī pēc šīs spēles zaudējuma rūgtumu vēl nav izjutuši. Galarezultāts 83:70.

Spraiga un interesanta spēle norisinājās arī starp pašreizējiem vicelīderiem ”Red Sun Buffet” un ”Vērgale/Duna” komandām. Vēl pirms pēdējām desmit minūtēm viena punkta pārsvars bija vērgalniekiem, taču sarkanās bufetes spēlētāji mača beigās atguva vadību un izcīnīja grūtu uzvaru ar rezultātu 68:63.

Interesants scenārijs bija arī pirmspēdējā dienas spēlē starp ”RM Siltums” un ”Kraukļi/LP” komandām. Vēl septiņas minūtes pirms spēles beigām 15(!) punktu pārsvars piederēja ”Kraukļiem”, taču pēdējās minūtēs viss apgriezās ar kājām gaisā un pielietojot presingu pa visu laukumu ”Siltums” basketbolisti veica izrāvienu (19:0), tādējādi izraujot uzvaru ar rezultātu 80:68.

Dienas pēdējā spēlē ”Petrol Coupons” basketbolisti izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār ”Liepājas Hits” komandu, kurai šī bija pēdējā spēle šajā čempionātā. Iespaidīgu sniegumu nodemonstrēja Artūrs Štālbergs, kurš jau otro reizi šajā čempionātā laboja sev piederošo rekordu – vienā spēlē šoreiz Štālbergs guva 56(!) punktus.

Nākošās spēles pilsētas basketbola čempionātā tiks aizvadītas otrdien, 5. aprīlī, kad pulksten 18:00 laukumā dosies ”LSSS 2” – ”LSSS 1” komandas. Uzreiz pēc tam pulksten 19:30 ”Vērgale/Duna” spēkosies ar ”LSSS 3” basketbolistiem, kuriem šī būs pēdējā čempionāta spēle. Informācija par turpmākajām spēlēm būs zināma tuvākajā laikā.

Liepājas pilsētas basketbola čempionāta rezultāti (2. aprīlis):

”Ģeodēzists.LV” – ”LSSS 2”               79:45 (19:14, 25:11, 18:11, 17:9) A.Freimanis 14, N.Lagzdiņš 14
”Autobusu Parks” – ”LSSS 1”            83:70 (24:21, 20:18, 21:23, 18:8) K.Tiškus 25, R.Krastiņš24
”Vērgale” – ”Red Sun Buffet”          63:68 (11:20, 21:16, 17:12, 14:20) E.Sviklis 22, V.Pusaudzis 27
”RM Siltums” – ”Kraukļi/LP”             80:68 (18:17, 12:14, 17:29, 33:8) V.Košeļevs 19, Olbačevskis 22
”Petrol Coupons” – ”Liepājas Hits” 110:63 (22:8, 27:19, 27:21, 34:15) A.Štālbergs 56, Rungevics 15