Tiks noskaidroti basketbola čempionāta pusfināla dalībnieki

01.03.2013 13:55

Šo sestdien un svētdien, 2. un 3. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas ceturtdaļfināla atbildes spēles Liepājas pilsētas čempionātā basketbolā. Abās dienās tiks aizvadītas divas spēles, kuras sāksies no pulksten 13:00.

Sestdien norisināsies pirmās divas atbildes cīņas. Pulksten 13:00 spēkiem mērosies regulārā čempionāta uzvarētāji ”Ģeodēzists” un 8. vietas īpašnieki ”Liepājas Hīts”. Pirmajā izslēgšanas spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnīja ”Ģeodēzists” basketbolisti, kuri pārspēja ”Hītu” ar 30 punktu starpību (76:46) un ir jānotiek lielam brīnumam, lai komanda neiekļūtu nākošajā kārtā.

Sestdienas otrajā spēlē pulksten 14:30 ”Liepājas Papīrs” eksaminēs ”Liepājas Universitātes” basketbolistus. Pirmā abu komandu spēle kopumā aizritēja ļoti līdzīgi, taču neveiksmīgi aizvadītās pēdējās 10 minūtes ”Universitātes” komandu ieveda salīdzinoši lielos mīnusos (60:75), līdz ar to, arī šajā sērijā puslīdz komfortablā vadībā var justies ”Liepājas Papīrs” komanda.

Svētdien tiks aizvadītas noslēdzošās ceturtdaļfināla spēles. Pirmajā no tām pulksten 13:00 ”Red Sun Buffet” tiksies ar ”Fēnikss” komandu, kurus pirmajā spēlē izdevās pārspēt ar 29 punktu starpību (90:61). Savukārt otrajā mačā ir gaidāma vissaspringtākā cīņa starp ”RM Siltums” un ”LSSS” komandām. Pirmajā izslēgšanas spēlē nedaudz pārāki bija jaunie sporta spēļu skolas audzēkņi, kuri izcīnīja grūtu uzvaru ar rezultātu 65:62. Taču ”Siltums” komanda padoties negrasās un šis duelis uz doto brīdi ir vislielākā mīkla, par ko liecina regulārā turnīra spēle, kur tieši ”RM Siltums” bija krietni vien pārāki par sporta skolas audzēkņiem, svinot uzvaru ar rezultātu 65:46. Šīs spēles sākums pulksten 14:30.