Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Uzvaras izcīna ”Interspiro” un ”Zīle 1”

28.02.2010 17:27

Sestdien, 27. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas divas Liepājas pilsētas basketbola čempionāta piektās kārtas spēles. Vispirms, ”Interspiro” basketbolisti pārspēja ”Kraukļi/Liepājas Papīrs” komandu, bet pēc tam ”Zīle 1” viegli tika galā ar ”Asfalts” spēlētājiem.

Sestdienas pirmajā spēlē laukumā izgāja ”Interspiro” un ”Kraukļi/Liepājas Papīrs” spēlētāji. Abas komandas turnīra tabulā atradās līdzās viena otrai, līdz ar to, spēle tika gaidīta ar lielu interesi.

Minētais mačs iesākās diezgan līdzīgi un pirmās desmit minūtes noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu – 21:21. Taču otrajā ceturtdaļā daudz veiksmīgāk darbojās ”Interspiro” basketbolisti, kas līdz puslaika beigām bija iekrājuši jau pie 12 punktu pārsvaru – 45:33.

Spēles otrajā pusē nekas būtisks nemainījās un ”Interspiro” basketbolisti droši kontrolēja spēles gaitu. Abas komandas uzbruka diezgan rezultatīvi un beigu beigās ”Interspiro” izcīnīja savu trešo uzvaru šajā sezonā – 98:78. Uzvarētājiem labākais ar 19 punktiem bija Normunds Jansons, savukārt, zaudētājiem 28 punktus guva komandas līderis Ingus Stūrmanis.

Savukārt, dienas otrajā spēlē tikās pašreizējie čempioni ”Zīle 1” un ”Asfalts” spēlētāji, kas uzvaras priekus šajā čempionātā vēl nebija izjutuši. Kā jau bija paredzams, ”Zīles” spēlētāji vadību pārņēma jau no mača pirmajām minūtēm un beigu beigās izcīnīja vairāk nekā pārliecinošu uzvaru. Pēc pirmā puslaika komandas šķīra 51 punkts – 61:10, taču pēc 40 minūtēm rezultāts uz tablo vēstīja – 105:32.

Uzvarētājiem labākie ar 24 gūtajiem punktiem bija Kristaps Frīdenbergs un Jānis Strungs, savukārt, zaudētājiem kārtējo reizi rezultatīvākais bija Artis Zvirbulis, šoreiz 16 punkti.

Līdz ar to, piektajā kārtā vairs ir atlikusi viena spēle starp ”Ģeodēzists” un ”Imants Nebūs” komandām, kura ir pārcelta vēl uz nezināmu laiku. Bet nākošās spēles tiks aizvadītas jau nākošajā nedēļas nogalē, 6. un 7. martā, kad tiks aizvadītas gandrīz visas sestās un septītās kārtas spēles.

Liepājas pilsētas basketbola čempionāts (27. februāris):

”Kraukļi” – ”Interspiro” 78:98 (21:21, 12:24, 21:25, 24:28) I.Stūrmanis 28, N.Jansons 19;
”Zīle 1” – ”Asfalts” 105:32 (41:8, 20:2, 19:12, 25:10) J.Strungs, K.Frīdenbergs 24, A.Zvirbulis 16.