Atkal atspēlējās un paņēma zeltu

29.03.2016 12:59

Par Liepājas telpu futbola čempionāta uzvarētāju nedaudz negaidīti ir kļuvis “Liepājas papīrs”, kas uzvarēja finālčetrnieka visās trīs spēlēs.

Izšķirošo spēļu dienu cīņā par A divīzijas godalgām ievadīja “UPTK” uzvara ar rezultātu 4:1 spēlē pret “Classic”. Mača ievadā abas komandas četru minūšu laikā apmainījās vārtu guvumiem, bet otrajā puslaikā “UPTK” guva vēl trīs vārtus un uzvarēja samērā pārliecinoši.

Šāds rezultāts nozīmēja, ka finālturnīra pēdējā spēlē, lai izcīnītu čempiona titulu, “Liepājas papīram” obligāti bija jāuzvar, un to šī komanda paveica savā stilā – mača pēdējās minūtēs atspēlējoties un ar 2:1 pārspējot vienību “TEM”.

“Papīrs”, kas izšķirošajā cīņā spēlēja bez abiem brāļiem Džeriņiem pirmā puslaika izskaņā nokļuva iedzinējos, kad rezultatīvs sitiens padevās Kņūtam. Līdz otrā puslaika izskaņai “TEM” uzbrukumā izskatījās jaudīgāk, tomēr “Liepājas papīru” glāba tā vārtsargs Ozols. Līdzīgi kā abās iepriekšējās spēlēs, arī šajā mačā poligrāfisti otrā puslaika izskaņā ne tikai atspēlējās, bet arī izrāva uzvaru, vārtus gūstot Zorģim un Juškevičam.

Trīs uzvaras otrā posma trīs spēlēs “Liepājas papīram” ar 21 punktu nodrošināja pilsētas čempiona titulu, 2. vietā ar 19 punktiem ierindojās “UPTK”, 3. vietu ar 18 punktiem ieņēma “Classic”, bet 4. vietu ar 10 punktiem – “TEM”.

Vietu A divīzijā zaudēja “Lesjofors”, bet pārspēlē par vietas saglabāšanu šajā divīzijā “Priekule” ar 9:2 sakāva B divīzijas otru spēcīgāko vienību “Mols L”. Savukārt par B divīzijas uzvarētāju kļuva “Medze”.

Uz C divīziju noslīdēs “Galaksis N”, savukārt pārspēlē par vietu B divīzijā “Compaq Peat” ar 5:3 apspēlēja komandu “LJK”. Par C divīzijas spēcīgāko komandu šogad kļuva “Raven/Simpro”.