Čempioni ir sākuši pieticīgi

25.10.2017 11:58

Liepājas telpu futbola čempionāta A divīzijā jaunās sezonas pirmajās divās spēlēs pa divām uzvarām ir izcīnījušas komandas “Priekule” un “Raven”, kas atrodas turnīra spēcīgākās grupa galvgalī.

“Priekule” ar 11:7 pārspēja “RK metālu”, bet ar 7:5 uzveica “Medzi. Priekulniekiem abas šīs spēles nebija vienkāršas, it sevišķi otrā cīņa, kura pirmajā puslaikā “Medze” izmantoja “Priekules” neorganizēto aizsardzību. Pēc pārtraukuma priekulnieki prasmīgāk sadalīja zonas aizsardzībā un noveda maču līdz uzvarai.

“Raven” sezonas pirmajā spēlē laukumā ar 4:5 zaudēja komandai “TEM”, tomēr uzvarētāju rindās laukumā devās nepieteikts futbolists, par ko komanda saņēma tehnisko zaudējumu. Otrajā mačā “Raven” ar 5:3 uzveica Ventspils komandu “VeA”. Iepriekšējās sezonās “Raven” bija vienība ar individuāli labiem spēlētājiem, bet šajā mačā jau nodemonstrēja spēcīgu kolektīvu spēli. Ja to izdosies saglabāt, tad “Raven” var pretendēt uz medaļām, uzskata turnīra rīkotājs Jānis Prokners.

“UPTK” neuzvarēja arī sezonas otrajā spēlē. Pirmajā nedēļā Liepājas čempioni nenoturēja 2 vārtu pārsvaru un ar 4:5 zaudēja “Liepājas papīram”, kā rindās izcēlās Emīls Knapšis. Otrajā spēlē “UPTK” cīnījās neizšķirti 2:2 ar vēl vienu Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas dalībnieci “Nīcu”. Spēle bija dinamiska, un rezultātu atklāja “UPTK”. “Nīca” otrajā puslaikā panāca neizšķirtu, bet neizmantoja iespējas izraut uzvaru pēc pretinieku vārtsarga riskantās spēles.

Sezonas pirmo panākumu “UPTK” svinēja ar 13:2 sagraujot “RK metālu”, kas ir laba komanda, bet šajā mačā netika līdzi “UPTK” komandas piedāvātajam spēles tempam.

B divīzijā “Dunalka” ar 2:3 piekāpās “Centra draudzei”, ko uz priekšu turpina vilkt Toms Bermaks. Šajā spēlē viņa rēķinā 2 vārti.

C divīzijā “LJK” cīnījās neizšķirti 2:2 ar “Meta Plast”. Jūrniecības koledžas vienības sastāvs ir nedaudz pašķīdis. Kad laukumā dodas vienībā palikusī maiņa, tā tur augstu spēles tempu un gūst vārtus. “Meta Plast” spēlējot bez maiņām atklāja rezultātu, bet vēlāk topošie jūrnieki izvirzījās vadībā un dominēja otrajā puslaikā. Tomēr mača izskaņā “Meta Plast” spēlētājs Kristaps Ozoliņš ar skaistu golu izrāva neizšķirtu.

“AE Partner” ar 2:11 kapitulēja “Vaiņodei”, lai gan jau mača pirmajā minūtē atklāja rezultātu. Vaiņodnieki gan ļoti ātri panāca neizšķirtu un dominēja spēles turpinājumā.

“Pāvilosta” ar 6:3 apspēlēja “UPTK veterānus”. Rezultāts ir likumsakarīgs, lai gan “UPTK” pieredzējušie vīri kārtējo reizi apliecināja savu nerūsējošo meistarību un lielo pieredzi futbolā, lai gan ātruma ziņā viņi piekāpjas gados jaunākiem oponentiem. Nākamajā mačā veterāni ar 1:0 pārspēja komandu “Galaksis N”, praksē apliecinot savus iepriekš pieminētos plusus.

“Galaksis N” ar 3:6 piekāpās “SLV Pluss” vienībai, kuras rindās ir atgriezies Viktors Jefremovs. Šī komanda sezonu ir sākusi ar divām uzvarām, piesakot pretenzijas uz spēlēšanu B divīzijā. Pretenziju pamatotību nākamajā mačā apstiprināja Jefremova 3 goli un plusu uzvara ar 8:2 pār “Pāvilostu”.

D divīzijā neizšķirti 3:3 beidzās komandu “Ekovalis” un “Durbe” spēle. Vadībā bija abas komandas, bet spēles pēdējās sekundēs vaļi izrāva neizšķirtu.

“Liepājas Tramvaju parks” ar 2:3 piekāpās “LPPP/B3 sivēni”. Pašvaldības policijas komandas sastāvs ir pat jaudīgāks par tās sniegumu šajā spēlē. Transportnieki atklāja rezultātu, ilgāku laiku turējās neizšķirts, tomēr policijas un bistro apvienotais kolektīvs izrāva uzvaru.