Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Daudz vārtu un noraidījumu

21.11.2016 11:48

Liepājas telpu futbola čempionāta pēdējās divās spēļu dienās visvairāk vārtus vienā mačā guva “Priekule”, kas ar 9:1 sakāva pašreizējo čempionu “Liepājas papīru”, bet “Libava city 2” – “Liepājas enerģija” cīņa izcēlās ar daudzām sarkanajām kartītēm.

“Priekules” atzīstamā saspēle vainagojās rezultatīvā sniegumā, bet “Liepājas papīrs”, kas šās sezonas pirmās spēles otrajā puslaikā uzlaboja savu sniegumu, šoreiz izskatījās pagalam nevarīgs.

Asā spēlē “UPTK” ar 5:3 pārspēja “Medzi”, kas otrajā puslaikā atguvās pēc pirmā puslaika nokdauna, un, lai arī spēlē nopelnīja trīs dzeltenās kartītes, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (3:4), tomēr izskaņā “UPTK” nostiprināja savu vadību.

“Kurzemes gaļsaimnieks” – “Ekovalis” 4:6. Gaļsaimnieku sastāvs ir vairāk pieredzējis, tomēr vaļi, par spīti savam šķietamajam zaļumam, parādīja saturīgu sniegumu.

“Pāvila draudze” – “Zvejnieks” 1:3. Draudzes komanda sev neraksturīgi daudz pārkāpa noteikumus, kā arī nerealizēja vārtu gūšanas momentus, un tas vainagojās nokļūšanā iedzinējos ar trīs vārtu starpību, bet goda vārtus komanda guva mača pēdējā minūtē.

Nedēļas nogales otro spēļu dienu ievadīja “Virsaiša” uzvara ar 5:2 pār “FK Liepāju/U16”. Liepājas Futbola skolas audzēkņu komanda bija pamainījusi sastāvu un uzlabojusi sniegumu, tiesa, jauniešiem pietrūka agresivitātes. Ja uzvarētājiem tiesneši fiksēja visai daudz noteikumu pārkāpumu, tad zaudētājiem netika fiksēts neviens sods.

“Pāvilosta” – “Grobiņas pagasts” 2:2. Abas komandas guva pa diviem vārtiem katrā puslaikā. Līdz pārtraukumam divu vārtu pārsvaru ieguva pāvilostnieki, bet otrajā puslaikā grobiņnieki uzlaboja savu sniegumu un panāca neizšķirtu.

“Classic” – “Depo 14” 3:5. Diskvalifikāciju dēļ bez diviem līderiem palikušie klasiķi darīja, ko varēja, taču ar nelielu vārtu starpību piekāpās lieliski spēlējošajiem ventspilniekiem, kuru rindās ar individuālu tehniku žilba divu vārtu guvējs Aleksandrs Novožilovs.

“TEM” – “EKO Kurzeme” 0:5. Ekologi, neraksturīgi sev, vairāk spēlēja no aizsardzības, katram spēlētājam rūpīgi sedzot savu zonu. “TEM” īsti netika pāri laukuma centram, bet “EKO Kurzeme” sekmīgi realizēja pretuzbrukumus.

“Vaiņode” – “LJK” 0:6. Vēl viena spēle, pēc kuras par parādīto sniegumu uzslavas izpelnījās Jūrniecības koledžas gados jaunie futbolisti.

“Rucava” – “RT Metāls” 3:1. Metālistu spēlētājs Kristaps Kalniņš atklāja mača rezultātu, un viņa komanda visai ilgi turējās vadībā, bet nerealizēja savus momentus un pārsvaru nenoturēja. Rucavnieki neizšķirtu panāca neilgi pirms pārtraukuma, vadību pārņēma otrā puslaika pirmajā minūtē, bet pamatlaika izskaņā savu pārsvaru nostiprināja.

“Mols L” – “Eldans” 3:3. Pirmo puslaiku ar sev labvēlīgo rezultātu 2:0 pabeidza “Mols L”, tomēr otrajā puslaikā “Eldans” atspēlējās, un 31. minūtē rezultāts kļuva neizšķirts 3:3. Atlikušajā laikā komandas asi spēkojās par uzvaras neizšķirtu, tomēr tika fiksēts šās dienas otrais neizšķirts.

“Libava city 2” – “Liepājas enerģija” 6:1. Futbola ziņā libavieši bija pārāki, tomēr viens šīs komandas spēlētājs mazāk prasmīgs ir aktiermākslā. Viņš saņēma brīdinājumu par simulāciju, kas vainagojās ar noraidījumiem abās komandās par grūstīšanos. Šajā elementā vairāk enerģijas bija enerģētiķiem, kas sapelnīja trīs sarkanās kartītes mačā.

Citi rezultāti: “Metalplast” – “Liepājas enerģija” 7:0, “Rucava” – “A.E. Partner” 4:1, “RK Metāls” – “Eldans” 6:2, “Blue Shock race” – “Raven” 2:3, “Pāvilosta” – “A.E. Partner” 4:2.