Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Elpu aizraujošas kaujas

02.08.2012 15:17

Liepājas futbola čempionāta kārtējo četru cīņu bilance ir trīs uzvaras un viens neizšķirts.

Čempionāta galvenā favorīte, komanda “UPTK” ar 6:1 sakāva vienību “SLV Pluss”. Uzvarētāji saimniekoja laukumā visu maču, bet ar vārtu gūšanu ilgu laiku nekādi nesekmējās. Pirmais puslaiks beidzās ar “UPTK” minimālu pārsvaru 1:0, bet otrajā puslaikā “SLV Pluss” panāca neizšķirtu. Tad gan radās problēmas ar savlaicīgu atgriešanos aizsardzībā, “UPTK” guva otros vārtus, un tad maisam gals bija vaļā – uzvara ar 6:1.

Vēl vienā saistošā duelī “Full Force” ar 1:0 pieveica komandu “SPORT 2000”. Ļoti daudz iespēju gūt vārtus pilnspēkam nebija, toties vienīgā rezultatīvā epizode padevās ļoti pievilcīga – Ivo Lākutis trieca bumbu vārtos no gaisa un ar pirmo pieskārienu. Turpinājumā sportisti pamatīgi spieda, bet neguva vārtus pat no ļoti izdevīgām pozīcijām. Iespējams, ka tieši sarūgtinājums par savas komandas neveiksmēm pamudināja komandas “SPORT 2000” vārtsargu divreiz rupji nospēlēt ārpus soda laukuma. Par abām epizodēm Remirs Moseičenko saņēma dzeltenās kartiņas, kas summējās noraidījumā un nākošās spēles izlaišanā.

Citi rezultāti: “Classic” – “UPB” 3:3, “TKLS” – “Galaksis N” 1:4.