Galotnēs izrautas uzvaras

30.01.2017 15:02

Liepājas telpu futbola čempionātā ir aizvadītas pirmā posma pēdējās spēles, ka arī sākušās otrā posma cīņas.

Otro uzvaru šosezon izcīnīja pagājušās sezonas čempions “Liepājas papīrs”, kas ar 7:6 pārspēja komandu “Classic”. Ja pirms gada abas šīs komandas cīnījās par medaļām, tad šoziem tās jau pirms šīs spēles bija šķīrušās no izredzēm uz pirmo četrinieku, bet šī spēle bija nozīmīga, lai otro posmu sāktu no izdevīgākas starta pozīcijas. Līdzvērtīgajā cīņā abas komandas pabija vadībā, bieži rezultāts bija neizšķirts, bet uzvaru poligrāfistiem pēdējā minūtē izrāva Emīls Knapšis, kuram tie bija sestie vārti spēlē. Nozīmīgu lomu uzvarā nospēlēja “Papīra” vārtsargs Rolands Sāmietis un šīs komandas vārtu stabi, bet klasiķus pēc kļūdām saspēlē un poligrāfistu pretuzbrukumiem glāba sāncenšu neprecīzi sitieni.

Arī “Depo 14” un “EKO Kurzemes” aizraujošais duelis tuvojās šķietami loģiskam neizšķirtam, bet tad kļūdījās ventspilnieku vārtsargs, un ekologi izrāva uzvaru ar 2:1.

Par A divīzijas medaļām cīnīsies “UPTK”, “EKO Kurzeme”, “Priekule” un “Depo 14”, bet par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā – “TEM”, “Medze”, “Liepājas papīrs” un “Classic”.

B divīzijas vadošajā četriniekā, kurā notiek cīņa par ceļazīmēm uz A divīziju, “Raven” ar 2:1 apspēlēja komandu “Lesjofor”. Kraukļi izvirzījās vadībā ar 2:0, “Lesjofor” 37. minūtē samazināja deficītu līdz minimumam, bet pēdējā minūtē neizmantoja iespēju izraut neizšķirtu.

C divīzijas pirmā četrinieka miniturnīru ievadīja “Zvejnieka” un “Pāvila draudzes” neizšķirts 3:3. “Draudze” jau pēc pirmajām piecām minūtēm bija vadībā ar 2:0, tomēr līdz spēles vidum zvejnieki panāca neizšķirtu, bet mača galotnē abas komandas apmainījās vārtu guvumiem.

C divīzijas otrā četrinieka spēlē “RT metāls” pamatīgi apšaudīja “A.E. Partner” komandas vārtus, kurus teicami sargāja Artūrs Reineks, kuram pretinieki pēdējā minūtē ar tālu sitienu pārmeta bumbu pāri, izraujot uzvaru ar 3:2.

D1 divīzijas pirmā posma pēdējā spēlē, divu gados jaunu komandu duelī “Liepājas enerģija” cīnījās neizšķirti 1:1 ar FK “Liepāja/U16” komandu, kuras rindās ar kvalitatīvu sniegumu arī izcēlās vārtsargs.