Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Jurists nepalīdzēja

18.07.2011 13:35

No Liepājas futbola čempionāta kārtējām sešām spēlēm par intriģējošu var uzskatīt tikai vienu maču, bet pārējās favorīti lielākoties uzvarēja pārliecinoši.

Saistošākais bija “Galaksis N” un “Liverpool” komandu duelis, kura pirmajā puslaikā favorīti liverpūlieši tika teju vai iespiesti pie saviem vārtiem, bet galaksieši savu pārsvaru neizmantoja, sitot pa pretinieku vārtu stabiem vai arī mazliet garām mērķim. Otrajā puslaikā “Galaksis N” salūza, un favorītu vienība “Liverpool” uzvarēja ar 4:1. Pagājušajā nedēļā “Liverpool” vienība cīnījās ne tikai futbola laukumā, bet arī kabinetos. Proti, uz Liepājas čempionāta Disciplinārās komisijas ieradās jurista pavadībā, lai censtos pierādīt to, ka nav pelnījusi tehnisko zaudējumu. Jau tā absurdo situāciju vēl absurdāku padarīja nolikumu pārkāpušās vienības argumentācija par to, ka Liepājas čempionātā spēlē tikai tie pirmās līgas komandas “Varavīksne” futbolisti, kas pirmajā līgā netiek laukumā. Sapratuši, ka no tehniskā zaudējuma ar 0:3 neizvairīties, “Liverpool” komanda piedāvāja pārspēli “SLV Pluss” vienībai, un pēc dažu stundu apdomāšanas, šis priekšlikums tika noraidīts. Vēl var atzīmēt “Libava/Carlsberg” spēli pret “Full Force”, kurā pilnajam spēkam savu nominālo pārākumu izdevās apliecināt tikai ar 2:1.

Citos mačos favorītu uzvaras bija iespaidīgas: “Ezermala” – “UPTK” 1:8, “UPB” – “KV&LP” 2:10, “Grobiņas AILE” – “Tosmares kuģu būvētava” 0:14, “Medze” – “Jensen metal” 8:1.