Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 21. oktobris

+9°C
Vējš: A 7.8 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Severīns, Urzula

2014.gada pilsētas telpu futbola čempionāta kalendārs

Atslēgvārdi pilsētas futbola čempionāts | futbols

26.10.2013  
10:00    DEPO - 14 3:4
LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE
11:00 DEPO - 14 8:4
SLV PLUSS
12:00 GROBIŅA 3:1
NĪCA
13:00 UPTK 6:4
MEDZE
14:00 RK METĀLS 2:6
GROBIŅAS PAG.
15:00 PRIEKULE 8:1
VIRĀŽA A
27.10.2013
10:00 GALAKSI N 4:3
COMPAQ PEAT
11:00 LATTELECOM 7:2
KOPĀNIJA A.B.A.
12:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 4:1
MEDZE
13:00 TOSMARES KUĢU BŪVĒTAVA 2:4
GROBIŅA
14:00 SLV PLUSS 0:5
LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE
15:00 VEGA 1 4:3
COMPAQ PEAT  II
 
09.11.2013
9:00 TKLS 1:2  VIRĀŽA A
10:00 VEGA 1 5:0  LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE
11:00 CLASSIC 5:0  UPTK
12:00 LIEPĀJAS PAPIRS 5:4  NĪCA
10.11.2013
10:00 DEPO - 14 9:0 GROBIŅAS PAG.
11:00 DEPO - 14 2:2  RK METĀLS
12:00 SLV PLUSS 4:3  COMPAQ PEAT II
13:00 CLASSIC 2:2  GROBIŅA
14:00 LATTELECOM 2:6  COMPAQ PEAT 
15:00 GALAKSIS N 4:2  TKLS
17.11.2013
10:00 TOSMARES KUĢU BŪVĒTAVA 7:2  UPTK
11:00 GALAKSIS N 7:2  KOMPĀNIJA A.B.A.
12:00 SFK ''Varavīksne'' 5:2  NĪCA
13:00 LIEPĀS PAPIRS 1:4  GROBIŅA
14:00 PRIEKULE 3:3  TKLS
15:00 RK METĀLS 4:0  LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE
18.11.2013
10:00 SLV PLUSS 15:2  GROBIŅAS PAG.
11:00 GALAKSIS N 1:4 VIRĀŽA A
12:00 SFK ''Varavīksne'' 4:1  MEDZE
13:00 TOSMARES KUĢU BŪVĒTAVA 1:1  NĪCA
   
 
24.11.2013
10:00 DEPO - 14 8:3 VEGA 1
11:00 DEPO - 14 7:4 COMPAQ PEAT II
12:00 SFK ''Varavīksne'' 5:1  UPTK
13:00 CLASSIC 6:1  MEDZE
14:00 LATTELECOM 2:3  TKLS
15:00 PRIEKULE 4:0  COMPAQ PEAT 
01.12.2013
9:00 TKLS 5:0  KOPĀNIJA A.B.A.
10:00 LATTELECOM 5:6  PRIEKULE
11:00 LIEPĀJAS PAPIRS 3:3  UPTK
12:00 SFK ''Varavīksne'' 5:1  GROBIŅA
15.12.2013
10:00 LATTELECOM 6:3  VIRĀŽA A
11:00 VEGA 1 14:1  GROBIŅAS PAG.
12:00 TOSMARES KUĢU BŪVĒTAVA  4:2 MEDZE
13:00 CLASSIC 2:3 NĪCA
14:00 COMPAQ PEAT II 6:5  RK METĀLS
15:00 PRIEKULE 8:1  KOMPĀNIJA A.B.A.
21.12.2013
10:00 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE 2:1  GROBIŅAS PAG.
11:00 VIRĀŽA 1:5  COMPAQ PEAT 
12:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 3:0  CLASSIC
13:00 SFK ''Varavīksne'' 2:2  TOSMARES KUĢU BŪVĒTAVA
14:00 SLV PLUSS 3:3  RK METĀLS
15:00 GALAKSIS N 1:2  PRIEKULE
22.12.2013
10:00 COMPAQ PEAT  10:2  KOMPĀNIJA A.B.A.
11:00 COMPAQ PEAT II 3:1 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE
12:00 UPTK 2:9  GROBIŅA
13:00 NĪCA  2:3  MEDZE
14:00 VEGA 1 4:8  SLV PLUSS
15:00 LATTELECOM 9:1  GALAKSIS N

04.01.2014
9:00 SFK "Varavīksne" 4:4 CLASSIC
10:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 1:6  TOSMARES KUĢU BŪVĒTAVA
11:00 UPTK 3:2  NĪCA
12:00 GROBIŅA 11:2  MEDZE
05.01.2014
10:00 COMPAQ PEAT II 8:7  GROBIŅAS PAG.
11:00 VIRĀŽA A 4:3  KOMPĀNIJA A.B.A
12:00 SFK ''Varavīksne'' 3:1  LIEPĀJAS PAPĪRS
13:00 TOSMARES KUĢU BŪVĒTAVA 1:6  CLASSIC
14:00 TKLS 3:2  COMPAQ PEAT
15:00 VEGA1 1:3  RK METĀLS
11.01.2014
9:00 VEGA 1 5:1 TKLS
10:00 SLV PLUSS 2:1  COMPAQ PEAT
11:00 DEPO - 14 4:3
LATTELECOM
12:00
COMPAQ PEAT II
2:6 PRIEKULE
12.01.2014
10:00 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE 4:3 KOMPĀNIJA A.B.A
11:00
RK METĀLS
1:5  GALAKSIS N
12:00 DEPO - 14 5:3  COMPAQ PEAT
13:00 SLV PLUSS 1:5  LATTELECOM
14:00 SFK ''Varavīksne'' 3:2 
TOSMARES KUĢU BŪVĒTAVA
15:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 4:2 
MEDZE
18.01.2014
10:00 VEGA 1 5:7
PRIEKULE
11:00 COMPAQ PEAT II 5:3
TKLS
12:00 GROBIŅA 3:0  CLASSIC
13:00
UPTK
7:1  NĪCA
14:00 RK METĀLS 4:0  VIRĀŽA A
15:00
LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE
1:4  GALAKSIS N
19.01.2014
10:00 COMPAQ PEAT II 5:1 COMPAQ PEAT
11:00 VEGA 1 5:4  LATTELECOM
12:00 GROBIŅAS PAG. 3:8  KOMPĀNIJA A.B.A
13:00 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE 1:2  VIRĀŽA A
14:00 SFK ''Varavīksne'' 3:3  CLASSIC
15:00
LIEPĀJAS PAPĪRS
3:0  NĪCA
25.01.2014
10:00 DEPO - 14 4:2  TKLS
11:00 SLV PLUSS 2:3 
PRIEKULE
12:00 VEGA 1 5:5  COMPAQ PEAT
13:00 CLASSIC 7:3  TOSMARES KUĢU BŪVĒTAVA
26.01.2014
10:00
RK METĀLS
7:1 KOMPĀNIJA A.B.A
11:00
GROBIŅAS PAG.
0:5  VIRĀŽA A
12:00 GROBIŅA 1:2  TOSMARES KUĢU BŪVĒTAVA
13:00 UPTK 6:2  MEDZE
01.02.2014




10:00 SLV PLUSS 1:7 TKLS
11:00 DEPO - 14 4:3  PRIEKULE
12:00 COMPAQ PEAT II 4:6  LATTELECOM
13:00 SFK ''Varavīksne'' 3:4  GROBIŅA
14:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 5:4  UPTK
02.02.2014
16:00   NĪCA 1:4  MEDZE
17:00 GROBIŅAS PAG. 2:6  GALAKSIS N
08.02.2014
13:00 MEDZE 0:5 PRIEKULE
14:00 Tiesneši  ---  A(labākie)
14:20 A(labākie)  ---  B(labākie)
14:40
B(labākie)
---  Tiesneši

  • 0

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!