Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 24. septembris

+13°C
Vējš: A 5.4 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Agris, Agrita

Liepājas atklātā amatieru 7X7 futbola čempionāta kalendārs/rezultāti

16.05.2017.      
19:00 UPTK 11:0 Liepāja kvadrātā
19:00 Nīca 4:1 Rucava
20:00 Pāvila draudze 9:0  SIA Liepājas tramvajs
20:00 Virsaitis 1:4  Liepāja kvadrātā 2
21:00 EKO Kurzeme 1:4  Medze
21:00 Liepājas papīrs 1:5  Galaksis N

 

23.05.2017.      
19:00 RTMETALS.LV 7:0 A.E. Partner
19:00 Ekovalis 0:1 Valsts policija
20:00 Priekule 1:1 Eldans
20:00 Mols L 2:3 Lesjofors
21:00 UPTK veterāni 1:2 Pāvilosta
21:00 Vaiņode 3:3 Gavieze

 

25.05.2017.      
19:00 TEM 7:1 RK Metāls
19:00 Raven 2:1  Blue Shock Race
20:00 SLV Pluss 3:2  Zvejnieks
20:00 UPTK 3:2  Medze
21:00 Nīca 5:0  Galaksis N
21:00 Pāvila draudze 4:0  A.E. Partner

 

30.05.2017.      
19:00 Mols L 5:7 Blue Shock
19:00 EKO Kurzeme 8:0 Liepāja kvadrātā
20:00 Liepājas papīrs 0:4 Rucava
20:00 RTMETALS.LV 3:2 SIA Liepājas tramvajs
21:00 Metaplast 5:0 Liepājas enerģija
21:00 Priekule 0:0 RK Metāls

 

01.06.2017.
19:00 MOLS L 0:3 NĪCA
19:00 UPTK VETERĀNI 1:2 ZVEJNIEKS
20:00 VIRSAITIS 1:9 VALSTS POLICIJA
20:00 TEM 6:1 ELDANS
21:00 RAVEN 1:2 LESJOFORS
21:00 SLV PLUSS 2:0 PĀVILOSTA

 

06.06.2017.
19:00 EKOVALIS 0:4 LIEPĀJA KVADRĀTĀ 2
19:00 UPTK 8:0 ELDAN
20:00 MOLS 2:0 RUCAVA
20:00 PĀVILA DRAUDZE 3:0 PĀVILOSTA
21:00 VAIŅODE 2:3 LIEPĀJAS ENERĢIJA
21:00 EKO KURZEME 1:2 RK METĀLS

 

08.06.2017.
19:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 0:4 BLUE SHOCK RACE
19:00 UPTK VETERĀNI 9:1 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS
20:00 PAŠVALDĪBAS POLICIJA 1:6 GAVIEZE
20:00 PRIEKULE 2:1 LIEPĀJA KVADRĀTĀ
21:00 NĪCA 1:1 LESJAFORS
21:00 RTMETALS.LV 1:0 ZVEJNIEKS

 

13.06.2017.
19:00 RAVEN 7:0 GALAKSIS N
19:00 VIRSAITIS 0:3 GAVIEZE
20:00 METAPLAST 2:0 BALTIK IT
20:00 SLV PLUSS 3:0 A.E. PARTNER
21:00 TEM 1:3 MEDZE
21:00 UPTK 1:0 RK METĀLS

 

14.06.2017.
19:00 NĪCA 1:1 BLUE SHOCK RACE
19:00 PĀVILA DRAUDZE 8:3 ZVEJNIEKS
20:00 EKOVALIS 5:0 BALTIK IT
20:00 EKO KURZEME 9:3 ELDANS
21:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 2:1 MOLS L
21:00 RTMETALS.LV 0:2 PĀVILOSTA

 

19.06.2017.
19:00 VAIŅODE 4:1 VALSTS POLICIJA
19:00 RK METĀLS 1:2 ELDANS
20:00 MOLS L 0:2 GALAKSIS N
20:00 UPTK VETERĀNI 4:0 A.E. PARTNER
21:00 PAŠVALDĪBAS POLICIJA 1:4 LIEPĀJAS ENERĢIJA
21:00 PRIEKULE 1:4 MEDZE

 

20.06.2017.
19:00 RAVEN 2:1 RUCAVA
19:00 SLV PLUSS 1:1 PĀVILA DRAUDZE
20:00 METAPLAST 2:2 LIEPĀJA KVADRĀTĀ 2
20:00 UPTK 5:3 PRIEKULE
21:00 BLUE SHOC RACE 0:4 LESJOFORS
21:00 RTMETALS.LV 0:0 UPTK VETERĀNI

 

27.06.2017.
19:00 VIRSAITIS 0:1 LIEPĀJAS ENERĢIJA
19:00 ZVEJNIEKS 1:3 PĀVILOSTA
20:00 NĪCA 3:1 RAVEN
20:00 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS 1:9 SLV PLUSS
21:00 EKOVALIS 1:3 GAVIEZE
21:00 TEM 2:3 LIEPĀJA KVADRĀTĀ

 

29.06.2017.
19:00 A.E. PARTNER 2:5 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS
19:00 EKO KURZEME 4:1 PRIEKULE
20:00 MEDZE 3:2 LIEPĀJA KVADRĀTĀ
20:00 GALAKSIS N 0:3 RUCAVA
21:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 1:1 LESJOFORS
21:00 UPTK 3:0 TEM

 

04.07.2017.
19:00 PĀVILA DRAUDZE 4:1 UPTK VETERĀNI
19:00 VAIŅODE 2:0 LIEPĀJA KVADRĀTĀ 2
20:00 PAŠVALDĪBAS POLICIJA 1:10 METAPLAST
20:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 0:3 NĪCA
21:00 RTMETALS.LV 0:1 SLV PLUSS
21:00 EKO KURZEME 4:7 TEM

 

05.07.2017.
19:00 RK METĀLS 2:2 MEDZE
19:00 BLUE SHOCK RACE 3:1 GALAKSIS N
20:00 ZVEJNIEKS 9:1 A.E. PARTNER
20:00 LESJOFORS 1:3 RUCAVA
21:00 ELDANS 3:2 LIEPĀJA KVADRĀTĀ
21:00 RAVEN 0:1 LIEPĀJAS PAPĪRS

 

11.07.2017.
19:00 PĀVILOSTA 4:3 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS
19:00 VIRSAITIS 2:1 BALTIK IT
20:00 UPTK 4:1 EKO KURZEME
20:00 BLUE SHOCK RACE 3:3 RUCAVA
21:00 PĀVILA DRAUDZE 8:2 RTMETALS.LV
21:00 EKO VALIS 3:3 METAPLAST

 

12.07.2017.
19:00 PRIEKULE 0:1 TEM
19:00 MOLS L 1:10 RAVEN
20:00 UPTK VETERĀNI 3:2 SLV PLUSS
20:00 VAIŅODE 9:0 BALTIK IT
21:00 RK METĀLS 3:5 LIEPĀJA KVADRĀTĀ
21:00 LIEPĀJAS ENERĢIJA 0:4 VALSTS POLICIJA

 

18.07.2017.
19:00 ZVEJNIEKS 5:0 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS
19:00 PĀVILA DRAUDZE 4:3 UPTK VETERĀNI
20:00 GALAKSIS N 1:7 LESJOFORS
20:00 A.E. PARTNER 0:2 PĀVILOSTA
21:00 MEDZE 3:3 ELDANS
21:00 GAVIEZE 0:2 LIEPĀJA KVADRĀTĀ 2

 

20.07.2017.
19:00 UPTK 4:1 EKO KURZEME
19:00 ELDAN 1:3 RK METĀLS
20:00 NĪCA 5:1 BLUE SHOCK RACE
20:00 RUCAVA 5:0 MOLS L
21:00 PAŠVALDĪBAS POLICIJA 1:5 VALSTS POLICIJA
21:00 RTMETALS.LV 2:0 A.E.PARTNER

 

25.07.2017.
19:00 VIRSAITIS 0:1 METAPLAST
19:00 EKOVALIS 1:5 LIEPĀJAS ENERĢIJA
20:00 VAIŅODE 4:1 PAŠVALDĪBAS POLICIJA
20:00 BALTIK IT 2:6 GAVIEZE
21:00 VALSTS POLICIJA 3:2 LIEPĀJA KVADRĀTĀ2
21:00 MEDZE 2:1 TEM

 

27.07.2017.
19:00 LIEPĀJA KVADRĀTĀ 5:1 PRIEKULE
19:00 SLV PLUSS 0:0 PĀVILOSTA
20:00 ZVEJNIEKS 2:2 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS
20:00 LESJOFORS 5:3 RAVEN
21:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 2:0 GALAKSIS N
21:00 EKOVALIS 2:1 PAŠVALDĪBAS POLICIJU

 

31.07.2017.
19:00 EKOVALIS 1:3 VAIŅODE
19:00 RUCAVA 8:2 GALAKSIS N
20:00 LIEPĀJAS ENERĢIJA 1:1 GAVIEZE
20:00 LIEPĀJA KVADRĀTĀ2 2:2 BALTIK IT
21:00 UPTK 2:2 TEM
21:00 ELDAN 1:5 PRIEKULE

 

02.08.2017.
19:00 NĪCA 4:0 RAVEN
19:00 METAPLAST 3:1 VALSTS POLICIJA
20:00 PĀVILA DRUADZE 9:1 PĀVILOSTA
20:00 RTMETALS.LV 3:1 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS
21:00 VIRSAITIS 1:0 VAIŅODE
21:00 BALTIK IT 4:4 PAŠVALDĪBAS POLICIJA

 

03.08.2017.
19:00 METAPLAST 5:2 GAVIEZE
19:00 LIEPĀJAS ENERĢIJA 2:1  LIEPĀJA KVADRĀTĀ2
20:00 BALTIK IT 1:7 VALSTS POLICIJA
20:00 MEDZE 1:1 EKO KURZEME
21:00 LIEPĀJA KVADRĀTĀ 2:0 RK METĀLS
21:00 BLUE SHOCK RACE 3:11 LESJOFORS

 

07.08.2017.
19:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 5:0 MOLS L
19:00 SLV PLUSS 2:4 UPTK VETERĀNI
20:00 ZVEJNIEKS 14:3 A.E. PARTNER
20:00 ELDAN 1:0 LIEPĀJA KVADRĀTĀ
21:00 UPTK 4:4 MEDZE
21:00 NĪCA 4:1 LESJOFORS

 

09.08.2017.
19:00 VIRSAITIS 1:0 EKOVALIS
19:00 VAIŅODE 2:3 METAPLAST
20:00 PAŠVALDĪBAS POLICIJA 4:5 LIEPĀJA KVADRĀTĀ2
20:00 LIEPĀJAS ENERĢIJA 1:2 BALTIK IT
21:00 RAVEN 6:2 BLUE SHOCK RACE
21:00 RUCAVA 5:2 LIEPĀJAS PAPĪRS

 

10.08.2017. APBALVOŠANA A UN B DIVĪZIJAS 22:00
19:00 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS 1:2 A.E.PARTNER
19:00 RTMETALS.LV 2:0 ZVEJNIEKS
20:00 TEM 3:1 EKO KURZEME
20:00 PRIEKULE 0:2 RK METĀLS
21:00 GAVIEZE 0:4 VALSTS POLICIJA
21:00 VIRSAITIS 9:0 PAŠVALDĪBAS POLICIJA

 

22.08.2017. APBALVOŠANA C UN D DIVĪZIJAS 22:00
19:00 PĀVILOSTA 0:3 UPTK VETERĀNI
19:00 PĀVILA DRAUDZE 5:3 SLV PLUSS
20:00 GALAKSIS N 1:5 MOLS L
20:00  ELDAN 2:1 LESJAFORS
21:00 VALSTS POLICIJA 8:2 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS
 21:00  GALAKSIS N 1:3  SLV PLUSS

  

  • 0

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!