Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 25. septembris

+11°C
Vējš: Z 8.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Rauls, Rodrigo

Liepājas atklātais amatieru futbola čempionāts 7X7 2016. gads

Atslēgvārdi pilsētas futbola čempionāts

03.05.2016.
19:00 UPTK 5:2 LATTELECOM
19:00 LESJOFORS 1:1 GALAKSIS N
20:00 ZVEJNIEKS 2:3 GROBIŅAS PAG.
20:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 0:2 RK METĀLS
21:00 MEDZE 4:0 RTMETALS.LV
21:00 RUCAVA 4:1 UPTK VETERĀNI

 

05.05.2016.
19:00 VIRSAITIS 1:8 PĀVILA DRAUDZE
19:00 MOLS L 3:3 RAVEN
20:00 EKO KURZEME 6:1 NĪCA
20:00  A.E. PARTNER 1:5 SLV PLUS
21:00 BLUE SHOCK RACE 0:8 LIBAVA CITY
21:00 TEM 4:1 PRIEKULE

 

10.05.2016.
19:00 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS 1:5 PĀVILOSTA
19:00 LESJOFORS 2:4 LIBAVA CITY
20:00 UPTK  5:0 RK METĀLS
20:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 0:2 LATTELECOM
21:00 BLUE SHOCK RACE 1:1 GALAKSIS N
21:00  A.E. PARTNER 0:2  PĀVILOSTA

 

12.05.2016. SPĒLES NOTIKS STADIONĀ ''OLIMPIJA''
19:00 EKO KURZEME 6:3 PRIEKULE
19:00 MOLS L 2:3 RTMETALS.LV
20:00 LJK 0:5 PĀVILA DRAUDZE
20:00 TEM 3:0 NĪCA
21:00 MEDZE 4:1 RAVEN
21:00 ZVEJNIEKS 3:5 UPTK VETERĀNI

 

17.05.2016.
19:00 RUCAVA 0:2 GROBIŅAS PAG.
19:00 LESJOFORS 1:0 RTMETALS.LV
20:00 UPTK 3:1 NĪCA
20:00 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS 1:1 SLV PLUS
21:00 BLUE SHOCK RACE 1:1 RAVEN
21:00 LIEPĀJAS PAPĪRS  2:4 PRIEKULE

 

19.05.2016.
19:00 EKO KURZEME 4:0 RK METĀLS
19:00 MOLS L 3:1 GALAKSIS N
20:00 VIRSAITIS 3:0 LJK
20:00 TEM 5:1 LATTELECOM
21:00 MEDZE 2:0 LIBAVA CITY
21:00 ZVEJNIEKS 0:5 SLV PLUS

 

24.05.2016.
19:00 VIRSAITIS 2:2 PĀVILOSTA
19:00 LESJOFORS 2:1 RAVEN
20:00 UPTK 1:1 PRIEKULE
20:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 1:0 NĪCA
21:00 BLUE SHOCK RACE 4:2 RTMETALS.LV
21:00  RUCAVA 1:0  PĀVILOSTA

 

26.05.2016.
19:00 EKO KURZEME 4:2 LATTELECOM
19:00 MOLS L 4:7 LIBAVA CITY
20:00 TEM 2:1 RK METĀLS
20:00 MEDZE 0:2 GALAKSIS N
21:00 A.E. PARTNER 1:1 GROBIŅAS PAG.
21:00   ----  

 

31.05.2016.
19:00 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS 1:2 UPTK VETERĀNI
19:00 LESJOFORS 0:2 MOLS L
20:00 UPTK 4:0 TEM
20:00 VIRSAITIS 1:6 SLV PLUS
21:00 GALAKSIS N 0:7 LIBAVA CITY
21:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 2:5 EKO KURZEME

 

02.06.2016.
19:00 PRIEKULE 3:0 NĪCA
19:00 RTMETALS.LV 1:5 RAVEN
20:00 PĀVILA DRAUDZE 5:0 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS
20:00 RK METĀLS 3:2 LATTELECOM
21:00 BLUE SHOCK RACE 3:4 MEDZE
21:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 2:3 TEM

 

07.06.2016.
19:00 ZVEJNIEKS 1:1 PĀVILOSTA
19:00 LESJOFORS 2:4 MEDZE
20:00 UPTK 3:1 EKO KURZEME
20:00 BLUE SHOCK RACE 2:3 MOLS L
21:00 GROBIŅAS PAG. 2:1 PĀVILOSTA
21:00 A.E. PARTNER 1:5 UPTK VETERĀNI

 

09.06.2016.
19:00 PRIEKULE 2:1 RK METĀLS
19:00 RTMETALS.LV 1:3 GALAKSIS N
20:00 RUCAVA 5:0 SLV PLUS
20:00 NĪCA 0:1 LATTELECOM
21:00 RAVEN 2:2 LIBAVA CITY
21:00   ----  

 

14.06.2016.
19:00 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS 3:1 GROBIŅAS PAG.
19:00 UPTK 6:0 LIEPĀJAS PAPĪRS
20:00 BLUE SHOCK RACE 2:1 LESJOFORS
20:00 VIRSAITIS 3:5 UPTK VETERĀNI
21:00 MOLS L 1:2 MEDZE
21:00 EKO KURZEME 4:3 TEM

 

16.06.2016.
19:00 PRIEKULE 4:0 LATTELECOM
19:00 RTMETALS.LV 1:7 LIBAVA CITY
20:00 NĪCA 0:1 RK METĀLS
20:00 RAVEN 5:2 GALAKSIS N
21:00 PĀVILA DRAUDZE 3:4 RUCAVA
21:00 VIRSAITIS 1:1 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS  

 

21.06.2016.
19:00 ZVEJNIEKS 3:2 PĀVILA DRAUDZE
19:00 SLV PLUS 0:2 UPTK VETERĀNI
20:00 RUCAVA 2:0 VIRSAITIS
20:00 A.E. PARTNER 1:0 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS

 

22.06.2016.
19:00 UPTK 2:1 PRIEKULE
19:00 MEDZE 0:0 RAVEN
20:00 A.E. PARTNER 2:11 PĀVILA DRAUDZE
20:00 RK METĀLS 1:1 NĪCA
21:00 GALAKSIS N 2:3 LESJOFORS
21:00 UPTK VETERĀNI 5:0 GROBIŅAS PAG.

 

27.06.2016.
19:00 PĀVILOSTA 0:2 SLV PLUS
19:00 LIBAVA CITY 1:1 MOLS L
20:00 EKO KURZEME 5:3 TEM
20:00 PĀVILOSTA 4:4 UPTK VETERĀNI
21:00 BLUE SHOCK RACE 6:1 RTMETALS.LV
21:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 1:2 NĪCA

 

12.07.2016.
19:00 UPTK 2:0 TEM
19:00 MEDZE 1:1 MOLS L
20:00 PĀVILA DRAUDZE 1:1 SLV PLUS
20:00 RK METĀLS 1:2 LIEPĀJAS PAPĪRS
21:00 BLUE SHOCK RACE 4:1 LESJOFORS
21:00 ZVEJNIEKS 1:1 VIRSAITIS

 

14.07.2016.
19:00 RUCAVA 3:1 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS
19:00 LIBAVA CITY 3:2 RAVEN
20:00 EKO KURZEME 3:5 PRIEKULE
20:00 GALAKSIS N 3:1 RTMETALS.LV
21:00 ZVEJNIEKS 1:2 A.E. PARTNER
21:00 LATTELECOM 0:1 NĪCA

 

21.07.2016.
19:00 TEM 2:3 PRIEKULE
19:00 BLUE SHOCK RACE 2:1 GALAKSIS N
20:00 SLV PLUS 8:1 GROBIŅAS PAG.
20:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 1:2 LATTELECOM
21:00 LESJOFORS 1:0 RTMETALS.LV
21:00 PĀVILA DRAUDZE 4:2 UPTK VETERĀNI

 

26.07.2016. A un B divīzijas apbalvošana 22:00
19:00 VIRSAITIS 1:5 GROBIŅAS PAG.
19:00 RK METĀLS 3:2 LATTELECOM
20:00 MOLS L 2:1 RAVEN
20:00 PĀVILOSTA 0:7 PĀVILA DRAUDZE
21:00 UPTK 4:2 EKO KURZEME
21:00 MEDZE 1:0 LIBAVA CITY

 

28.07.2016. 
19:00 RUCAVA 4:0 A.E. PARTNER
19:00 PĀVILA DRAUDZE 3:0 GROBIŅAS PAG.
20:00 ZVEJNIEKS 2:2 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS
20:00 NĪCA 1:3 LIBAVA CITY
21:00   ----  
       

 

02.08.2016. C divīzijas apbalvošana 21:00
19:00 ZVEJNIEKS 3:0 RUCAVA
19:00 A.E. PARTNER 2:3  VIRSAITIS
20:00 GALAKSIS N 4:2 PĀVILA DRAUDZE
20:00      

  • 0

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!