Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 23. janvāris

-2°C
Vējš: D 5.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Grieta, Rebeka, Strauta

Liepājas čempionāts futbolā 2018

13.10.2018.      
10:00 Depo-14 7:4 Priekules nov.
11:00 Raven 3:1 Pāvilosta
12:00 EKO Kurzeme 10:9 Eldans
13:00 Liepājas enerģija 4:7 Libava city
14:00 SLV Pluss 2:9 Vaiņode
15:00 TEM 8:3 Centra draudze

 

14.10.2018.      
10:00 Durbe 2:0 Caljan
11:00 Zvejnieks 9:3 Meta plast
12:00 TEM 7:3 Eldans
13:00 Libava city 10:4 Ekovalis
14:00 Dunalka 6:2 Galaksis N
15:00 Nīca 9:3 RK metāls

 

20.10.2018.      
09:00 Depo-14 5:1 Libava city
10:00 Raven 15:0 Galaksis N
11:00 Medze 10:0 Liepājas papīrs
12:00 Liepājas enerģija 3:0 Priekules nov.
13:00 Dunalka 1:1 Pāvilosta
14:00 Priekule 11:4 RK metāls

 

21.10.2018.      
10:00 Durbe 5:6 Ekovalis
11:00 Zvejnieks 4:6 Vaiņode
12:00 SLV Pluss 5:3 Meta plast
13:00 Libava city 5:1 Caljan
14:00 EKO Kurzeme 7:4 Centra draudze
15:00 Priekule 6:7 Blue shock race

 

27.10.2018.      
10:00 Depo-14 15:0 Ekovalis
11:00 Raven 3:6 Meta plast
12:00 Nīca 4:7 Liepājas papīrs
13:00 Liepājas enerģija 3:4 Caljan
14:00 SLV Pluss 4:3 Pāvilosta
15:00 Medze 6:1 Blue shock race

 

28.10.2018.      
12:00 Durbe 2:3 Priekules nov.
13:00 Zvejnieks 4:2 Galaksis N
14:00 Nīca 3:5 Medze
15:00 Liepājas enerģija 5:6 Ekovalis
16:00 Dunalka 5:5 Vaiņode
17:00 TEM 8:3 RK metāls

 

10.11.2018.      
10:00 Ekovalis 4:3 Caljan
11:00 Raven 4:1 Vaiņode
12:00 Priekule 6:2 Eldans
13:00 Zvejnieks  9:4 Pāvilosta 
14:00 Dunalka 0:7 Meta plast
15:00 Durbe 5:7 Libava city

 

17.11.2018.      
    :  
11:00 Vaiņode 2:4 Metaplast
12:00 Dunalka 2:2 Zvejnieks
13:00 SLV Pluss 7:0 Galaksis N
14:00 EKO Kurzeme 5:2 RK metāls
    :  

 

18.11.2018.      
10:00 Depo-14  13:1 Caljan
11:00 EKO Kurzeme  9:3 Blue shock race
12:00 Depo-14 9:2 Durbe
13:00 Vaiņode 5:3 Pāvilosta
14:00 Priekules nov. 0:5 Libava city
15:00 Raven 6:4  SLV Pluss

 

25.11.2018.      
10:00 Liepājas enerģija 8:3 Durbe
11:00 Galaksis N  0:11 Pāvilosta
12:00 Nīca 5:2 Centra draudze
       

 

01.12.2018.      
10:00 Liepājas enerģija 2:15 Depo-14
       
12:00 EKO Kurzeme 12:0 Liepājas papīrs
13:00 Raven 3:3 Zvejnieks 
14:00 Meta plast 8:0 Pāvilosta
15:00 TEM 4:4 Medze

 

02.12.2018.      
10:00 Dunalka 1:5 SLV Pluss
11:00 Ekovalis 5:4 Priekules nov.
12:00 Vaiņode 3:0 Galaksis N
13:00 Eldans 1:7 Centra draudze
       
       

 

 15.12.2018.      
9:00 Priekule 4:13 Liepājas papīrs
10:00 Zvejnieks 2:7 SLV Pluss
11:00 RK metāls 3:12 Centra draudze 
12:00 Raven 4:3 Dunalka
13:00 Meta plast 12:0 Galaksis N 

 

22.12.2018.      
       
11:00 Caljan 4:7 Priekules nov.
       
       
       

 

29.12.2018.      
9:00 Depo-14 10:3 Liepājas enerģija
10:00 Raven 0:0 Meta plast
11:00 Priekules nov. 3:0 Caljan
12:00 Zvejnieks 6:3 Galaksis N
13:00 EKO Kurzeme   1:2  Nīca 
       

 

30.12.2018.      
10:00 EKO Kurzeme  6:1 Medze  
11:00 RK metāls 3:20 Blue shock race
12:00 Centra draudze 1:2 Priekule
13:00 TEM 10:5 Liepājas papīrs
       
       

 

06.01.2019.        
  15:00 Blue shock race 3:4 TEM
  16:00 EKO Kurzeme 6:3 priekule
  17:00 Durbe 4:2 Caljan
  18:00 Liepājas papīrs 4:1 Centra draudze
  19:00 Libava city 3:1 Ekovalis
  20:00 Medze 8:0 RK metāls

 

 

13.01.2019.        
  15:00 TEM 5:1 Nīca
  16:00 Dunalka 2:1 Pāvilosta
  17:00 Priekule 5:4 Medze
  18:00 Libava city 7:2 Liepājas enerģija
  19:00 Blue shock race 3:5 Eldans
  20:00 Raven 5:4 Vaiņode

 

19.01.2019.        
  11:00 Depo-14 4:4 Libava city
  12:00 Zvejnieks 4:3 Pāvilosta
  13:00 SLV Pluss 3:1 Meta plast

 

20.01.2019.        
  15:00 EKO Kurzeme 2:2 TEM
  16:00 Ekovalis 5:2 Liepājas enerģija
  17:00 Nīca 7:7 Eldans
  18:00 Vaiņode 4:4 Meta plast
  19:00 Liepājas papīrs 5:3 Blue shock race
  20:00 Raven 3:3 SLV Pluss

 

26.01.2019.   B un C grupas apbalvošana 15:00     
  10:00 Dunalka : Galaksis N
  11:00 Depo-14 : Ekovalis
  12:00 RK metāls : Eldans
  13:00 Priekules nov. : Durbe
  14:00 SLV Pluss : Vaiņode

 

27.01.2019.        
  11:00 TEM : Priekule
  12:00 Nīca : Blue shock race
  13:00 Liepājas papīrs : Eldans
  14:00 Medze : Centra draudze

 

02.02.2019.        
  16:00 Priekule : Nīca
  17:00 Medze : Eldans
  18:00 Blue shock race : Centra draudze
  19:00 Liepājas papīrs : RK metāls

 

10.02.2019.        
  10:00 Pāvilosta : Galaksis N
  11:00 A1 : A4
  12:00 Zvejnieks : Dunalka
  13:00 A2 : A3

 

24.02.2019.   A grupas apbalvošana 19:00    
  15:00 C1(3) : B2(2)
  16:00 B1(3) : A8
  17:00 A(1;2) : A(1;2)
  18:00 A(3;4) : A(3;4)

  • 0

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!