Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 21. augusts

+17°C
Vējš: DR 4.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Janīna, Linda

Pilsētas futbola čempionāta spēļu kalendārs/rezultāti

Atslēgvārdi futbols |

Foto: Ģirts Gertsons

1. nedēļa
04.06.2013 
19:00 Virāža A 0:4    RK Metāls  B
20:00 Medze 1:2    Jensen Metal    B
19:00 Sport2000    0:2 Clasic A
20:00 UPTK 0:2 Grobiņa A


06.06.2013
19:00 Compat Peat Adrenalin    7:1    Grobiņas Aile    B
20:00 RK Metāls  2:0 Jensen Metal B
19:00 Liepājas Papīrs 3:0 SLV Plus A
20:00 Lattelecom 1:0 UPB A


2. nedēļa
11.06.2013
19:00  Medze 1:3 RK Metāls B
20:00 Galaksis N    8:0    Grobiņas Aile    B
19:00 UPTK 3:3 Clasic A
20:00 Sport2000 1:1 Grobiņa A


13.06.2013
19:00 Virāža A 1:3    Jensen Metal B
20:00 Medze 0:1 Compat Peat Adrenalin    B
19:00 Lattelecom 1:5 SLV Plus A
20:00 Liepājas Papīrs    5:1 UPB A


3. nedēļa 
18.06.2013
19:00  Galaksis N    0:0    RK Metāls B
20:00 Medze 4:1 Grobiņas Aile    B
19:00 Sport2000 1:2 SLV Plus A
20:00 UPTK  2:0 UPB A


20.06.2013
19:00 Compat Peat Adrenalin    3:0    Jensen Metal B
20:00 Virāža A 1:3 Grobiņas Aile    B
19:00 Lattelecom 1:4 Grobiņa A
20:00 Liepājas Papīrs 0:7 Clasic A


4. nedēļa
25.06.2013
19:00 Grobiņas Aile    1:1    Jensen Metal B
20:00 Virāža A 0:8 Compat Peat Adrenalin     B
19:00 UPTK 3:1 SLV Plus A
20:00 Sport2000 3:2 UPB A


27.06.2013
19:00 Medze 5:0    Virāža A B
20:00 Galaksis N 0:1 Jensen Metal    B
19:00 Lattelecom 0:2 Clasic A
20:00 Liepājas Papīrs    2:5 Grobiņa  A


5. nedēļa
02.07.2013
19:00 Compat Peat Adrenalin    2:0    RK Metāls B
20:00 Galaksis N 0:1 Virāža A B
19:00 Sport2000 3:1 Lattelecom A
20:00 UPTK 6:0 Liepājas Papīrs    A


04.07.2013
19:00 Compat Peat Adrenalin    1:1    Galaksis N    B
20:00 Grobiņas Aile 0:4 RK Metāls B
19:00 UPB 2:7 Clasic A
20:00 SLV Plus 1:1 Grobiņa A


6. nedēļa 
09.07.2013
19:00 Virāža A 0:2 RK Metāls B
20:00 Medze 0:2 Galaksis N B
19:00 Sport2000    1:0  
Liepājas Papīrs    A
20:00 UPTK 2:1
Lattelecom A


16.07.2013
19:00 Compat Peat Adrenalin    19:1  
Grobiņas Aile    B
20:00 Medze 1:2
Jensen Metal B
19:00 Lattelecom 2:3
Liepājas Papīrs A
20:00 SLV Plus 0:0
Clasic A


7. nedēļa
 18.07.2013
19:00 Galaksis N    7:1  
Jensen Metal    B
20:00 Medze 3:3
RK Metāls B
19:00 Clasic 0:3
Grobiņa A
20:00 SLV Plus 2:1
UPB A


23.07.2013 
19:00 Virāža A 0:4 Jensen Metal B
20:00 Galaksis N    3:1  
Grobiņas Aile B
19:00 UPB 1:1 Grobiņa  
A
20:00 UPTK 2:1 Sport2000 A


8. nedēļa
25.07.2013
19:00 Compat Peat Adrenalin    4:2  
RK Metāls B
19:00 Medze 10:1 Grobiņas Aile    B


30.07.2013
19:00 Galaksis N 3:0
RK Metāls B
20:00 Compat Peat Adrenalin    2:1
Jensen Metal    B
19:00 Sport2000 3:0
UPB A
20:00 Liepājas Papīrs 3:0
Lattelecom A


9. nedēļa
01.08.2013
19:00 Virāža A 0:0
Grobiņas Aile B
20:00 Galaksis N    0:1
Compat Peat Adrenalin    B
19:00 UPTK 1:2
SLV Plus A
20:00 Grobiņa 2:2
Clasic A


06.08.2013
19:00 RK Metāls    1:2  
Jensen Metal    B
20:00 Medze 8:1 Virāža A B
19:00 Liepājas Papīrs 8:0
UPB A
20:00 Sport2000 1:1
Lattelecom A


10. nedēļa
08.08.2013 
19:00 Galaksis N 4:1 Virāža A B
20:00 Grobiņas Aile    1:3  
Jensen Metal    B
19:00 Grobiņa 8:0 SLV Plus A
20:00 UPTK 3:4 Clasic A


13.08.2013
19:00
Medze 0:7
Compat Peat Adrenalin    B
20:00 Grobiņas Aile    5:3 
RK Metāls B
19:00 Lattelecom 3:1
UPB A
20:00 Sport2000 0:3
Liepājas Papīrs A


11. nedēļa
16.08.2013
19:00 Compat Peat Adrenalin    4:3  
Virāža A B
20:00 Medze2:1
Galaksis N    B
19:00 Clasic 1:2
SLV Plus A
20:00 UPTK 0:1
Grobiņa A


  • 0

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!