Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 23. oktobris

+6°C
Vējš: A 8.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Daina, Dainida, Dainis

Pilsētas telpu čempionāta kalendārs/rezultāti

26.10.2014
10:00 VIRĀŽA A 3:2 GROBIŅAS PAGASTS
11:00 GROBIŅA 8:1 PRIEKULE
12:00 MEDZE 4:2  COMPAQPEAT
13:00 JENSEN METĀLS 9:2  ZVEJNIEKS
14:00 CLASSIC 6:2  DEPO-14
15:00 NĪCA 0:5  TEM
02.11.2014
10:00 GALAKSIS N 2:1 KOMPĀNIJA A.B.A.
11:00 EKO KURZEME 5:0  UPTK
12:00 SPORT 2000 3:5  LATTELECOM
13:00 A.E. PARTNER 1:10  HIDROLAT
14:00 TOSMARE  5:5 LIEPĀJAS PAPĪRS
15:00 LESJOFORS 8:1  SLV PLUS
08.11.2014.
10:00 RK METĀLS 2:2  LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE
11:00 GROBIŅA 3:3 DEPO - 14
12:00 TEM 7:5 COMPAQPEAT
13:00 TRIUMFS 3:1 PĀVILA DRAUDZE
14:00 SPORT 2000 4:7 SLV PLUS
09.11.2014
10:00 VIRĀŽA A 2:7 KOMPĀNIJA A.B.A.
11:00 CLASSIC 5:4 PRIEKULE
12:00 NĪCA 2:1 COMPAQPEAT
13:00 JENSEN METĀLS 5:1 HIDROLAT
14:00 EKO KURZEME 1:1 LIEPĀJAS PAPĪRS
15:00 MEDZE 2:7 TEM
15.11.2014.
10:00 GALAKSIS N 7:2 GROBIŅAS PAG.
11:00 GROBIŅA 1:1 UPTK
12:00 LESJOFORS 6:3 LATTELECOM
13:00 AE PARTNER 0:2 ZVEJNIEKS
14:00 CLASSIC 7:4 LIEPĀJAS PAPĪRS
15:00 NĪCA 6:4 SLV PLUS
16.11.2014
10:00 GALAKSIS N 2:2 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE
11:00 EKO KURZEME 3:5 DEPO - 14
12:00 MEDZE 8:4 LATTELECOM
13:00 TRIUMFS 5:2 HIDROLAT
14:00 TOSMARE 4:3 PRIEKULE
15:00 NĪCA 3:5 LESJOFORS
29.11.2014.
10:00 MEDZE 9:5 SLV PLUS
11:00 GROBIŅA 4:3 LIEPĀJAS PAPĪRS
12:00 LESJOFORS 2:6 COMPAQPEAT
13:00 PĀVILA DRAUDZE 6:8 ZVEJNIEKS
14:00 CLASSIC 6:4 UPTK
15:00 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE 8:1 GROBIŅAS PAG.
30.11.2014
10:00 RK METĀLS 6:3 KOMPĀNIJA A.B.A.
11:00 EKO KURZEME 5:1 PRIEKULE
12:00 NĪCA 2:0 LATTELECOM
06.12.2014
10:00 GALAKSIS N 1:7 RK METĀLS
11:00 GROBIŅA 1:7 TOSMARE
12:00 JENSEN METĀLS 2:3 PĀVILA DRAUDZE
13:00 AE PARTNER 0:5 TRIUMFS
14:00 CALSSIC 4:3 EKO KURZEME
15:00 NĪCA 5:5 SPORT 2000
07.12.2014
10:00 KOMPĀNIJA A.B.A. 1:0 GROBIŅAS PAG.
11:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 10:4 UPTK
12:00 VIRĀŽA A 2:4 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE
13:00 HIDROLATS 0:1 ZVEJNIEKS
14:00 DEPO - 14 2:2 PRIEKULE
15:00 SLV PLUSS 4:11 LATTELECOM
20.12.2014.
09:00 VIRĀŽA A 3:8 RK METĀLS
10:00 GROBIŅA 0:3 EKO KURZEME
11:00 MEDZE 2:2 SPORT 2000
12:00 TOSMARE 1:3 UPTK
21.12.2014
10:00 LATTELECOM 2:3 COMPAQPEAT
11:00 LIEPĀJAS PAPĪRS 3:1 DEPO - 14
12:00 SLV PLUS 5:7 TEM
13:00 JENSEN METĀLS 1:2 TRIUMFS
14:00 UPTK 5:2 PRIEKULE
15:00 MEDZE 4:9 LESJOFORS
27.12.2014.
10:00 GROBIŅAS PAG. 0:14 RK METĀLS
11:00 LIEPĀJS APĪRS 4:5 PRIEKULE
12:00 SLV PLUS 6:3 COMPAQPEAT
13:00 ZVEJNIEKS

1:3

TRIUMFS
14:00 UPTK 4:2 DEPO - 14
15:00 SPORT 2000 4:1 TEM
04.01.2015
10:00 KOMPĀNIJA A.B.A. 1:0 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE
11:00 GROBIŅA 0:11 CLASSIC
12:00 MEDZE 1:3 NĪCA
13:00 HIDROLAT 2:5 PĀVILA DRAUDZE
14:00 EKO KURZEME 6:0 TOSMARE
15:00 SPORT 2000 3:6 LESJOFORS
11.01.2015.      
10:00 VIRĀŽA A 2:08 GALAKSIS N
11:00 SPORT 2000 2:3  COMPAQPEAT
12:00 AE PARTNER 0:19  JENSEN METĀLS
13:00 TOSMARE 3:00 DEPO - 14
14:00 LESJAFORS 4:4  TEM
17.01.2015.      
10:00 AE PARTNER 3:09 PĀVILA DRUADZE
11:00 TOSMARE 4:06 CLASSIC
12:00 LATTELECOM 3:06 TEM
18.01.2015      
10:00 JENSEN METĀLS 5:2 GALAKSIS N
11:00 CLASSIC 6:4 TOSMARE
12:00 COMPAQPEAT 3:4 SLV PLUS
13:00 DEPO - 14 5:2 PRIEKULE
14:00 TRIUMFS 4:5 KOMPĀNIJA A.B.A.
24.01.2015      
9:00 RK METĀLS 2:4 A.E. PARTNER
10:00 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE 4:3 PĀVILA DRAUDZE
11:00 EKO KURZEME 1:1 UPTK
12:00  LIEPĀJAS PAPĪRS 4:3  DEPO - 14
13:00 LESJOFOR 5:3 MEDZE
14:00 ZVEJNIEKS 2:5 GROBIŅAS PAG.
15:00 TEM
5:4 NĪCA
31.01.2015      
10:00 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE  2:2 KOMPĀNIJA A.B.A.
11:00 LATTELECOM 5:1 SPORT 2000
12:00 VIRĀŽA A
3:3 HIDROLAT
13:00 RK METĀLS 4:2 GROBIŅAS PAG.
14:00 GROBIŅA 3:2  PRIEKULE
15:00 TRIUMFS 4:4 PĀVILA DRAUDZE
07.02.2015      
10:00 GALAKSIS N 1:2 KOMPĀNIJA A.B.A.
11:00 EKO KURZEME 9:1 TOSMARE
12:00 RK METĀLS 6:2 HIDROLATS
13:00 VIRĀŽA A 2:1 GROBIŅAS PAG.
14:00 ZVEJNIEKS 3:0 A.E. PARTNER
15:00 SPORT 2000 4:5 COMPAQPEAT
08.02.2015      
10:00 SPORT 2000 4:4  SLV PLUS
11:00 CLASSIC 5:6 UPTK
12:00 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE 1:4 GALAKSIS N
13:00 HIDROLATS 3:0 A.E. PARTNER
14:00 GROBIŅA 0:5 DEPO - 14
15:00 JENSEN METĀLS
5:3 PĀVILA DRAUDZE
14.02.2015      
9:00 COMPAQPEAT
 5:6  LATTELECOM
10:00 LIEPĀJAS PAPĪRS  5:0  PRIEKULE
11:00 PĀVILA DRAUDZE  4:3  GALAKSIS N
12:00 A.E. PARTNER  4:4  VIRĀŽA A
15.02.2015      
14:00 ZVEJNIEKS 5:0 HIDROLATS
15:00 GROBIŅAS PAG. 8:1  A.E. PARTNER
16:00 TEM 4:4  MEDZE
17:00 GROBIŅA 1:4  LIEPĀJAS PAPĪRS
18:00 RK METĀLS 4:1 VIRĀŽA A
19:00 TRIUMFS
2:5  JENSEN METĀLS
20:00 LESJOFORS 7:1  NĪCA
21.02.2015      
10:00 KOMPĀNIJA A.B.A. 3:5  JENSEN METĀLS
11:00 NĪCA
2:3 MEDZE
12:00 SLV PLUS
5:9 LATTELECOM
13:00 GROBIŅAS PAG. 0:5 HIDROLATS
14:00 ZVEJNIEKS 3:3 VIRĀŽA A
15:00 UPTK 6:4 TOSMARE
16:00 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE
8:0  TRIUMFS
22.02.2015      
09:30 LESJOFORS 3:8  TEM
10:30 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE 2:1 JENSEN METĀLS
11:30 TRIUMFS
0:5 GALAKSIS N
12:30 RK METĀLS 9:3 ZVEJNIEKS
13:30 KOPĀNIJA A.B.A.
7:2 PĀVILA DRAUDZE
14:30
CLASSIC
1:4 EKO KURZEME
28.02.2015      
9:00
10:00
11:00
COMPAQPEAT
LESJOFORS
A (labākie)
8:4
6:2
--- 
LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE
DEPO - 14
C (labākie)
11:15 B (labākie)  ---  A (labākie)
11:30 B (labākie)  ---  C (labākie)

  • 0

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!