Līderi – ierastie

02.09.2008 18:08

Vēl piecas kārtas aizvadītas Liepājas futbola čempionātā, kurā gan patīkamus, gan nepatīkamus pārsteigumus sagādāja čempionāta jaunpienācēji, bet kopvērtējumā turnīra tabulas augšgalā aizvien ērtāk sāk iekārtoties Liepājas amatieru futbola ilgdzīvotāji. No iepriekšējām 20 spēlēm visvairāk izceļamas mūžseno sāncenšu – komandu “V.O.V.A.” un “Tosmares Kuģu būvētava” – spēkošanās.

Abu vienību tikšanās retu reizi nav saspringtas, un arī šā gada pirmā spēkošanās atklātajā futbola laukumā nebija izņēmums. Spēle beidzās neizšķirti 2:2, un “V.O.V.A.” futbolisti izlīdzinājumu panāca tikai mača pēdējā minūtē.

Vēl jāizceļ “KV & LP” minimālais panākums pret “Fire Play” – kā saka pēc spēles avīžnieki – poligrāfiķi bija ievērojami labāki, bet ugunīgie, veiksmīgi spēlējot pretuzbrukumos, zaudēja tikai ar 2:3.

No tiesāšanas viedokļa ļoti smaga spēle bija starp vienībām “Granīts.lv” un “Čigliņi”. “Granīts.lv” futbolisti spēlēja ļoti asi, brīžiem pat rupji, mačs vairākas reizes bija teju vai uz kautiņa robežas, bet minimālu uzvaru ar 1:0 guva “Čigliņi”.

Otrdienas spēlē “Čigliņi” spēlē pret “V.O.V.A.” bija zaudētājos pat ar 0:4, bet 20 sekundes līdz mača beigām rezultāts bija neizšķirts 5:5. Nepilna pusminūte gan bija pietiekami ilgs laiks, lai “V.O.V.A.” prastu izraut uzvaru, turklāt izšķirošos vārtus guva ar papēdi no vārtu priekšas – 6:5. Vēl otrdien “UPTK” pēc pirmā puslaika ar 4:0 grāva komandu “KV & LP”, bet otrais puslaiks bija krietni interesantāks, un “UPTK” uzvarēja tikai ar 6:4.

Citi Liepājas čempionāta rezultāti: “Tosmares Kuģu būvētava” – “Rusj” 2:1, “Martens” – “Metrum” 0:3, “Čigliņi” – “UPTK” 4:5, “LNDP” – “Fire Play” 4:1, “Saskaņas centrs” – “Metrum” 1:3, “Tosmares Kuģu būvētava” – “Fire Play” 2:0, “Granīts.lv” – “LNDP” 2:3, “UPTK” – “Rusj” 6:2, “V.O.V.A.” – “Granīts.lv” 4:6, “Tosmares Kuģu būvētava” – “Čigliņi” 1:2, “KV & LP” – “LNDP” 0:6, “UPTK” – “Metrum” 4:1, “Rusj” – “Saskaņas centrs” 0:1.

Arī čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pārsteigumu nav – vadībā ar 13 vārtiem atrodas Deniss Kazaks, bet otrais ir Latvijas čempionāta pirmajā līgā spēļu praksi gūstošais Vjugars Askerovs – 9 precīzi raidījumi.