“Nīca” triumfē Liepājas čempionātā

24.02.2020 17:58

Par Liepājas telpu futbola čempioni ir kļuvusi “Nīca”, kas A divīzijas spraigā finālspēlē ar 4:3 pieveica “Medzi”.

Nīcenieki fināla rezultātu atklāja jau 1. minūtē, bet turpinājumā savu favorītu statusu apliecināja ar 2:0 pārsvara iegūšanu. Fināla otros vārtus “Nīca” iesita ar izcili skaistu raidījumu no gaisa vārtu priekšā.

Tomēr atlētiskā “Medze” atguvās. Presings pretinieku vārtu tuvumā ļāva vienus vārtus atspēlēt, savukārt ātrajā uzbrukumā rezultāts kļuva neizšķirts 2:2.

Otrajā puslaikā “Nīca” teicami izspēlēja savu uzbrukumu līdz sitienam tukšā vārtu stūrī un vēlreiz panāca +1, taču “Medzei” bija vajadzīgas tikai dažas sekundes, lai ar izcili precīzu un spēcīgu raidījumu vēlreiz līdzsvarotu rezultātu – 3:3.

Uzvaru nīcenieki izrāva pamatlaika izskaņā, kad vēlreiz apliecināja savas saspēles juvelieru precizitāti, kas vainagojās ar mača izšķirošā gola guvumu.

Bez cīņas par 3. vietas ieguvēju kļuva komanda “TEM”, kuras pretiniece “Centra draudze” atteicās no dalības bronzas spēlē. Pārspēlē par vietu čempionāta spēcīgākajā grupā A divīzijas komanda “Vaiņode” piekāpās B divīzijas 3. vietas ieguvējai “Meta-Plast” vienībai.